Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wprost: Ruch Poparcia Palikota ma długi, wierzyciele idą do sądu

Utworzony przez Anton, 25 września 2011 o 11:38
Palikot do kolejny Tymiński.Ten facecik jest już na aucie.Wychodzą kolejne sprawki, długi, nie opłacone faktury,bandyta na liście z nr.1 !!Chcecie żeby człowiek który za napad z pobiciem był posłem i zasiadał w sejmie ? Taki jest właśnie palikot.Powiem tak, miałem na niego głosować,na szczęście potrafię myśleć samodzielnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Anton napisał:
Palikot do kolejny Tymiński.Ten facecik jest już na aucie.Wychodzą kolejne sprawki, długi, nie opłacone faktury,bandyta na liście z nr.1 !!Chcecie żeby człowiek który za napad z pobiciem był posłem i zasiadał w sejmie ? Taki jest właśnie palikot.Powiem tak, miałem na niego głosować,na szczęście potrafię myśleć samodzielnie.
róznica jest taka ze tymiński był tylko z nikąd a ten to oszust i cyniczny cwaniak, który ma kilku kolesiów na wysokich stołkach w lublinie.
0
wyglada ze palikot moze dobry wynik osiagnac w kampanii to go trzeba oczernic i zniszyc,proste
0
Zlicytować dziada niech nie oszukuję ludzi ja w nim widzę młodego Hitlera !
0
O płatnościach Pana Palikota popytajcie mieszkańców Biłgoraja i okolic.Naprawdę warto!
0
Biłgorajak napisał:
O płatnościach Pana Palikota popytajcie mieszkańców Biłgoraja i okolic.Naprawdę warto!
Pytałam...wszystko urgulowane...poza tym nie dziwi mnie ze znajduja sie ludzie chcicacy go oczernic skoro ma takie wyniki w sondażach. Trzynan kciuki za JAnusza
0
Panowie zapomnieliście już jak na konto PO za sprawą Pana Palikota studenci wpłacali po 50 tys złotych ( Pan Łątka zsłużył na swoje stanowisko) . Widać mamy bogatych studentów w naszym kraju. Druga sprawa zapytajcie Pana Palikota jak się opiekuje swoim synem OLKIEM z 1 małżeństwa, który chodził do LO Zamoyskiego. Ciekawa sprawa syn prominentnego polityka, a chodził w wytartych spodniach i nie miał nigdy na drożdżówkę. Gratuluje Panie Januszu jeśli Pan chce tak dbać o Polskę jak o własnego syna to ja dziękuje.
0
Rozumiem, że woli Pan/Pani nepotyzm pełną gębą? Czyli cała rodzina po agencjach rządowych i urzędach? Odważne zmiany to totalnie niezależny kandydat: ruchjanusza.pl
0
Kochani wyborcy!! Nie dajcie się zwięść Palikotowi czy PJN. Obie te partie są tworami PO aby rozbić głosy...i osłabić siły wyborcze np.SLD czy PISu podczas wyborów 2011. Ruch Palikota jak i PJN są to marionetki sterowane przez klub PO. Oddając głos na te partie można być pewnym, że to głoś zmarnowany jeśli poważnie myślimy o zmianach w rzadzie i dobru Polski. A kto rządzi Polską??zobaczcie Nigel Farage - Czyż UE nie jest jak ZSRR, panie Tusk <<<<-----------szukaj tego na youtube.com lub google.pl, przeslij dalej! www.youtube.com/watch?v=Cc_sy0IbXIM&feature=player_embedded
0
Gratuluje teorii spiskowej... Nie mam nic wspólnego z PO, PJN czy też RuchemPalikota. W wyborach do sejmu nikt sam startować nie może, a Palikot przyjął moją ofertę i w zamian dał najwyższe miejsce na liście. Jestem obywatelem wkurzonym na to co się dzieje i uważam, że mogę i muszę to wszystko zmienić. Chętnie stanę do debaty z każdym kandydatem. Pozdrawiam, RUCHJANUSZA.pl
0
Palikot to błazen, fircyk w zalotach, populista i wichrzyciel. Z niego byłby premier jak z koziej d... trąba, szkodzący Polsce i Polakom. Mądrzy ludzie nie dadzą się zwieść jego obietnicom, spektakularnym akcjom i innym zagrywkom. Chłop z Biłgoraja- ludzie znający jego charakter powinni zabrać głos i przedstawić osiągnięcia tego "uzdrowiciela" Polski.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: