Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł chce nowego województwa: Kiełbasa wyborcza, realny plan?

Utworzony przez Morrigan, 30 sierpnia 2011 r. o 19:50
Jasnie panie internauyto z poz [32 i 40 ]weZ sznur i zrób co chcesz z mądra głowa podaj swoje namiary przedstaw się kim jestes o co walczysz do kąd zmierzasz jakie to proste opisz sie w kilku gazetach dlaczego nie jestes posłem lub osłem .Człowiek sam Gówno wart nie da drugiemu dobrego słowa tak mówił mo tato ŚP. .Dlatego obalanie racji niewygodnej to boli .Jestem katolikiem i zycze ci ROZUMU .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, taki żart pasuje tylko na 1 kwietnia! Przyznam, że nasze województwo trochę marginalizuje Białą, ale robić województwo dla dwóch dość małych miast to totalny idiotyzm... Siedlce - 48. miejsce w Polsce pod względem ludności, BP - 78.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z lubelską okupacją!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech Hetman poda te dane dla kazdego powiatu od początku reformy administracji. I jeszcze niech powie dlazcego zlikwidował jako PSL-owiec który poinien dbac o wieś bialski PKS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lubelszczyzna masz tępa głowo i wyslij do swoich znajomych tepych głów
Matole nie powołuj się na Wikipedię,poczytaj dokładnie jakie brednie są napisane,naucz się wpierw czytać,a potem zabieraj głos w dyskusji.Lubwlszczyzny ni ma,ani ziemi lubelskiej w historii tyż ni ma.ale za to jest teatr jednego aktora pantonima.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...