Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborczy wyścig rozpoczęty. Zagłosuj w prawyborach

Utworzony przez ktosik, 12 sierpnia 2011 r. o 07:15
Trochę dziwne te prawybory skoro nie ma wszystkich partii startujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty ludu Boży!Zagłosuj w prawyborach,bo to kolejna twoja rozrywka.MAGNATERIA SOLIDARUCHOWA i tak ma ciebie w d..ie!!!Budowa dróg to szczyt możliwości postsolidaruchów(przy wydatniej pomocy finansowej Unii!!!).Czy drogi pozwolą waszym dzieciom i wnukom godnie żyć.............?Szukaj mądrych ludzi i spróbuj ich docenić-w przeciwnym razie -kwestią czasu jest,gdy odejdziesz i nie pozostanie po tobie nawet wspomnienie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycięzcą rundy kawowej jest... no właśnie kto to jest? Świeża krew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego PO chwali się nie swoimi zasługami, cała Lubelszczyzna wie ,że S 17 to zasługa Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM TAK, MAM PRAWYBORY GŁĘBOKO W D....!!PODOBNIE JAK TYCH WSZYSTKICH BURAKÓW KANDYDATÓW OBOJGA PŁCI!!!90% Z NICH TO TE SAME,BEZCZELNE I SKOMPROMITOWANE KANALIE,KTÓRYM DOBRZE I BEZPIECZNIE ŻYJE SIĘ NA GARNUCHU OBYWATELI!NIC NIE ROBIĄ,ZMIENIAJĄ FORMACJE JAK RĘKAWICZKI I PATRZĄ JAK OSKUBAĆ JESZCZE OBYWATELI!!ZERO MORALNOŚCI, POCZUCIA DOBREGO SMAKU!!KŁAMIĄ NIE WIEDZĄC JUŻ CZY KTOŚ TEGO SŁUCHA,BO DLA NICH NARÓD JEST PO TO BY GO PRZEKABACIĆ I DOSTAĆ SIĘ DO STOŁKA, A POTEM BUJAJ SIĘ NARODZIE I TWOJE I TWOJE SPRAWY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetmana zasługa - dobre, dobre, a kto to ??? - jak PSL w wawie tupnie to młodziaki lecą jak pieski do kiełbaski :-) śmiech na sali, a przy okazji jak się zieloni do sejmu dostaną to stołki się zwolnią - pięknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Prosty ludu Boży!Zagłosuj w prawyborach,bo to kolejna twoja rozrywka.MAGNATERIA SOLIDARUCHOWA i tak ma ciebie w d..ie!!!Budowa dróg to szczyt możliwości postsolidaruchów(przy wydatniej pomocy finansowej Unii!!!).Czy drogi pozwolą waszym dzieciom i wnukom godnie żyć.............?Szukaj mądrych ludzi i spróbuj ich docenić-w przeciwnym razie -kwestią czasu jest,gdy odejdziesz i nie pozostanie po tobie nawet wspomnienie!!!
O, widzę frustracji ciąg dalszy, zapamiętałem Pana. A może tylko chodzi Panu, Panie Honda (tak mi się nick crx kojarzy) żeby było wesoło na forum? Czy można zapytać jak się ma, oprócz znienawidzonych przez Pana solidaruchów wieczny koalicjant PSL? Wtedy, za komuny było dobrze i miło, co? Dziadzio mi opowiada jak bardzo dbaliście wtedy o prostych ludzi, do tej pory nerki go bolą. Zapomniał Pan jak bili, do lasu wywozili, przeciwko ludziom występowali? Wiem, wiem – to nie Pan, to inni z UB czy SB. Pan był dobry i niewinny komuch. Pozdrawiam, również w imieniu dziadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalista napisał:
O, widzę frustracji ciąg dalszy, zapamiętałem Pana. A może tylko chodzi Panu, Panie Honda (tak mi się nick crx kojarzy) żeby było wesoło na forum? Czy można zapytać jak się ma, oprócz znienawidzonych przez Pana solidaruchów wieczny koalicjant PSL? Wtedy, za komuny było dobrze i miło, co? Dziadzio mi opowiada jak bardzo dbaliście wtedy o prostych ludzi, do tej pory nerki go bolą. Zapomniał Pan jak bili, do lasu wywozili, przeciwko ludziom występowali? Wiem, wiem – to nie Pan, to inni z UB czy SB. Pan był dobry i niewinny komuch. Pozdrawiam, również w imieniu dziadków.
