Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TNS OBOP: PO - 31 proc., PiS - 18 proc., RP - 10 proc.

Utworzony przez zenia, 6 października 2011 r. o 09:01
Po tym co odwala Jarosław Kaczyński na pewno nie zagłosuje na PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński nigdy się nie zmieni, w PISie potrzebne są zmiany. Może Ziobro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak mówił Palikot o PO. Wystarczy nic nie robić, a Kaczyński sam przegra. Janusz ZMIEŃ TEN CHORY UKŁAD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwczoraj zadzwonila do mnie pani z OBOP-u i niestety...nie chciala już mojego glosu uwzglednic. Co to za sondaże? Za duzo byłoby głosów za moherami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak murowy nie głosuje na program strażakowy,bo to żaden ruch ludowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Kaczyński jest nie reformowalny, czas na zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ma tylko jedną twarz, nie da się tego ukryć. Już nie pierwszy raz nabierają ludzi, poukrywali swoich kompanów typu Macierewicz, Kurski, Kamiński i myślą, że nabiorą wszystkich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryszard Czarnecki to jakiś autorytet,że cytujecie go w kwestii wiarygodności sondaży? Podpowiem, to kameleon,który aby zaistnieć w polityce zapisałby się nawet do PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie PO schowała naszą ulubioną kandydatkę panią Gąsior-Marek?Nie daje głosu już od pewnego czasu i nic o niej nie słychać.Pewnie dostała szlaban,bo cokolwiek powiedziała czy zrobiła to była wielka plama.A może zrezygnowała i poszła do pracy do którejś kwiaciarni?Myślę,że mieszkańcy Lublina staną na wysokości zadania i wyrzucą tę panią za burtę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...