Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż: W woj. lubelskim PiS nokautuje PO

Utworzony przez m, 8 maja 2014 r. o 06:44
Głosuję na Piotrowskiego, ma doświadczenie i chęci by coś zmienić, to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrowski to w Toruniu mieszka a nie w Lublinie. Tam płaci podatki i reprezentuje Radio Maryja a nie mieszkańców Lubelszczyzny. Ten leń nachapał się w Brukseli i jeszcze chce dalej brać pieniądze za nic nie robienie - chyba nabrał kredytów na domy i nie wie jak to teraz spłacić:) Jak nie wejdzie do PE to z torbami pójdzie:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wpisy na forum to samych "klakierów" Piotrowskiego widzę:) Oj strasznie musiały go zaboleć wyniki badań. W wpisach widać rozgoryczenie i żal! Tonący brzytwy się chwyta:) Smutno na to patrzeć - ja i tak na wybory nie pójdę!!! Szkoda na to patrzeć. Panie Piotrowski i klakierzy żałośni jesteście... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wpisy na forum to samych "klakierów" Piotrowskiego widzę :) Oj strasznie musiały go zaboleć wyniki badań. W wpisach widać rozgoryczenie i żal! Tonący brzytwy się chwyta:) Smutno na to patrzeć - ja i tak na wybory nie pójdę!!! Szkoda na to patrzeć. Panie Piotrowski i klakierzy żałośni jesteście... 
  Piotrowski to dobry i doświadczony kandydat, myślę że dostanie się do PE bez większego problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile z tych komentarzy napisali asystenci Piotrowskiego, minimum 70 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle że dziesiecioletnie doswiadczenie  Piotrowskiego przełoży sie na głosy wyborców,i wygra te wybory. A ludzie nie będą głosowali na jakiegoś Parucha który nie zna nawet angielskiego i do końca nie wiadomo jak z jego orientacją seksualną :)
  Coż za rzeczowy komentarz, co kogos obchodzi czyjas orientacja... A Piotrowski jest nierobem i bufonem. Stracone 10 lat, zero rozpoznawalnosci. Moze w Radiu Maryja i niektórych kręgach lubelskich ale w PE nie znaczy NIC.   A Paruch zna angielski i francuski. Kto takie brednie rozpowiada, co chwile widze jakies komentarze, ze "tylko czeski". Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem zanim zabierzecie sie za pisanie czegokolwiek. Akurat sledze wydarzenia zwiazane z wyborami i rzucilo mi sie to w oczy, sprawdzilem, bo zdziwilo mnie jakoby kandydat znal tylko czeski.  I zeby nie było, nie jest moim kandydatem, nie glosuje na pis ale jakos nie wypisuje z tego powodu glupot w internecie na innych kandydatow.    Powinnismy raczej oceniac tych, ktorzy juz mieli swoj czas w PE niz tych, ktorzy jeszcze nie mieli szansy sie wykazac. A poki co lubelszczyzna miala fatalnych europosłow. Bez wyjatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski narodzie? Czy znasz, widziałeś, słyszałeś a może wiesz coś o Paruchu że na niego glosujesz?   Dlaczego utrzymujemy ten trend że biedny region musi być też ciemny??
  A co zrobil dla regoinu Piotrowski? Nasiedzial sie 10 lat i oprocz jakichs konkursikow (tu akurat przy okazji konkursu na rzekome absurdy ue, wykazal sie totalnym niezrozumieniem istoty tych "absurdow" ktore absurdami wcale nie sa).  I gdzie to doswiadczenie niby widac? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 80-tym spawałeś "lokomotywy do szyn", po 89-tym w wariackim widzie likwidowałeś fabryki, w 2014 zagłosujesz na PiS...W zasadzie prosta logika...Tylko dlaczego tak cię ludu Stwórca pokarał , to tego pojąć nie potrafię...:-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę głosować na PO bo za PiS-u nic w tym mieście sie nie działo. Za jego czasów padła cukrownia i Fabryka samochodów i Ursus budowało sie tylko hipermarkety. przez pierwsze lata dotacji unijnych nic sie nie budowało.Byli przeciwni lotnisku,budowie dróg no bo i po co.Dzięki PO to miasto zaczęło żyć co widać gołym okiem po remontach dróg w całym mieście,wymianie taboru MPK,rozbudowie trakcji trolejbusowej budowie lotniska,stadionu,teatru filharmonii,basenu olimpijskiego,rozbudowie uczelni,remoncie starówki i zabytków,budowie nowych dróg w mieście,remoncie parku saskiego itd.Działania PO widać gołym okiem i tym przemawia się właśnie do wyborców.Nie jest jeszcze za dobrze bo wszyscy tu liczymy na odrodzenie sie przemysłu maszynowego i nie tylko zeby to miasto zaczęło żyć.Mam głosować na PiS który przez 8 lat nie zrobił tu nic czy na PO która zrobiła tu cokolwiek?
POpieram :) ale z PO wybiorę kogoś z regionu, nie sprzedającego się na lewo i prawo Kamińskiego! To niesłychane jak ŻUK rozkręca to miasto! Brawo! Ale te 32% pisiorów z klapkami na oczach nawet przez megafon tego nie usłyszy hahahhaha ;) glosujcie na "swoich" z PO, przy dobrej frekwencji będzie mandat dla PO tylko nie "1" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę głosować na PO bo za PiS-u nic w tym mieście sie nie działo. Za jego czasów padła cukrownia i Fabryka samochodów i Ursus budowało sie tylko hipermarkety. przez pierwsze lata dotacji unijnych nic sie nie budowało.Byli przeciwni lotnisku,budowie dróg no bo i po co.Dzięki PO to miasto zaczęło żyć co widać gołym okiem po remontach dróg w całym mieście,wymianie taboru MPK,rozbudowie trakcji trolejbusowej budowie lotniska,stadionu,teatru filharmonii,basenu olimpijskiego,rozbudowie uczelni,remoncie starówki i zabytków,budowie nowych dróg w mieście,remoncie parku saskiego itd.Działania PO widać gołym okiem i tym przemawia się właśnie do wyborców.Nie jest jeszcze za dobrze bo wszyscy tu liczymy na odrodzenie sie przemysłu maszynowego i nie tylko zeby to miasto zaczęło żyć.Mam głosować na PiS który przez 8 lat nie zrobił tu nic czy na PO która zrobiła tu cokolwiek?
POpieram :) ale z PO wybiorę kogoś z regionu, nie sprzedającego się na lewo i prawo Kamińskiego! To niesłychane jak ŻUK rozkręca to miasto! Brawo! Ale te 32% pisiorów z klapkami na oczach nawet przez megafon tego nie usłyszy hahahhaha ;) glosujcie na "swoich" z PO, przy dobrej frekwencji będzie mandat dla PO tylko nie "1" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...