Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wujec: Dzisiaj można marzyć

Utworzony przez rozczarowany, 3 czerwca 2009 r. o 19:19
Dzisiaj można marzyc. A gdzie nadzieja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ideały ok, ale mi osobiście nie podoba się sposób w jaki dochodzi się do "normalności". Owszem, w sklepach już są produkty, na ulicach nowocześniej, zaś wolny rynek pozwolił na wysyp nowych sieci oferujących coraz to różnorakie towary....to i dobrze. Ale.... no właśnie... ...dlaczego młody człowiek nie może znaleźć pracy?... dlaczego prywaciarz zatrudnia tylko stażystów (bo nie musi płacić składek)?... dlaczego ludzi traktuje się w marketach jak zwierzęta?... (patrz pani na kasie, która nie może nawet do wc wyjść)... mam dalej wymieniać???? Dlaczego ta "wolność" powoduje, że cwaniaki z kasą (np. duże sieci zachodnie) traktują szarych ludzi "z góry"... dlaczego się na to tak łatwo pozwala? Brak jest spójności w narodzie, zaś poczucie jedności w Polskości i jej sile ulega zamazaniu... Pogoń za następnym dniem sprawia, że ludzie stali się obojętni, martwią się tylko o siebie widząc, że żadnego wsparcia z góry nie ma..... patrz przypadek piekarza, który jakiejś biednej rodzinie, czy szkole, podarował chleb... a US kazał mu zapłacić podatek od darowizny - wyszło 100 000 zł.... .... ja taką Polskę bez ludzkich odruchów pier***ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu pierdu Heniu! zjebaliście... w du*** nas mieliście i macie idź po order i spadaj Henryk Wujek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...