Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż przedwyborczy: Lubelszczyzna wymyka się PiS-owi

Utworzony przez jero, 13 maja 2009 r. o 18:48
Gdy u władzy był PIS myślałem, że to porażka, gdy PO rządzi nie mam wątpliwości, że ci wybrani przeze mnie nie wypełniają swoich zobowiązań, dbaja o własne tyłki, tyłki swoich żon i kolesi, sam już nie wiem, czy Polsce nie jest potrzebny większy wstrząs typu Radom, Gdańsk czy Poznań. Tak dalej być nie może, chyba zagłosuję na byle kogo oby tylko nie na tych, którzy przodują w notowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewidywana frekwencja: 61 proc. Hehe dobre to chyba Czeski błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... Sondaże potwierdzają moje oceny, które podawałem na forum Kuriera i Wybiórczej. W 2007 roku PO miało 90% poparcia w więzieniach i zakładach karnych. PO wyciągnęła z tego wnioski i od tego czasu gra na najniższych instynktach. Palikoty, Karpiniuki, Niesioły, Nowaki, Komorowskie, Nitrasy i tym podobne łachudry polityki zdominowały przestrzeń polityczną. Pytanie - dlaczego? Bo tym się zjednuje poparcie tej najgorszej części polskiego elektoratu - tych co ukradli pierwszy milion, tych co chcą ukraść pierwszy milion, tych, którzy chcieliby ukraść pierwszy milion, ale nie wiedzą jak oraz tych, którzy nakradli tysiące dzięki umowie przypieczętowanej "nocną zmianą" i wolą się nie wychylać ... Ja to komentuję prosto - procentowy udział idiotów w polskim społeczeństwie jest równy procentowemu poparciu dla Platformy Obszczymurków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi zdaniem warto być normalnym. Normalność w tym przypadku oznacza odmowę podporządkowania się chamskiej propagandzie Platformy Obszczymurków (zresztą niewiele różniącej się od propagandy Urbana i tym podobnych s.......). Słuchajcie! (to do tych, którzy żyli w PRL-u) język tych wszystkich Karpiniuków i jemu podobnych już przestaje się różnić od języka Urbana, Jaruzela z tamtych lat! Te gnojki nie dostrzegają tych podobieństw, bo są efektem tzw. "chowu wsobnego". Czerwoni wyhodowali takich Karpiniuków, Nitrasów, itp. A oni nie widzą, nie dostrzegają tego, że w swoich wypowiedziach niewiele odbiegają od swych guru - Urbana, itd. Komuna w postaci Platformy Obszczymurków wróciła! A więc trzeba dorżnąć watahy post-komuny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrze na tych naburmuszonych kaczorow to mi sie niedobrze robi. Zakompleksione mutanty. Nareszcie elektorat idzie po rozum do glowy i nie bedzie glosowal na partie ktorej czlonkowie usilnie trzymaja sie (zle pozapinanego) garnituru jednego z mutantow - bo wladza to kasa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny USA napisał:
Nareszcie elektorat idzie po rozum do glowy i nie bedzie glosowal na partie ktorej czlonkowie usilnie trzymaja sie (zle pozapinanego) garnituru jednego z mutantow - bo wladza to kasa !
No właśnie! Dla ciebie - "bezpartyjny z usa" - władza to kasa! Tak właśnie myślą ci, którzy liżą się do Platformy Obszczymurków. Nie było w historii Polski żadnej innej formacji, która tak gloryfikowałaby zasadę KONIECZNOŚCI "ukradzenia pierwszego miliona"! I ta polityka trwa dalej - bez żadnej żenady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykopanie PISu to pierwszy krok do normalnosci Lubelszczyzny. Dopoki bedziemy jako jedyni w kraju popierac te malutkie, zakompleksione, przestraszone i nieudaczne kreatury, zawsze bedziemy w tyle. Trzymam kciuki, choc boje sie ze w wyborach wygra znow PISowska malomiasteczkowa, buraczana mentalnosc. Do jej przedstawicieli, jakze aktywnych w komentarzach do artykulu mam jedno pytanie: jak to mozliwe ze potraficie korzystac z internetu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero głosów na spadochroniarzy (czytaj na osoby z Warszawy) - myślę że mamy dobrych przedstawicieli z Lublina. Co do wpisów moich "przedmówców", to uważam że PO bardzo "obcina" środki dla lubelszczyzny i preferuje zachód Polski więc nic dobrego od Platformy nie należy się spodziewać. Obym sie mylił, ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Zero głosów na spadochroniarzy (czytaj na osoby z Warszawy) - myślę że mamy dobrych przedstawicieli z Lublina. Co do wpisów moich "przedmówców", to uważam że PO bardzo "obcina" środki dla lubelszczyzny i preferuje zachód Polski więc nic dobrego od Platformy nie należy się spodziewać. Obym sie mylił, ale ...
