Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO nie poprze Sierakowskiej, ale nie wystawi swojego kandydata

Utworzony przez wojtek, 28 lipca 2011 r. o 21:08
Ludzie Platformy i tak nie zagłosują na czerwoną księżniczkę mentalnie tkwiącą w PRL. Większość z Nas i tak poprze Jedlinę. I to będzie chihot losu. Po kilkuletniej rozłące, członkowie PO znowu będą mieli okazje głosować na Darka Jedlinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Zamościu startuje (i bardzo dobrze) Ireneusz Godzisz. I nikogo innego PO nie poprze. Godzisz to niezwykle rozsądny i poukładany człowiek. Obserwuję go od kilku lat i daj Boże więcej takich samorządowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wybierałem PO. Teraz nie zagłosuję na nich za romanse z czerwonymi pająkami. Popieram wolną myśl Palikota, on jest sobą i wolnym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sierakowska jako kandydat niezależny?! A niby kto reprezentował przez tyle lat komunę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Sawicki już był wszędzie.W poprzedniej kadencji sympatyzował z Samoobroną.Spryciul.Byle tylko do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek Jedlina to kibic Motoru, bo nie znam faceta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIERAKOWSKA -----CZYLI --- PRAWDZIWE NAZWISKO----- TO REBEKA SOMMER----BADZ SAMOKRYTYCZNA------WYCOFAJ SIE. JESTES JUZ ZA STARA.TYLE LAT OSZUKIWALAS LUDZ.NIE NAZYWASZ SIE SIERAKOWSKA------ LECZ ------REBEKA SOMMER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkanaście osób z mojej rodziny miało głosować za Sierakowską do senatu i za kandydatem PO do sejmu. Teraz musimy się zastanowić na kogo głosować do sejmu, bo już nie na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MIESZKAĆ W TAKIM MIEŚCIE - NIESTETY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdzis...... napisał:
SIERAKOWSKA -----CZYLI --- PRAWDZIWE NAZWISKO----- TO REBEKA SOMMER----BADZ SAMOKRYTYCZNA------WYCOFAJ SIE. JESTES JUZ ZA STARA.TYLE LAT OSZUKIWALAS LUDZ.NIE NAZYWASZ SIE SIERAKOWSKA------ LECZ ------REBEKA SOMMER
Rozszyfruj przy okazji kto to jest JAROSŁAW KILKSTEIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ze znajomymi bede głosował tylko na PO,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja już nie wiem z kim i jaki ma program p.Iza?........pewnie ze wszystkimi hmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie Sierakowska "błysnęła" kiedyś inteligencją, mówiąc, że wstydzi się tego, ze pochodzi z tego samego kraju, co papież Jan Paweł II. Lepiej niech p. Sierakowska zajmie się nauczaniem jęz. rosyjskiego, a nie pcha się do polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie całe PO. Wstyd popierać to sprzedajne kolesiostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś lolo ferrarigo napisał:
To jest właśnie całe PO. Wstyd popierać to sprzedajne kolesiostwo.
Jestem oburzona ze PO w tak haniebny sposob wykluczylo start do Senatu Marszalka Grabczuka. Nigdy nie zaglosuje na Sierakowska. Bylam zwolenniczka PO, ale po tym jak Mucha,Karpinski i Gasior Marek rozwalili lubelska PO brzydze sie tymi ludzmi.Bede glosowala na Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszyscy będą kibicami Motoru, zakochani w jego tradycji a jak ich wybierzecie to wam ekstraklasę nawet w Lublinie obiecają i Ligę Mistrzów popaprańcy jedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Jestem oburzona ze PO w tak haniebny sposob wykluczylo start do Senatu Marszalka Grabczuka. Nigdy nie zaglosuje na Sierakowska. Bylam zwolenniczka PO, ale po tym jak Mucha,Karpinski i Gasior Marek rozwalili lubelska PO brzydze sie tymi ludzmi.Bede glosowala na Palikota.
Łooo matko. Kobito czytaj ze zrozumieniem. Grabczuk startuje do Senatu z okręgu Chełm i nikt Twojego idola nie wykluczył. Ale nie dziwi Twój wczesniejszy głos na PO a teraz na Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
A ja ze znajomymi bede głosował tylko na PO,
No to szczęść Boże na dalszą drogę............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Kilkanaście osób z mojej rodziny miało głosować za Sierakowską do senatu i za kandydatem PO do sejmu. Teraz musimy się zastanowić na kogo głosować do sejmu, bo już nie na PO.
Zawsze mnie interesuje, komu zawdzięczam to bagno jakie w kraju mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ohydna zbitka - lewicowa polityk. Ja jako prawicowa sympatyk PO nie chcieć głosować na lewicową polityk. Jeśli moja ukochana PO nie wystawić Jacka Sobczaka ja nie głosować wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...