Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechowski: Zakazać sondaży

Utworzony przez Persiwal, 6 października 2011 r. o 21:10
Sam widziałem jak późną nocą dwóch młodych ludzi szło ulicami i zrywało plakaty wyborcze na ul. Gnieźnieńskiej i Wojciechowskiej. Za niecałe pół godziny podjechał samochód i dwójka innych ludzi powiesiła na miejsce zerwanych plakatów konkurencji plakaty Magdaleny Gąsior-Marek. Ot taki przypadek, prawda? Najfajniejsze jest to, że wśród zerwanych plakatów były plakaty kolegi partyjnego Magdalenki niejakiego Maćka Kulki. Ależ te wybory są chamskie - Wojciechowski ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Sz. P. Wojciechowski zna znaczenie słowa etiolacja. I co na to miasto. Oczywiście są równi i równiejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wybory a po nich przypomni sobie o kopcu który chciał sypać a moze opowie o samowoli gdy stawiał pomnik Piłsudskiego. Zaznaczam że nie ma nic przeciwko ponikowi tylko metody jakie stosował Wojciechowski są rodem z PiS. Do PJN przeszedł bo miał za silną konkurencję posłanki "coś tam coś tam".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temu porządnisiowi dwa razy kazano zlikwidować banery bo niszczył trawniki na Nadbystrzyckiej i Witosa. I tak z posłowania NICI. Pora wziąć się za jakąkolwiek pracę a ciągle " SPOŁECZNIKOWAĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Persiwal napisał:
Sam widziałem jak późną nocą dwóch młodych ludzi szło ulicami i zrywało plakaty wyborcze na ul. Gnieźnieńskiej i Wojciechowskiej. Za niecałe pół godziny podjechał samochód i dwójka innych ludzi powiesiła na miejsce zerwanych plakatów konkurencji plakaty Magdaleny Gąsior-Marek. Ot taki przypadek, prawda? Najfajniejsze jest to, że wśród zerwanych plakatów były plakaty kolegi partyjnego Magdalenki niejakiego Maćka Kulki. Ależ te wybory są chamskie - Wojciechowski ma rację.
Lizusie i taki twój kandydat będzie musiał zająć się np. prezesowaniem w żużlu, to też mu nie wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem swój głos oddać na platformę ale po tym poście sięzastanowię i chyba oddam na inną partię - może nawet na PJN - czytałem ich program i jako jedyny jest naprawdę prorodzinny i wspierałby rozwój przdsiębiorczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieco sekretów na temat "robienia" sondaży pod tym adresem: http://aztekium.pl/web/?link=aztekium_blog_2011&anews=l-4&akom=&aet=#l-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko nie PIS ! z czym łączyć probolan 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...