Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Poznań poskąpi głosów" dla Bronisława Komorowskiego (wideo)

Utworzony przez zosia~ ja, 14 czerwca 2010 r. o 22:15
Tak trzymać Panie Kaczyński. Nie będzie Panu nikt stawiał warunków. Kandydatów jest troszkę więcej i tez należy się z nimi liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie rozumiem tego co ten człowiek mówi, bo jak czytamy: Komorowski chce debaty z Kaczyńskim jeden na jednego --- pytam, dlaczego? Przecież to jest nie w porządku! Są jeszcze także inni kandydaci, niech też się wypowiedzą - jesteśmy przed pierwszą turą panie Komorowski, a nie przed drugą, gdzie zostanie dwóch kandydatów... To świadczy o charakterze Komorowskiego, czyli o olewczym podejściu i ignorowaniu konkurentów - bo co???? BO SĄ ZA MALI W STOSUNKU DO NIEGO???? Taki będzie prezydent - będzie OLEWAŁ SŁABSZYCH, bo już to robi. Dlaczego inni kandydaci do fotela głowy państwa polskiego nie mają się wypowiedzieć w jednej debacie? Nie jestem fanem PIS ale to co ludzie z tej partii mówią w kwestii debaty przed pierwszą turą trzyma się kupy. Jest przed pierwszą turą, niech inni też się wypowiedzą. A Komorowski chce tylko Kaczyńskiego za rozmówcę.... żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasłuchałem się w swoim życiu politykierów i wizji Polski.Co z tego wynikło -wszyscy widzimy.Niemal wszyscy kandydaci mówią to samo używając różnych słów.Ale wynik finalny jest widoczny jak na dłoni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze, prosze..., jacy łaskawcy w WSI 24, szukają towarzystwa dla ŁUPKA- pryncypała, żałośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debata prawie wszystkich kandydatów odbyła się na Uniwersytecie Warszawskim, niestety mało nagłośniona przez media i nie ukazała się w tv. Oto link ######www.youtube.com/watch?v=5SM4JoveAT4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=5SM4JoveAT4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...