Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawybory z Dziennikiem: Prowadzi Marek Borowski

Utworzony przez ~Mati~, 30 kwietnia 2009 r. o 14:37
LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ NA KOGO GŁOSUJECIE!? PO CO NAM SPADOCHRONIARZE Z WARSZAWKI typu pan Borowski czy Lena z PO !!?? oni Was nie będą reprezentować w Parlamencie, zapomną skąd kandydowali.. GŁOSUJCIE NA SWOICH!!! ja głosuję na człowieka sprawdzonego tj pana Podkańskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO Arek BRATKOWSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja olewam wybory i kolesiową demokrację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek Bratkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie wyborów bezpośrednich, gdzie znam kandydata, któremu zależy na moim głosie, to olewam wybory! Na jakieś listy i kolesi niewiadomo skąd się biorących. Takich jak np. pali kot, który chyba zapłacił komu trzema, wykorzystując pieniądze i studentów. Taka praktyka jest stosowana powszechnie w tym chorym kraju. Płacisz pieniądze i nie ważne, że później wychodzą machlojki, za które powinni wsadzać do pierdla, a nie na ławę poselską czy senatorską. Dopóki nie ma wyborów bezpośrednich, tam nie ma mojego głosu. Dosyć korupcji w polityce. Niech sami z siebie robią durniów i idiotów, a nie wciągają w to ludzi. Dosyć tego! Pamiętam, w ameryce, gościa, miejscowego polityka, który w garniturku, z piękną sekretarką stał, i ulotkami w ręku, w zimny dzień, o godz. 6 rano, kiedy ludzie szli do pracy, stał przy wejściu do metra i każdemu ściskał rękę i wręczał ulotkę. Zmarznięty był biedak ale czuło się jego zaangażowanie w sprawy ludzi. A u nas, aby takiego czy drugiego wybrać. A później rodzinka, znajomi i swoje interesy, a wyborców to taki, jeden z drugim, ma gdzieś! Nie chcę takich wyborów i takich posłów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Borowski z domu Berman! Daj se siana i wracaj na salony warszawskie. Wsiadaj z Kolarską-Bobińską w pociąg i azymut na Warszawa Gdańska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żurnalista napisał:
Kolego Borowski z domu Berman! Daj se siana i wracaj na salony warszawskie. Wsiadaj z Kolarską-Bobińską w pociąg i azymut na Warszawa Gdańska...
Bycie tubylcem to nie zaleta a już pewnikiem nie kryterium przy wyborze kandydata... Co wy z tym Bermanem? Ojcem Borowskiego był Wiktor Borowski, komunista żydowskiego pochodzenia (być może nazwiskiem Berman) ale z Jakubem Bermanem to Marek Borowski ma tyle wspólnego co z Adolfem Hitlerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jol napisał:
a ja olewam wybory i kolesiową demokrację
Hej,dobre popoludnie. Blagam , nie olewaj.Glosuj.Glosuj na Borowskiego .M.In.dzieki jego konsekwencji i kostycznosci - jak niektorzy mowia - ustawy Unijne zostaly uchwalone na czas.Mimo tego , ze tacy jak Janowski czy Giertych ciagle przeszkadzali a Gilowska ciagle byla zmeczona praca. Pozdrawiam.Aster
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cze. Przepraszam, że nie na temat pisze ale nie wiem czy jest inne forum o odpowiednim temacie. Słysze, że niedługo są wybory na kandydatów do parlamentu europejskiego czy gdzieś tam, nie zbyt mnie to obchodzi. Mam 18 lat i wyrobiłem sobie zdanie co do naszych polityków postanowiłem więc, że DO WYBORÓW NALEŻY IŚĆ BY PÓŻNIEJ NIKT NIE MÓWIŁ, ŻE SIĘ NIE WTRĄCAM SKORO NIE MIAŁEM SWOJEGO WPŁYWU NA WYBORY. MOJA METODA CO DO WYBRANIA KANDYDATA NA POSŁA BĘDZIE PROSTA PRZEKREŚLE CAŁĄ LISTE WYBORCZĄ JEŚLI NIE ZNAJDE KANDYDATA KTÓRY JEST WART TEGO JEDNEGO GŁOSU, DODAM UZASADNIENIE I ZROBIE ZDIĘCIE NA DOWÓD ŻE GŁOSOWAŁEM. FREKFENCJA ZOSTANIE POLICZONA ALE PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDE SOBIE ZAŻUCAŁ ŻE KOLEJNY ID***A BĘDZIE ZARABIAŁ WIĘKSZĄ KASE ( BO TYLKO DLA TEGO KANDYDUJĄ ) I NIC NIE ROBIŁ. LUB ROBIŁ: KABARET W PARLAMĘCIE CZY INNY CYRK. To jest moje zdanie, czy ktoś się z nim zgadza czy nie to jego sprawa. Ale jeśli kogoś obraziłem to sory (chyba że jest jednym z tych pajacyków w parlamencie czy gdzie indziej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za takie miłe słowa. Ja też pójdę na wybory, zakreślę 1 osobę - która chcę aby zarabiała pieniądze za swoją pracę. A dzięki temu że ty oddasz głos nieważny, mam większe szanse że to mój kandydat wygra! Jak możesz to namów znajomych i rodzinę żeby też oddali nieważne głosy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...