Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: W woj. lubelskim PiS nokautuje PO

Utworzony przez m, 8 maja 2014 r. o 06:44
Wszędzie można wyczytać, że Waldemar Paruch podobno na kawę jeździ do Kalisza :wub: Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Bo jest to informacja bardzo niepokojąca, może być tak, że Kaczyński został oszukany i o niczym nie wie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za poprzednich prezydentów (8 lat PiSu) nie działo sie tu nic.Widzicie co sie dzieje za Żuka?Takiego prezydenta nam trzeba było który w tym mieście stara się jak może żeby zmienić jego wizerunek choc może za bardzo mu to nie wychodzi ale robi cokolwiek.takiego prezydenta trzeba nam na najbliższe 15 lat i my młodzi będziemy głosować na PO.Na PiS głosuja ludzie starsi którym marzy sie komuna bo za jej czasów można było kraść i kombinować nic nie robić a się bogacić.Młodzi głosujcie na PO bo PiS zbliżył się swoimi działaniami do SLD i nie przypomina juz tego PiSu którm byl na samym początku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynki to jakaś porażka w pis wąsaty homoś w po zdrajca widać że rudy i się obciął że nie wspomnę o reszcie bo nie ma po co :( . Dobrze że można głosować na 2 takie jak prof. Piotrowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Piotrowski ... 10 lat doświadczenia, energiczny, wspiera Lubelszczyznę(stypendia, staże, bale charytatywne, zaproszenia do Brukseli dla laureatów olimpiad, nauczycieli, działaczy społecznych i innych) ... Ja na niego zagłosuję a wy się dobrze zastanówcie co zrobicie ze swoim głosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durniu, w woj. lubelskim i w Lublinie od kilku dobrych lat rządzi PO i PSL . To kogo ty chcesz rozliczać? Opozycje? Rozlicz swoich złodziei.
 
Durniu, w woj. lubelskim i w Lublinie od kilku dobrych lat rządzi PO i PSL . To kogo ty chcesz rozliczać? Opozycje? Rozlicz swoich złodziei.
To jest wlasnie pisowiec. Potrafi tylko obrażać innych i wszystko krytykować ! a nie robia nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja do cholery mieszkam największe poparcie ma kandydat który z języków obcych zna tylko czeski a przy tym opowiada takie głupoty że głowa mała ludzie opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w artykule nie uwzględniono RUCHU NARODOWEGO? Tylko młodzi Polacy mogą cokolwiek zmienić w tym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja do cholery mieszkam największe poparcie ma kandydat który z języków obcych zna tylko czeski a przy tym opowiada takie głupoty że głowa mała ludzie opamiętajcie się
  No ja tego w ogóle nie rozumiem mówiąc szczerze. Równie dobrze można do PE wysłać przypadkowego pasażera trajtka numer 158. Stać nasz region na więcej niż tylko podstarzały teoretyk głoszący puste hasła i opowiadający o tym że w Brukseli będzie zmieniać polską służbę zdrowia i szkolnictwo wyższe(chyba pomylił trochę kompetencje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechał Jarek namaścił słabego kandydata i to wystarczy żeby ten został europosłem - przykre
Bardzo przykre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim kandydatem jest Mirosław Piotrowski   Był jest i będzie dla mnie jedynką   Paruch jest u mnie skreślony za krytykę kolegi z tej samej listy   Do tego nie wydaje mi się żeby miał kompetencje odpowiednie do dobrego i skutecznego pełnienia mandatu europosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski powinien dostać jedynkę. Prezes został oszukany bo jak Paruch może podpisywać się pod polityką rodzinną trzymając jednocześnie chłopaka za rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławomir Dziudzik, kandydat Demokracji Bezpośredniej do Parlamentu Europejskiego zapowiada, że złoży doniesienie do organów ścigania w sprawie spotkania, które odbyło się 6 maja w ramach kampanii wyborczej Waldemara Parucha z Prawa i Sprawiedliwości, i do którego doszło w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II Zdaniem łukowskiego kandydata zorganizowanie spotkania w sali, która znajduje się w budynku Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego, jest naruszeniem przepisów Kodeksu Wyborczego. Chodzi o artykuł 108 Kodeksu Wyborczego, w którym czytamy: „Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej: 1) na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów”. Zdaniem Sławomira Dziudzika postępowanie kandydata PiS łamie ten zakaz. Waldemara Parucha kandydat na europosła pytany o opinię odpowiedział, że nie on wybierał miejsce spotkania, a jedynie odpowiedział na zaproszenie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Ponadto nie widzi on nic złego w organizacji spotkania w sali konferencyjnej po godzinach pracy urzędu. Sławomir Dziudzik zapowiada, że złoży zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia w środę 7 maja.  
  I ten Pan ma coś nam wywalczyć w Parlamencie Europejskim???? Bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie mieć w Lublinie tęczę? głosujcie na Tęczowego Waldka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuje na Piotrowskiego reszta to jakaś kpina z wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile razy można glosowac na PiS i PO no skandal !  EPTR to partia prawdizwa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój - nie! Mowy nie ma, żebym oddał mój głos czemuś takiemu.
Czemu nie.? Bo nie. Argumenty proszę lub napisz komu dasz głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Piotrowski ... 10 lat doświadczenia, energiczny, wspiera Lubelszczyznę(stypendia, staże, bale charytatywne, zaproszenia do Brukseli dla laureatów olimpiad, nauczycieli, działaczy społecznych i innych) ... Ja na niego zagłosuję a wy się dobrze zastanówcie co zrobicie ze swoim głosem
  Zgadza się, potwierdzam - wczoraj poznałem Tymka zwanego Matejką z Lublina(pięknie chłopak maluje) oraz Monikę(bardzo ładnie śpiewa) - są stypendystami profesora Piotrowskiego   tu więcej szczegółów:   piotrowski . org . pl/profesor-piotrowski-na-rzecz-europejskiej-inicjatywy-obywatelskiej-jeden-z-nas-,764. html   (usunąć spacje z linka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat europoseł Mirosław Piotrowski aktywnie działa na rzecz ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci, dlatego intensywnie wsparł Europejską Inicjatywę Obywatelską "Jeden z Nas" ("One of Us"), której celem jest właśnie ochrona życia ludzkiego. Pod Inicjatywą podpisało się w całej Europie blisko 2 mln osób. „Jeden z nas” odwołuje się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z października 2011 r., w którym stwierdzono, że życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a embrion ludzki zasługuje na poszanowanie jego godności i integralności. Prof. Piotrowski w 2013 r. zorganizował w Parlamencie Europejskim wysłuchanie publiczne („public hearing”), dotyczące ochrony życia w UE.   Prof. Piotrowski, jako jedna z nielicznych osób w Polsce, posiada prawo posługiwania się logiem „Jeden z Nas” w kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla Parucha, NIE dla Kamińskiego!!!! Nie wolno takich darmozjadów tam wysyłać bo prócz napchania własnych kieszeni nic tam pożytecznego nie zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie oddam głosu na czeskiego Parucha który będzie sobie hasał z chłopakiem po Brukseli za rączkę.  To prof. Piotrowski jest moim numerem jeden bo wyznaje prawdziwe wartości rodzinne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...