Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechowski: Sondaże wyborcze są nieuczciwe

Utworzony przez gear, 19 listopada 2010 r. o 17:20
Za własne.... dobre, zapomniał dodać, że żeby znaleźć sie na liście do rady,sejmiku trzeba było słono zapłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>> - Sfinansowałem swoją kampanie z własnych środków - podkreślał. To Janusz Palikot zapuścił wąsy? A może to coś jak Dr Jekyll i Mr Hyde, za dnia liberał i lewicujący enfant terrible polskiej polityki, w nocy wąsaty konserwatysta-pseudopiłsudczyk jak na prawdziwego patriotę przystało nie umiejący czytać w ojczystym języku (zwłaszcza tekstów prawniczych)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze "przychylny" Wojciechowskiemu dziennik na kilka godzin przed ciszą wyborczą wypocił artykuł z odpowiednim tytułem, przekonując czytelników po raz kolejny, że ten Zbychu zwołał kolejną konferencję tylko po to, żeby wyżalić się. Odnoszę wrażenie, że dziennik postanowił dogonić gazetę - niewiele Wam brakuje... Ostatnie sondaże dają Wojciechowskiemu niby tylko ok. 10%. Więc nijak nie mogę pojąć dlaczego partyjne pieski nadal ujadają... Czy to tylko z przyzwyczajenia, czy może w sondaże nie wieżą? A sondaż przy ok. 20% niezdecydowanych jest tyle wart co wróżenie z fusów Ludzie, idźcie na wybory i zagłosujcie na swego kandydata!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...