Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ryszard Bender wystartuje do Senatu z o. bialsko podlaskiego

Utworzony przez Gość, 14 sierpnia 2011 r. o 16:34
Myślę,że przyszedł czas aby prof Bender zaczął odpoczywać,bo efekty jego pracy przestają być satysfakcjonujące wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas pożegnać tego nawiedzonego nie w tą strone i mu podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----PANIE BENDER ----PANA START TO ROZPACZ DLA PRZECIETNYCH LUDZI PIS.-----NAPRAWDE NA PANA NIE DAJE SIE ZAGLOSOWAC.------TYLE LAT PAN DZIALA I NIC PAN DLA WOJEWODZTWA I LUDZI NIE ZROBIL.-----JEST JUZ PAN ZA STARY----PIS NIECH SIE OPAMIETA I WYSTAWI KOGOS INNEGO ZAMIAST TEGO DZIADKA BENDERA----
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facio ma jeszcze KUPE do zrobienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSTAWIAJĄC TAKIEGO KANDYDATA PIS SAM DAJE SOBIE WIZYTÓWKĘ. TEN PAN PROFESOR ZDRADZAŁ PIS NIEJEDNOKROTNIE, A TE BARANY I TAK GO WYSTAWIAJĄ PYTANIE JEST ZA ILE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bender prosze isc na zasluzona emeryture czas pomyslec o sobie i rodzinie. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze na to pozwolą ? Może rzeczywiście należałoby poddać kandydatów badaniom psychiatrycznym. Przecież tu chodzi o dobro Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Lekarze na to pozwolą ? Może rzeczywiście należałoby poddać kandydatów badaniom psychiatrycznym. Przecież tu chodzi o dobro Polski.
ks.ADAM - który ze startujących do Sejmu czy Senatu RP nie robi tego DLA DOBRA POLSKI. Potem się okazuje,że oni są w Sejmie i Senacie dla SWOJEGO DOBRA I SWOICH KOLESI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS to ma kandydatów. Mądrych,światłych,inteligentnych,światowej sławy profesorów, słynących z wygłaszanych bredni na temat obozów koncentracyjnych na terenie Polski, które były jedynie obozami pracy, mających nauczyć zydów, cyganów i innych uczciwej i cięzkiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ktoś narzuca wyborcom kandydata,którego nie chcą w danym okręgu.Jestem zwolennikiem PiS ale Bender nie jest moim kandydatem nawet do senatu(który z resztą nie jest w ogóle potrzebny),czy nie ma młodszych,którzy powinni aktywnie wchodzić do dużej polityki? Bender do senatu to niestety samobój PiS,szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Wy się tak martwicie o PiS zwolennicy SLD i PO? Mogę się dzisiaj załozyć , że senator Bender zostanie ponownie wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś ma przynajmniej nazwisko z potencjałem Niczym bohater Futuramy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...