Co wy to opowiadacie. O jakim POparciu tu mówicie. Kogo to mamy POpierać?. Tych skoczków (lena lubelska - ha, ha, ha). Koń nie tylko człowiek z tego się śmieje. POpaprańcy już sami do siebie stracili zaufanie, dlatego "sprowadzili" sobie "doskonałych", których nie chciano w ich miejscu zamieszkania. Mam nadzieję, że obecnie sPOłeczeństwo już nie da się oszukać i PO tych POsunięciach straci dogłębnie zaufanie do POlitykierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer to tak jak bym GW czytał lub TVN oglądał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer to tak jak bym GW czytał lub TVN oglądał :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Mariuszu, Czy już zdjąłeś ze swojego konta na naszej klasie zdjęcie z Donaldem Tuskiem? Jeśli nie to zrób to szybko, bo nie wypada występować wtedy jako "dyżurny ekspert". Poza tym, o ile pamiętam twoja socjologiczna specjalność i poziom pracy doktorskiej oczywiście pozwalają Ci wypowiadać się o problemach, których nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='molik' date='13.05.2009, 20:52:24' post='128032'] Co wy to opowiadacie. O jakim POparciu tu mówicie. Kogo to mamy POpierać?. Tych skoczków (lena lubelska - ha, ha, ha). Koń nie tylko człowiek z tego się śmieje. POpaprańcy już sami do siebie stracili zaufanie, dlatego "sprowadzili" sobie "doskonałych", których nie chciano w ich miejscu zamieszkania. Mam nadzieję, że obecnie sPOłeczeństwo już nie da się oszukać i PO tych POsunięciach straci dogłębnie zaufanie do POlitykierów. [/qu ote] Naszym jedynym kandydatem, godnie reprezentującym region jest PROFESOR MIROSŁAW PIOTROWSKI. Doskonała wiedza, elokwencja i prezencja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jero napisał:
Gdy u władzy był PIS myślałem, że to porażka, gdy PO rządzi nie mam wątpliwości, że ci wybrani przeze mnie nie wypełniają swoich zobowiązań, dbaja o własne tyłki, tyłki swoich żon i kolesi, sam już nie wiem, czy Polsce nie jest potrzebny większy wstrząs typu Radom, Gdańsk czy Poznań. Tak dalej być nie może, chyba zagłosuję na byle kogo oby tylko nie na tych, którzy przodują w notowaniach.
Istnieje jeszcze możliwość - bojkot wyborów.Oni nie dbają o nas,my nie musimy dbać o ich wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWDZ KTO RZADZI POLSKA NA NIEZALEZNYM POLSKIM PORTALU INFORMACYJNYM www.polonica.net W DZIALE LISTA ZYDOW-ZYDOKRACJA W ZNIEWALANEJ POLSCE. www.polonica.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOŚĆ SPADOCHRONU Z WARSZAWKI!!!! CZAS NA MIESZKAŃCÓW LUBELSCZYZNY!!! LUDZI CO WIEDZĄ GDZIE CO JEST I JAKIE NAPRAWDE MAMY PROBLEMY TYLKO PIS I UPR MOGĄ URATOWAĆ NASZE TERENY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ta Bobińska to jakaś kosmitka, byłem z nią na spotkaniu na uczelni i nawet nie wie podstawowych informacji o regionie, niech ona najpierw sobie kupi mapę Lubelszczyzny, bo po przegranej nie będzie wiedziała jak dojechać do domu do Warszawy!!!! Czego jej serdecznie życzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według przeprowadzomych dzisiaj badan 99,99% miszkancow Lubelszczyzny woli wybrac kamdydatow przyniesionych w teczkach niz urodzonych i zyjacych w regionie. Badanie zostalo przeprowadzone na 1000 osobowej, anonimowej grupie stolecznych glosow ktore pojawily sie w mojej glowie. Czy wiesz drogi internauto dlaczego badanie przeprowadza sie na grupach anonimowych respondento a nie na ten przyklad internautach? Internaute poznasz po IP - anonimowego respondenta ewentualnie po ciemnych okularach ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.polonica.net napisał:
SPRAWDZ KTO RZADZI POLSKA NA NIEZALEZNYM POLSKIM PORTALU INFORMACYJNYM www.polonica.net W DZIALE LISTA ZYDOW-ZYDOKRACJA W ZNIEWALANEJ POLSCE. www.polonica.net
Ale nudny jesteś gościu,...żeby nie rzec nawiedzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że frekwencja będzie znacznie większa niż w sondażu. Stać nas na więcej niż ledwie 60% !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...