Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO nie poprze Sierakowskiej, ale nie wystawi swojego kandydata

Utworzony przez wojtek, 28 lipca 2011 r. o 21:08
Jedlina jest jedynym kandydatem, któreg można kojarzyć z szerokopojętym środowiskiem PO oraz politycznym centrum. Głosuję więc na Jedlinę. NIE dla Czerwonych i Czarnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, typowe dla PO tchórzostwo: niby z innej bajki niż komuniści, a tak naprawdę jednoczy ich gruba kreska, nocna zmiana, przekręty, interesy, prywata i kolaboracja. Jeśli jawnie Platforma komunistki nie poprze, bo nie może (wyborcy się zorientują w tym całym zakłamaniu)to nie wystawi swojego czyt. takiego samego kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowa symatyk napisał:
Co za ohydna zbitka - lewicowa polityk. Ja jako prawicowa sympatyk PO nie chcieć głosować na lewicową polityk. Jeśli moja ukochana PO nie wystawić Jacka Sobczaka ja nie głosować wcale.
I chwała Bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszcxzyzna to dziwaczny region. Czytajac artykuły na wp czy onecie na tematy związane z PO, trudno znależć pozytywne komentarze. Cała Polska od PO się odwraca, ale lubelszczyzna na PO bedzie głosować na zasadzie " na złość babci, odmrożę sobie uszy". Gdy większość Polski głosowała na PO, lubelszczyzna na OiS lub PSL. Nic nie dziwi już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...