Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL: Ostro idziemy do Rady Miasta w Lublinie

Utworzony przez tomm, 22 października 2010 r. o 18:47
tomm napisał:
ano atrakcyjni .... dziś TVN24 pokazał http://www.tvn24.pl/-1,1678981,0,1,ja-jeeestem-posleeem--psl,wiadomosc.html CAŁKIEM NIEŹLE SIĘ TRZYMACIE
Nie oceniajcie skoro sami nie jesteście lepsi!!!! http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,3362466.html http://www.youtube.com/watch?v=qc7O5yNON2Q Był jeszcze taki w jasnym gajerku z SLD ,ale nazwiska nie pamiętam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po władzę idą ostro-to widać po kandydatach/najpierw stoŁki,a potem władza/,ale z robotą to cieniutko-teatr budują/właśnie PSL-owcy/ 36 lat. Lotnisko w Niedżwiadzie/wykupili ziemię min jeden z PSL-wców na ziemi zarobił 1 mln pln zł/,ODDALI WALKOWEREM NA RZECZ LOTNISKA W SWIDNIKU ZA STOŁKI w zarządzie województwa i urzędzie marszałkowskim.Przerażająca partia lizusow i obrotowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piasek napisał:
Wystarczy przeczytać nazwiska to od razu przychodzi człowiekowi na myśl takie oto stwierdzenie - same koryciarze. Dyrektorzy, urzędnicy wyższego szczebla. Jakos prostymi ludźmi zielona szarańcza się nie chwali. Wszyscy tylko do koryt. Wstydu ci ludzie nie mają. Znam wielu z nich. Wśród nich są i tacy, którzy wiedzieli, ze mają być dyrektorami tylko nie wiedzieli gdzie. Zieloną stonkę z miasta trzeba wytępić.
a czy tow. piasek nie widzi, że pruszon dwie kadencje i NIC kpl. nic nie zrobił, teraz wasilek - sympatyczny kulturalny i co ? Kpl. degrengolada ! To czy nie czas pokazać co innii potrafią ? czy nie pokazać tych co nie jątrzą, nie kopią, nie walczą ze sobą, ale chcą dobrej gospodarki.Czy nie warto dać tym co walczą ale o gospodarkę.Ja Lublinianin od 50 lat daje szanse zielonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIELONE BERETY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
a czy tow. piasek nie widzi, że pruszon dwie kadencje i NIC kpl. nic nie zrobił, teraz wasilek - sympatyczny kulturalny i co ? Kpl. degrengolada ! To czy nie czas pokazać co innii potrafią ? czy nie pokazać tych co nie jątrzą, nie kopią, nie walczą ze sobą, ale chcą dobrej gospodarki.Czy nie warto dać tym co walczą ale o gospodarkę.Ja Lublinianin od 50 lat daje szanse zielonym
Wszyscy tylko nie zielona banda darmozjadów, leserów, kombinatorów i przekrętów. Było odkomarzanie a może by tak przed wyborami oprysk na zieloną stonkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest OK. Proszę by wypowiadali sie tylko Ci którzy głosują w wyborach. A zresztą żyjemy w wolnym kraju i każdy może głosować na kogo chce. Widzę na liście kandydatów PSL kilka ciekawych nazwisk... Mariusz Jęczała... znam człowieka... tylko pogratulować PSL że udało im się go zwerbować... Szkoda źe mało znany, bo naprawdę warto zaufać temu człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Toba student. A co do tego ze z PSLu sami "derektorzy" jest kilku szeregowych i takich tam pacyfistów. Jesli wiesz o czym ja mówię... Z czechowa staruje z PSL z 5 miejsca Mariusz Jęczała. znam chłopaka od lat. Wart jest tego głosu. A zresztą zrobicie jak chcecie. Ja idę i oddam głos na niego. Jak nie wygra to spie spokojnie a jak wygra to rozliczę i za 4 lata nie dam mu sie dopchac... no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czwartek będzie sesja Rady.Możecie wprowadzać się ile chcecie,wszak każdy może. Problem w tym,że tam nie dają stołków więc dajcie sobie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja bede głosowała i groziła palcem. a za 4 lata potem basta. daję swoj głos i wymagam dla swojego miasta kochanego. I dla Czechowa sie coś należy. przeglądając listy stwierdziłam ze PSL ma duzo młodych. moze na zielonych... A jak sie nie sprawdzi moj kandydat to na zieloną trawkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Mariusz jest z Czechowa i zielony. Czy może ktoś moze mi napisać coś o nim. Poza tym ze jest zielony tzn z PSL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia otóż ja znam Mariusza z akcji jaką zorganizował z Europejską Fundacją Honorowego Dawcy Krwi. Było to dwa lata temu. W tamtym roku przejął to jego kolega Krzysio i nic sie nie stało... Będzie szkoda jak nie zostanie radnym bo to chol... dobry człowiek jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...