Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sondażu dla dla serwisu Newsweek.pl PO o 7,6 proc. przed PiS

Utworzony przez matka Boska, 7 października 2011 o 15:37
...
Ostatnio edytowany 7 października 2011 o 16:55
Zaloguj się, aby oddać głos
0
= W NIEDZIELĘ POWIEMY LIBERAŁOM Z PO NIE = Za mozolne budowanie miękkiego państwa przyjaznego dla milionerów i niedostępnego dla obywateli , za miliony bezrobotnych w kraju i miliony tułaczy za chlebem po świecie, za stracone złudzenia i nadzieje młodego pokolenia , za zdezorganizowaną i chorą służbę zdrowia, za całkowitą zapaść budownictwa mieszkaniowego, za długotrwałe, strukturalne i narastające bezrobocie, za 5 mln. śmieciowych umów o prace, za rozrośniętą do 414 tysięcy administrację publiczną, za 860 mld. zadłużenia państwa , za transferowanie miliardów wypracowanych przez naród w kraju za granicę, za narastająca nędzę i głód milionów Polaków, PRZY URNACH WYBORCZYCH POWIEMY LIBERAŁOM Z PO NIE. Dość niezgodnej z polską konstytucją, antyspołecznej polityki gospodarczej, nasz los oddamy w ręce innego środowiska politycznego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CHCĘ WIERZYĆ ŻE POTRAFIMY ZMIENIĆ POLSKĘ NA LEPSZĄ PRZYJAZNĄ LUDZIOM . MOŻEMY TEGO DOKONAĆ STAJĄC DO TYCH WYBORÓW I ODDAJĄC GŁOS NA SPOŁECZNY RUCH POPARCIA PALIKOTA . TO PRAWDZIWE POSPOLITE RUSZENIE PRZECIWKO SKOSTNIAŁYM UKŁADOM
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest ostatnie słowo. Idziemy po mocny mandat na prospołeczne zmiany. Jak za dawnych lat - pokażemy Europie, że w czasie kryzysu Polacy potrafią się wznieść ponad polityczne podziały. JANUSZKULAK.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Głosujmy na ludzi z Ruchu Poparcia Palikota!!! Żeby POLSKA była POLSKĄ!!!!Niepodległą rządzoną przez polaków a nie przez okupantów watykańskich i okradaną przez nich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: