Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota - okręg nr 6

Utworzony przez Tommy, 6 września 2011 r. o 09:24
Powodzenia Panie Januszu. Wkońcu znalzl sie kandydat na ktorego chce zaglosowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo serdecznie dziękuje za głosy w prawyborach! Przedstawiam się na stronie: JANUSZKULAK.PL na którą zapraszam. Kontrkandydatów zapraszam do współpracy i dyskusji na temat lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tommy napisał:
Powodzenia Panie Januszu. Wkońcu znalzl sie kandydat na ktorego chce zaglosowac
Panie Januszu! Pokory troche! sam na siebie pan glosujesz w prawyborach i sam na siebie komentarze wysylasz?A co pan dobrego zrobil oprocz tego ze drugi raz pan startujesz w wyborach ?Jakos o panu nie slyszalam! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha napisał:
Panie Januszu! Pokory troche! sam na siebie pan glosujesz w prawyborach i sam na siebie komentarze wysylasz?A co pan dobrego zrobil oprocz tego ze drugi raz pan startujesz w wyborach ?Jakos o panu nie slyszalam! ?
Nie słyszała Pani o mnie i twierdzi, że drugi raz startuję w wyborach? Co dobrego zrobiłem? Proszę poczytać czym się zajmuje. To chyba niezbyt wielki wysiłek intelektualny, dla osoby która nigdy o mnie nie słyszała, a już twierdzi, że startowałem wcześniej w jakichś innych wyborach. Startuje pierwszy raz i to tam, gdzie mogę coś zrobić. Nie interesuje mnie kariera krzykacza-polityka-pasożyta. Nie muszę też wypisywać co zrobiłem - bo nie widzę takiej potrzeby. Przedstawiam pewną ofertę dla społeczeństwa, w sposób jaki uznałem za odpowiedni. W przeciwieństwie do większości innych kandydatów, nie stosuję metody domokrążcy - telemarketera - rumuńskiego naciągacza na parkingu, wciskając na siłę swoją personę. Znam swoją wartość i oferuję określoną jakość dla Polaków. Mam swoje własne poglądy i nie korzystam ze sloganów rzuconych przez jakiegoś guru partyjnego. Ci, co mnie znają wiedzą też, że nie da się mi narzucić żadnej metodyki ani sposobu działania, ponieważ jestem w pełni niezależny. To, że Pani się wydaje, że do Sejmu może kandydować tylko twarz która jest pod każdą latarnią w mieście, to jest Pani pełne prawo, do swobody myśli i swobody wypowiedzi, z którego Pani korzysta na tym forum. A 1405 osób które poza mną prawdopodobnie wyraziły swoje poparcie dla mnie w tej zabawie wydaje się akceptować moją ofertę. I za to im dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...