Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL: O koalicji w Urzędzie Marszałkowskim rozmawiamy już tylko z PO

Utworzony przez KK, 25 listopada 2010 r. o 15:17
STARA GWARDIA NIEUDACZNIKÓW ,CZYLI BĘDZIE PO STAREMU NIC SIĘ ZMIENI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAZIELENI SIĘ CAŁY KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniczyna znów rządzi w województwie - czas na emigrację......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krzysztof Hetman. Bo PSL jest OK! Pozdrowienia z Lubartowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny PiS to i w lubelskim polegnie i już nie ma gdzie porządzić.Nikt ich nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jesteście sfrustrowanymi nic wartymi komentatorami. Narzekacie by narzekać. Wystartujcie w wyborach i sami coś zróbcie. Jeżeli chcecie komentować to podpisujcie się z imienia i nazwiska! (ja się nie podpiszę, bo komentuję wasze żałosne wypowiedzi a nie poczynania polityków - pod tym zawsze się podpisuję). Jesteście internetową hołotą, nic nie wartymi jednostkami w społeczeństwie! Nikt was nigdy nie zadowoli, bo co do czego to chowacie głowy w piasek. Sami nic nie potraficie i jesteście jeszcze gorsi niż politycy ze wszystkich ugrupowań parlamentarnych!! Trochę honoru obywatele! pozdrawiam (mimo wszystko) wszystkich forumowiczów sir BoToX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz rozmawiamy o sprawach naprawdę ważnych np. szpitalach czy dokończeniu Teatru w Budowie - mówi Sławomir Sosnowski (ustępujący wicemarszałek i jeden z liderów lubelskiego PSL)" Chłopaki z PSL-u. Zostawcie te "ważne" sprawy. Teatr się buduje ponad 36 lat (od 1974 roku). Będzie się budował jeszcze następne 36 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Teraz rozmawiamy o sprawach naprawdę ważnych np. szpitalach czy dokończeniu Teatru w Budowie - mówi Sławomir Sosnowski (ustępujący wicemarszałek i jeden z liderów lubelskiego PSL)" Chłopaki z PSL-u. Zostawcie te "ważne" sprawy. Teatr się buduje ponad 36 lat (od 1974 roku). Będzie się budował jeszcze następne 36 lat.
PSL to odpowiedzialna partia i dlatego nie traci czasu MARSZAŁEK HETMAN - WIELKI KORONNY pokaże jak można dźwignąć województwo do przodu to super facio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sir BoToX napisał:
wszyscy jesteście sfrustrowanymi nic wartymi komentatorami. Narzekacie by narzekać. Wystartujcie w wyborach i sami coś zróbcie. Jeżeli chcecie komentować to podpisujcie się z imienia i nazwiska! (ja się nie podpiszę, bo komentuję wasze żałosne wypowiedzi a nie poczynania polityków - pod tym zawsze się podpisuję). Jesteście internetową hołotą, nic nie wartymi jednostkami w społeczeństwie! Nikt was nigdy nie zadowoli, bo co do czego to chowacie głowy w piasek. Sami nic nie potraficie i jesteście jeszcze gorsi niż politycy ze wszystkich ugrupowań parlamentarnych!! Trochę honoru obywatele! pozdrawiam (mimo wszystko) wszystkich forumowiczów sir BoToX
Z chęcią się podpiszę i napiszę o wałeczkach w UMWL ale ty botoxiku i zagwarantujesz że dostanę dotację na firmę?? Chyba nie. Zresztą drogi botoxiku poczytaj sobie listy projektów z Chełmskiego Funduszu Społecznego czy z LAWP i zobaczysz jakie są tendencje polityczne. A swoje bajki o podpisywaniu się wsadź sobie w botoxik albo silikonik co tam masz nad szyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
julka napisał:
PSL to odpowiedzialna partia i dlatego nie traci czasu MARSZAŁEK HETMAN - WIELKI KORONNY pokaże jak można dźwignąć województwo do przodu to super facio
Ciekawe. PSLowcy niczym PO za starych dobrych czasów dostają przekaz dnia z Karłowicza na karteczkach i tak tłuką na wszystkich forach o tym Hetmanie Koronnym.. Ja wiem że on jest fajny i w ogóle koronny i wilki ale to już nudne coś innego wymyślcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fing napisał:
Ciekawe. PSLowcy niczym PO za starych dobrych czasów dostają przekaz dnia z Karłowicza na karteczkach i tak tłuką na wszystkich forach o tym Hetmanie Koronnym.. Ja wiem że on jest fajny i w ogóle koronny i wilki ale to już nudne coś innego wymyślcie.
