Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłanka nie chce powiedzieć skąd sfinansowała gazetkę

Utworzony przez alal, 23 września 2011 r. o 12:23
Podobno mówią na tą Panią Bukietowa , więc rozliczenie będzie w kwiaciarni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiadomo skąd to wiadomo o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł nie każdy jest tak głupi i w to uwierzy ,że akurat przed wyborami pani wydała taką gazetkę ,a swojĄ droga ciekawe co na to PKW. Ja i kilku znajomych napewno nie zagłosujemy na mo..dy wiszące na palkatach w tym na panią .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gazetce wydanej przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi Pani Gąska występowała na zdjeciu z mężem i dzieckiem na kolanach będąc wtedy jeszcze osobą bezdzietną .... Moze i te obecne jej zasługi też są cudze .....??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazetka to wielka 4 stronicowa płachta formatu A-3 (dużo fotek w środku, ale niestety bez fotki z kwiatami dla ministra Grabarczyka), a początek tej gazetki to słowa : "Będąc już w dziewiątym miesiącu ciąży, wciąż aktywnie uczestniczyłam w pracach sejmowych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O działalności i sukcesach posłów powinniśmy się dowiadywać na bieżąco, a o tej Pani słyszałem tylko raz, jak wręczała kwiaty ministrowi Grabarczykowi w dniu w którym zablokował strategiczną inwestycję dla Lublina i Lubelszczyzny. Prawda jest taka, że PO sama ustawia takie jedynki jak ta Pani i reszta, którzy nic nie robią, po to by nic nie mogły robić, a ludzie o silniejszych wpływach decydują o tym, że do ich województw trafiają spore pieniądze, prestiż, inwestycje, choćby tytuł ESK (nie mówię nic o jakimś spisku w tym temacie, ale nikt mi nie powie że minister Zdrojewski z Wrocławia nie zrobił nic, żeby jego miasto uzyskało ten tytuł). Trzeba wybierać ludzi z rozsądkiem i wg tego co robią, czasem warto poszukać ludzi, którzy na prawdę wiele robią, a nie mają takiej siły przebicia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... ale niestety bez fotki z kwiatami dla ministra Grabarczyka), ...
ehhhhhhh... a juz liczyłem, że machnie mi jakiś autograf na takim cudzie. Szkoda tylko, że dzięki byciu "jedynką" kolejne lata będzie się byczyła w Sejmie za nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Uczestniczyłam w wielu wydarzeniach w regionie, brałam udział m.in. w otwarciu nowego mostu w Puławach - hahaha , ja też brałem udział i co z tego ? Kapitalne są te osiągnięcia. Gazetka się nadaje do wsadzenia w buty, zyska się pół centymetra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafty napisał:
ehhhhhhh... a juz liczyłem, że machnie mi jakiś autograf na takim cudzie.Szkoda tylko, że dzięki byciu "jedynką" kolejne lata będzie się byczyła w Sejmie za nasze.
Jeżeli wyborcy się postarają to moze się już nie byczyć za nasze pieniażki ,tylko trzeba bedzie zaper..lać w pracy .Po prostu wystarczy przyłączyć się do akcji STOP JEDYNKOM na listach wyborczych i popłyną te m...y od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mądra, chwali się osiągnięciami a nie chce pochwalić się skąd wzięła pieniądze. Zamiast odpowiedzieć od razu to mówi że zobaczymy w raporcie finansowym, to dlaczego nie może powiedzieć teraz, czyżby boi się o słupki jak całe PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie macie co zrobić z ta makulaturą chetnie przyjmę, zbliza sie zima a do pieca takie newsy az same wchodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc radzi - idźcie na wybory, oddajcie swój głos, wybierzcie mądrze. A tej pani to już podziękujmy za cały cyrk i dotychczasowe rządy, niech idzie sobie... (wiadomo gdzie) [;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Jeżeli wyborcy się postarają to moze się już nie byczyć za nasze pieniażki ,tylko trzeba bedzie zaper..lać w pracy .Po prostu wystarczy przyłączyć się do akcji STOP JEDYNKOM na listach wyborczych i popłyną te m...y od koryta.
Popieram!!! Głosujcie na dwójki, trójki, dziesiątki, cokolwiek! Byle tylko nie Gąsiory, Kruki, Czerniaki, itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo niemądrze - kolejny raz Pani Bukietowa dała ciała. Czyżby to kolejny pomysł Pani radnej Wcisło? <ŻAL>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marc4605 napisał:
Popieram!!! Głosujcie na dwójki, trójki, dziesiątki, cokolwiek! Byle tylko nie Gąsiory, Kruki, Czerniaki, itp...
POPIERAM PRZEDMÓWCÓW W 100 %. JA TEŻ MAM DOŚĆ "LUBELSKICH JEDYNEK".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj rozdawała chleb wraz ze swą POdobizną. Jest to dość wymowne, jeszcze trochę nierządów Partii Oszustów i faktycznie na ten przysłowiowy chleb nam nie wystarczy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolka napisał:
POPIERAM PRZEDMÓWCÓW W 100 %. JA TEŻ MAM DOŚĆ "LUBELSKICH JEDYNEK".
Proszę państwa zaczynamy i popieramy akcję -STOP JEDYNKOM NA LISTACH WYBORCZYCH- kto jest za tym proszę wpisywać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...