Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaże nie dają im szans, a jednak wierzą w sukces

Utworzony przez crx, 19 września 2011 r. o 13:22
Wynik sondaży zależy od zleceniodawcy.A dopasowanie wyniku to "bułka z masłem".Tzw."demokracja" funkcjonuje w strukturze totalitarnej ,innymi słowy jest to "demokracja totalitarna" w której prosty lud Boży ma tylko robic frekwencję.A kto ma wejść do tzw."sejmu" już od dawna jest ustalone (odpowiednie miejsce na liście!)..........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUCH PALIKOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!! http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/zaskakujacy-sondaz-palikot-triumfuje-to-glos-wielk,1,4854886,aktualnosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy JKM i Palikot wejdą do sejmu, w końcu zacznie się coś dziać nie wiem jak inni ale ja mam dosyć tych samych pryków co siedzą tam 20 lat korwin będzie prawdziwą prawicą a palikot lewicą jkm ma mój głos pokażmy że nowa prawica też może mieć 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sms napisał:
Gdy JKM i Palikot wejdą do sejmu, w końcu zacznie się coś dziać nie wiem jak inni ale ja mam dosyć tych samych pryków co siedzą tam 20 lat korwin będzie prawdziwą prawicą a palikot lewicą jkm ma mój głos pokażmy że nowa prawica też może mieć 5%
Tyle razy ten JKM wchodzi do tego sejmu i wejść nie może.Wynika z tego,że ludzie go olewają z jego poglądami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już się zdążyliśmy przekonać z sondażami jest bardzo różnie. Wystarczy spojrzeć na to jak są rozbieżne. To dobrze, że partie, które mają małe poparcie decydują się startować, inaczej patrząc na słupki mogłyby rezygnować na długo przed prawdziwą kampanią. Z drugiej strony jak ktoś nie wchodzi do sejmu kolejny raz, to może jednak warto zająć się czymś innym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyminski tez nie miał szans w wyborach prezydenckich... a pokonał Mazowieckiego i innych... Jak widać sondaże się mylą..na korzyść tych "co trzeba" żal mi że ludzie szybko się poddają i nie idą do wyborów bo wierzą w sondaże... Nie idąc do wyborów popierasz tych co weszli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...