Nie drogi kolego, ja go znam od lat szkolnych i studiów więc wskazówki to nie dla mnie. To facio kulturka, fajny towarzyski i pracowity.Czy słyszałeś żeby komukolwiek ubliżył czy żle się zachowł ja ci ręczę za takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
ZAZIELENI SIĘ CAŁY KRAJ.
MYŚLĘ, ŻE KOLOR ZIELONY JEST FAJNY A NAWET OK. A tak naprawdę głosowałem na nich i jest mi fajnie, że marszałkiem będzie Krzysztof Hetman nie zawiedzie Lublinian bo to fajny chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie powstnie koalicja najsilniejszych partii w województwie PiS-PSL, ale przytajmniej dobrze ze Chełmski Dyzma XXI wieku przejdzie na boczny tor koalcjji, bo chamstwa, arogancji i prostactwa jego chełmskich pretorian z sobowtórem Józefa Stalina i trzydzwiowa szafą i kilkoma zakompleksionymi korduuplami na wysokich stołkach na kolejne 4 lata tego by Nasze Województwa nie zniosło - chełmofony będą musieli stać na baczność przed Marszałkiem Hetmenem Wielkim Koronnym i jego Zieloną Husarią z której tak przez 4 lata drwili. Koniec zabawy czas do roboty chełmskie nieroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldus napisał:
szkoda ze nie powstnie koalicja najsilniejszych partii w województwie PiS-PSL, ale przytajmniej dobrze ze Chełmski Dyzma XXI wieku przejdzie na boczny tor koalcjji, bo chamstwa, arogancji i prostactwa jego chełmskich pretorian z sobowtórem Józefa Stalina i trzydzwiowa szafą i kilkoma zakompleksionymi korduuplami na wysokich stołkach na kolejne 4 lata tego by Nasze Województwa nie zniosło - chełmofony będą musieli stać na baczność przed Marszałkiem Hetmenem Wielkim Koronnym i jego Zieloną Husarią z której tak przez 4 lata drwili. Koniec zabawy czas do roboty chełmskie nieroby
Hehhe,dobry komentarz, bardzo dobry :)Zielona Husaria Bo PSL jest OK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kniaź z lublina napisał:
Hehhe,dobry komentarz, bardzo dobry :)Zielona Husaria Bo PSL jest OK !
Mądrego aż miło posłuchać /poczytać/ - jak mówił Pawlak do Kargula - fajne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej chopaki, dajcie Sosnowskiemu wicemarszałka, ostatnio trzoda tanieje, niech se chop odkuje, no nie bądzta żydy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda województwa dla zielonych głąbów z PSL, przecież znają się oni tylko na rolnictwie, no ale jakie województwo takie rządy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kniaź z lublina napisał:
Hehhe,dobry komentarz, bardzo dobry :)Zielona Husaria Bo PSL jest OK !
Zapierdziście i zajebiście zielona husaria - super nazwa. A w Marszałku Hetmanie jedyna nadzieja na uczciwośc, że będą docenieni Ci co maja wiedze i pracują a nie Ci z układzikami, lizopietkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci panowie z PełO to sie nadają najwyzej na pensonariouszy Zakładów Karnych, rodziny (żony, matki i kochanki) tych z Chełma przynajmniej nie miałby daleko jeździc na widzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kris napisał:
Ej chopaki, dajcie Sosnowskiemu wicemarszałka, ostatnio trzoda tanieje, niech se chop odkuje, no nie bądzta żydy.
Jedz więcej szynki i kiełbasy - będzie po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...