Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Witos Podlasia”

Utworzony przez @, 4 października 2007 r. o 13:36
To swój chłop. Znany nam dobrze. Wybierzemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby obowiązywała zasada nie ważne kto głosuje a ważne kto głosy liczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj Franciszkowi niech wejdzie do Sejmu na wsi mie ma weny tworczej do poezji ludowej,a też nie jest bez znaczenia że dzięki jego startowi w wyborach "mlodzieżowka /zwana też stonką polityczną" musi zadowolić się dietami powiatowymi i kombinować jak pozatrudniać się na stołeczkach a juz mieli nadzieję że Franciszek zejdzie do kąta i sam ustąpi miejsca,a tak figa następne cztery lata zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Stefaniuk nikomu nie szkodzi, gdzie mu drzwi otworzą tam wchodzi. Choć nie zawsze pomoże, to głośno nikogo nie krytykuje, czym sobie na uznanie zapracowuje. Na uroczystościach: kościelnych, patriotycznych, gospodarczych i kulturalno-oświatowych chętnie się pokazuje i ma możliwość wejść na piedestał. Tak więc chyba nie szybko trafi na śmietnik do Kozłówki, bo drugiego "dyplomaty" PSL nie ma na tym terenie. Muszę to przyznać, choć postawy i poczynań tej partii nie akceptuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna ocena statusu lokalnego pana posła. Długo on jeszcze będzie, chyba, że PSL nie przekroczy progu wyborczego, a jest to mało prawdopodobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie ludzie Spokój Franciszkowi z niego niezły chłop /i tylko chłop/ale toearzstwo ,którym się otoczył wydaje taki zapaszek że w towarstwo z nim iść nie wypada dlatego nie zagłosuję na niego i radzę tak każdemu uczciwemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nawet co napisać? Oprócz zlotów OSP i dożynek, nigdzie go nie widać. Bezkonfliktowy jakiś taki? Napiszcie za co go krytykować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytykowac ? za nierobstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest nieróbstwo... on tak wolno idzie ciągle do przodu... jak ślimak... dlatego nie widać żadnych efektow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre posty zapewne piszą sprzedawczyki PiSu. Wzbudzacie tylko najgorsze uczucia - wstyd i hańba dla ruchu ludowego. Niestety my wyborcy nie damy się nabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawczyków szukaj w szeregach swojego ukochanego PSL-dupu - dawny ZSL (taka przystawka PZPR). Przestudiuj najnowszą historię Polski. Odpowiedz na pytanie: kto chronił starą bezpiekę przed zdemaskowaniem? Kto obalał rząd Olszewskiego? W pogotowiu zawsze był dzielny druh W. Pawlak, który jak trzeba było to sprzedawał swoje usługi. Trzeba tylko szerzej otworzyć oczy, by zrozumieć czym jest PSL. "Ruch ludowy", to tanie hasło, które ma kupić lud. A lud nie taki ciemny i swój rozum ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez większego zainteresowania społecznego odbyły się uroczystości 80-lecia OSP Stołpno, które obchodzono w Międzyrzecu. Przybył ,,Witos" w asyscie swojej klaki oraz parlamentarzysta Żmijan PO (przedtem PZPR). Inni kandydaci pokazali się, ale stali w drugim szeregu, niemniej witali się serdecznie jak chłopcy z jednej pi(a)skownicy. Zauważyłem, że polityka, to takie sypanie sobie pi(a)sku w oczy. Nie wiem tylko czy oficjele zrozumieli, co mówił biskup - skruchy nie zauważyłem. Dostojeństwem i ogólną prezencją najlepiej wypadł burmistrz. Tak się biedak odcinał od PSL i innych przefarbowańców, ale Franciszek pokazał mu gdzie jego miejsce w szeregu. Pocztów sztandarowych strażackich naliczyłem zalwdwie 5, samych strażaków łącznie z dziećmi ok. 100 osób. Nie wywieszono nawet flag na rynku, na masztach wisiały banery Żmijana i Stefaniuka (osoby sztandarowe międzyrzecczyzny). Samochody (karetka i strażacki) w swym zainteresowaniu wypadły najlepiej i zostały wyświęcone, a tym samym została z nich zmyta wyborcza zmaza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Dostojeństwem i ogólną prezencją najlepiej wypadł burmistrz. Tak się biedak odcinał od PSL i innych przefarbowańców, ale Franciszek pokazał mu gdzie jego miejsce w szeregu..." nie bylem na tym strazackim spedzie politycznym, napisz cos wiecej o zacytowanym fakcie... "interesujaca politycznie" jest rowniez postac burmistrza m-c... wydalo mu sie, ze juz po Franciszku, lecz to Franciszek teraz jest na gorze... a pan Litwiniuk obok Franciszka byl obecny???jestes pewien, ze Zmijan byl w partii komunistycznej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś się dystansuje od PSL i innych, to nie uczestniczy we wspólnej delegacji polityczno-samorządowej przy składaniu wieńca pod pomnikiem J.P.II mając po jednej stronie Żmijana, po drugiej Stefaniuka. Nie jest tajemnicą, że Żmijan był lektorem KW PZPR w Lublinie. Informacja nie stanowi tajemnicy publicznej. Oczywiście podstawowy garnitur Franciszka był w komplecie. Niemniej jako uczestnik mszy św. byłem usatsfakcjonowany występem olkiestry strażackiej z Suchowoli - młodzież grała profesjonalnie. Dla mnie najważniejszy był wymiar duchowy w kościele - podobała mi się postawa bp-a Tomasika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko dacie się nabrać bo po to tylko jesteście potrzebni --no może Pani nie tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj w M-cu medialne plakaty PiS i nasuwa mi się myśl, że MŁODOŚĆ idzie wielkimi krokami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A konkretniej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak wejdzie ten kupon. Niestety!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Międzyrzec nareszcie stanie się Wolnym Miastem od tego zielonego gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się. Międzyrzec jeszcze co najmniej przez 7 lat nie będzie "Wolnym Miastem". Tyle czasu trzeba, aby wyborcom otworzyć oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...