Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma Obywatelska chwali się i zaczyna kampanię

Utworzony przez b, 9 sierpnia 2011 r. o 18:47
ludzie musieli walczyć firmny płacić kase na bilbordy by wywalczyć s-17 a oni uznaja to za swój sukces.......skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druga sprawa ukryto koszty budowy lotniska po ichu okroili terminal a ludzie za to odpowiedzialni z pis i po dalej grzeją stołki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe stadion w Puławach na 5 tys. miejsc, gdzie w innych regionach powstaje kilkadziesiąt nowych i 50 km drogi z nikąd do nikąd to rzeczywiście wielkie sukcesy. U nas nawet nie buduję się 10% tego co na zachodzie Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co pamiętam, to o obwodnicę najbardziej walczył marszałek Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzsiaj podano wiadomość, że szpital w Chełmie zbankrutował, na konta wszedł komornik. Czy to ten szpital którym chwali się PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie obejrzałem reklamówkę wyborczą PO w telewizorze - w Lublinie wybudowali Orlika! Cóż za spektakularne osiągnięcie. Przejedzie płemieł, będzie miał gdzie kopać piłkę z chłopczakami. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozaczek ma rację, to, że będzie droga s17 to zasługa Hetmana i innych osób z PSLu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL! Chwalą się czymś co nie jest ich zasługą! A co do stadionu w Puławach, to od ponad roku nie mogą oddać go do użytku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toto napisał:
Własnie obejrzałem reklamówkę wyborczą PO w telewizorze - w Lublinie wybudowali Orlika! Cóż za spektakularne osiągnięcie. Przejedzie płemieł, będzie miał gdzie kopać piłkę z chłopczakami. Żenada.
PO wybudowało tego orlika? To PO ma swoją firmę budowlaną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Kozaczek ma rację, to, że będzie droga s17 to zasługa Hetmana i innych osób z PSLu
To że wybudują ( może, jak wystarczy kasy, nie byłabym taka optykistką), to zasługa wyborów w październiku a nie kogokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
Dzsiaj podano wiadomość, że szpital w Chełmie zbankrutował, na konta wszedł komornik. Czy to ten szpital którym chwali się PO?
Szkoda, że się nie chwalą remontami w wielu szpitalach. Te remontowane będą sprywatyzowane, tylko nikt tego nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Kozaczek ma rację, to, że będzie droga s17 to zasługa Hetmana i innych osób z PSLu
skoro z ciebie taki zieleniak to powiedz mi dlaczego w agencjach rolnych do pracy przyjmujecie tylko protegowanych??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosuję na nich,chcę normalnej Polski. Tylko PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jest nasza lubelska chluba ---czy ja dobrze widzę __BUKIETOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
ludzie musieli walczyć firmny płacić kase na bilbordy by wywalczyć s-17 a oni uznaja to za swój sukces.......skandal
Nie skalndal tylko PO, proszę o więcej szacunku dla władzy. Bo jak nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O!!! Jest kłamliwa gęba sobczaka. To ten z prawej. Jak niszczył życie mieszkancom okolic lotniska to grzmiał "Niedźwiada jest droga. Koszt może sięgnąć 500mln PLN. Świdnik to tylko 200mln". Dzisiaj te propagandowe kłamstwa wychodzą na światło dzienne. Mielibyśmy prawdziwe lotnisko z cargo, z długim pasem, z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy, za niewielkie pieniądze a najwazniejsze, że już by funkcjonowało (2009). A tak, mamy wysoką pensje sobczaka i jego kolesiów, oraz nagrody, nagrody, nagrody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec też w budowie skąd posłuje Żmijan. Najważniejsze inwestycje w mieście to: - galeria handlowa przy Nassuta - centrum handlowe Wysokińskiego przy Eichlera - strefa nowoczesnych usług - górka narciarska na jeziorkach - wysypisko odpadów budowlanych przy Zahajkowskiej - kawiarnia na Rynku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska właśnie. Dla kogo tu coś budować? Buduje się lotnisko - źle, bo nie wybudowali u nas. I tak ze wszystkim. Sami malkontenci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełniący Obowiązki napisał:
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
Dokładnie to tak: " DZIADEK W ZOMO, OJCIEC W ORMO, A JA JESTEM ZA PATFORMO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...