Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż przedwyborczy: Krzysztof Żuk wygrywa, drugi Lech Sprawka

Utworzony przez grin, 2 listopada 2010 r. o 21:06
jestem zmęczony ............. już mi się nie chce pisać komentarzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ktoś chce głosować na PIS po tym co wyrabia Jarosław K.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Sprawka zostanie prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co wyrabia Tusk (reżim PO) na pewno nie zagłosuję na PO!!!!!!! Tylko Pan Sprawka - to naprawdę PORZĄDNY CZŁOWIEK!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam wątpliwości - Krzysztof Żuk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u kuzyna lecha bylo cba, bo narobil jakis szwindli oj bedzie sie dzialo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy poparciu Kaczyńskich i PIS kupiono za 3 mld$ Mozejki, teraz nikt nie chce dać nawet 1 mld$.Tak pisze międzynarodowa prasa.To sa własnie efekty rządów PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY WYBORCY PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI POŁĄCZMY NASZE SIŁY I PRZECIWSTAWMY SIĘ SPRAWCOM ZBRODNII SMOLEŃSKIEJ, TYLKO LECH.. SPRAWKA MOŻE POPROWADZIĆ NASZE MIASTO KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI, NIE BĘDZIEMY MARIONETKAMI ROSJI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech u i tak wygra jedyny sensowny kandydat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ar napisał:
Przy poparciu Kaczyńskich i PIS kupiono za 3 mld$ Mozejki, teraz nikt nie chce dać nawet 1 mld$.Tak pisze międzynarodowa prasa.To sa własnie efekty rządów PIS.
Przy poparciu Tuska, Bronka, Zbycha i Mira zlikwidowano polskie stocznie. Prasa międzynarodowa śmieje się z nas, że nie potrafimy zarządzać polskim majątkiem. To są właśnie efekty rządów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według moich wyliczeń gdyby wybory do Rady Miasta zakończyły się takim stosunkiem głosów, jak w sondażu podanym w artykule powyżej przez Dziennik Wschodni, to podział głosów w Radzie Miasta wyglądałby następująco: PO 13 radnych, PiS 11 radnych, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów 4 radnych, Lista Sierakowskiej 3 radnych. Ciekawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem na spotkaniach z kandydatami organizowanymi przez GW. Wg mnie jest tylko 2 sensownych kandydatow- p. zuk i p. sprawka. ale bardziej przekonuje mnie p. zuk- jest konkretny i robi wrazenie ze wie co mowi.poza tym nie bedzie tracil polowy kadencji na zaznajamianie sie z praca UM. Nie zgadzam sie z niektorymi jego decyzjami np. budowa stadionu a w szczegolnosci jego lokaliazcja ale przynajmniej jest on w stanie sprawnie podejmowac decyzje. Jesli i on nie spelni nadzieji to trzeba bedzie sie chyba wyprowadzic do warszawy..... to juz ostatnia szansa dla lublina :-( oby mu sie udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"reprezentatywnej dla ogółu Polaków"... ciekawa metodologia badań. a dlaczego nie jest to reprezentatywne dla struktury społecznej Lublina albo Lubelszczyzny? przecież charakterystyki te różnią się od siebie. to tak jakby pytać o preferencje Polaków, robiąc badanie na grupie reprezentatywnej dla wszystkich europejczyków. stawiam tezę, bardzo prawdopodobną ze względu na różnice w charakterystyce grup, że badanie jest, niestety, niereprezentatywne pojawiają się pytania: 1) czy podana informacja jest błędem redakcji 2) czy jest to błąd metodologiczny badaczy 3) czy biorąc pod uwagę, kto "rządzi" mediami publicznymi, oraz to, że poparcie dla PO na Lubelszczyźnie i w Lublinie jest zwykle mniejsze niż w innych częściach kraju, dodając do tego wyniki wyborów prezydenckich, taka a nie inna konstrukcja badań nie pachnie przypadkiem manipulacją odpowiedzi udzielcie sobie sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyniki sondażu opublikowało dzisiaj Polskie Radio na swojej stronie internetowej. Na zlecenie rozgłośni pracownicy instytutu Homo Homini zadzwonili 27 października do grupy 1120 osób, reprezentatywnej dla ogółu Polaków" Dzwonili do Ciebie? Zdzicho z Pcimia Dolnego wypowiedział się w/s wyborów w Lublinie i juz wybrał nam prezydenta ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie jest lepiej najpierw zapytać o konkrety programowe, każdego kandydata, co i jak chce realizować przy takim zadłużeniu Lublina, ok. 700 mln zł przy 1,300 mln budżecie, niż robić hymny pochwalne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk już rządzil i zadlużyl Lublin na ponad 600 mln zl. Mi to wystarczy zeby zaglosować na Lecha Sprawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego admin wywalił link do relacji z konwencji PiS, na której Piotr Kowalczyk - lider do Rady Miasta Lublin podsumował 4 lata rządów Platformy w Lublinie. W swojej reklamie DW odsyła czytelników do facebooka ale niektórych stronek na tym portalu zdaje się nie lubi. Np. tej: Piotr Kowalczyk o rządach PO w Lublinie Obym się mylił. Przecież jest to słowo w słowo to, co powiedział Kowalczyk na tej konwencji PiS i Sprawki jako kandydata na prezydenta Lublina. A dziennikarze DW służą prawdzie.!!! Swoją drogą na tej konwencji był również DW a jakoś nie mogę znależć relacji video z tego wydarzenia. Może nie wiem gdzie szukać? Co do wystąpienia Kowalczyka błędem jest wytykanie niespełnionych obietnic przez Wasilewskiego. To była Platforma Obywatelska Czas na zmianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julia napisał:
Po tym co wyrabia Tusk (reżim PO) na pewno nie zagłosuję na PO!!!!!!! Tylko Pan Sprawka - to naprawdę PORZĄDNY CZŁOWIEK!!!!
Porządny człowiek nie umieszczałby na swojej ulotce obietnicy, że zbuduje obwodnicę miasta, na której mógłby co najwyżej przeciąć wstęgę. Zresztą, większość planów kandydatów to kontynuacja tego co zaczął Wasilewski. A jeśli te pomysły są diametralnie inne, to najczęściej są po prostu z d...y (jak np. buspasy w Lublinie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem dlaczego admin wywalił link do relacji z konwencji PiS, na której Piotr Kowalczyk - lider do Rady Miasta Lublin podsumował 4 lata rządów Platformy w Lublinie. W swojej reklamie DW odsyła czytelników do facebooka ale niektórych stronek na tym portalu zdaje się nie lubi. Np. tej: Piotr Kowalczyk o rządach PO w Lublinie Obym się mylił. Przecież jest to słowo w słowo to, co powiedział Kowalczyk na tej konwencji PiS i Sprawki jako kandydata na prezydenta Lublina. A dziennikarze DW służą prawdzie.!!! Swoją drogą na tej konwencji był również DW a jakoś nie mogę znależć relacji video z tego wydarzenia. Może nie wiem gdzie szukać? Co do wystąpienia Kowalczyka błędem jest wytykanie niespełnionych obietnic przez Wasilewskiego. To była Platforma Obywatelska Czas na zmianę
To ten sam Piotr Kowalczyk co wraz ze swoim ugrupowaniem jeszcze wiekszość w RM ma? Gdybyś przeglądnął uchwały rady miasta to byś może dostrzegł, że żadnego problemu ta sama rada miasta nie miala z podwyżkami dla tego, którego później "krytykowała". Może gdyby cytowany przez Ciebie przewodniczący RM ze służbowego auta ratusza nie korzystał to i nawierzchnie w mieście byśmy mieli w duzo lepszym stanie. Wart pac pałaca, a pałac pasa - tp tyle. Koniec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle tylko nie Żuk!!! Przecież to prawa ręka Wasilewskiego (i jak sam mówi, będzie kontynuował jego pracę), a jak rządzi i co zrobił Wasilewski - wszyscy widzą! A w UM nic bez znajomości nie załatwisz. Tak wygląda lubelskie podwórko... Ja tym panom już dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...