Szanowny gimnazjalisto!Jestem za młody aby pamiętać i rozumieć czasy przed '89 rokiem.Dziadka pozdrawiam!Ciekawe kto dziadkowi nadał ziemię?A może był on przedwojennym ziemiaństwem.Proponuję zapytać go jeszcze, jaki był analfabetyzm i czy pański dziadek jako ziemianin robił coś w tym kierunku,aby to zminić?Nerki go bolą prawdopodobnie z przepicia ,ale o tym dziadziunio już pewnie niechętnie mówi!N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo,że komunistą nie jestem,to uważam za błąd -sprowadzenie gawiedzi do miast!!!Jej miejsce ,a w zasadzie jej ryja jest w ziemii-mocna orka przez cały dzień za czapkę gruszek ulęgałek-tego też zapewne dziadziunio nie powiedział(tak było przed wojną!).Rozumiem -demencja starcza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny gimnazjalisto!Nie ma u mnie nienawiści dla solidaruchów!Po prostu nimi gardzę za wtrącenie narodu w spiralę długu i totalnego braku perspektyw dla młodzieży!A może pański dziadek to taki klakier,który zawsze umie się ustawić,dla którego honor to tylko pusty slogan na sztandarach....?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariano napisał:
dlaczego PO chwali się nie swoimi zasługami, cała Lubelszczyzna wie ,że S 17 to zasługa Hetmana
a kto jest ministrem i kto rządzi w GDDKiA? nie ma znaczenia kto głośniej krzyczy, ale kto podejmuje decyzje, a PO w ciągu czterech lat podejmowało wiele istotnych decyzji dla województwa, budowa S17, budowa mostu na Wiśle, remont linii kolejowej z Warszawy, uruchomienie dodatkowych składów kolejowych, poparcie dla lotniska pod Lublinem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Pomimo,że komunistą nie jestem,to uważam za błąd -sprowadzenie gawiedzi do miast!!!Jej miejsce ,a w zasadzie jej ryja jest w ziemii-mocna orka przez cały dzień za czapkę gruszek ulęgałek-tego też zapewne dziadziunio nie powiedział(tak było przed wojną!).Rozumiem -demencja starcza!!!
Kilka tygodni temu był Pan bardziej miły odpowiadając na posta, dzisiaj chyba Pana zdenerwowałem. Proponuję przemysleć: system zmienili sami komuniści bo zbankrutował - nie stracili przy tym władzy, ba nie ponieśli żadnej odpowiedzialności tylko przeciwnie - uwłaszczyli się i ze sprzedajną opozycją (razem stanowią nocną zmianę) wsółrządzą w naszym nieszczęsnym kraju. Ludzie dalej za czapkę gruszek, albo zagranicę... A TVN swoje, Pan swoje - wszyscy myślą o naszym kraju tylko efekty jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te prawybory to wielka lipa , widać jak sami dzwonią oddając głos na siebie, a kasy maja to mogą trwonić pieniądze, zamiast dać ludziom naprawdę potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalista napisał:
Kilka tygodni temu był Pan bardziej miły odpowiadając na posta, dzisiaj chyba Pana zdenerwowałem. Proponuję przemysleć: system zmienili sami komuniści bo zbankrutował - nie stracili przy tym władzy, ba nie ponieśli żadnej odpowiedzialności tylko przeciwnie - uwłaszczyli się i ze sprzedajną opozycją (razem stanowią nocną zmianę) wsółrządzą w naszym nieszczęsnym kraju. Ludzie dalej za czapkę gruszek, albo zagranicę... A TVN swoje, Pan swoje - wszyscy myślą o naszym kraju tylko efekty jak widać.
Szanowny gimnazjalisto!Ja jestem za młodym człowiekiem,by rozumieć zawiłości polityki- pytam i słucham ludzi starszych i mądrzejszych.MĄDRZEJSI WEGŁUG MNIE TO CI,KTÓRZY WIDZĄ SPOŁECZEŃSTWO JAKO CAŁOŚĆ ,a nie tylko czubek własnego nosa.postolidaruchy natomiast mówią o wzniosłych ideach,a w głębi serca są duchowymi szubrawcami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na powyższe wyniki to potwierdza się duże poparcie ludzi dla Pana Rzetelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Patrząc na powyższe wyniki to potwierdza się duże poparcie ludzi dla Pana Rzetelskiego
proponuje dziennikowi zrobić ranking z jakiego nr telefonu wysłano najwiecej głosów na mordy kandydujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Szanowny gimnazjalisto!Ja jestem za młodym człowiekiem,by rozumieć zawiłości polityki- pytam i słucham ludzi starszych i mądrzejszych.MĄDRZEJSI WEGŁUG MNIE TO CI,KTÓRZY WIDZĄ SPOŁECZEŃSTWO JAKO CAŁOŚĆ ,a nie tylko czubek własnego nosa.postolidaruchy natomiast mówią o wzniosłych ideach,a w głębi serca są duchowymi szubrawcami!!!
Masz towarzyszu rację, najlepiej społeczenstwo widział jako całość ojciec narodów, Stalin i za nim jak widze tęsknisz, antysolidaruchu, tak jakby solidarność po stanie wojennym miała w ogole cokolwiek do gadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZETELSKI TO NAJLEPSZY KANDYDAT> WYGRA WYBORY< BO MA WSZĘDZIE BANERY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoim blogu zamieściłem listę 24 kandydatów do Senatu z Lubelszczyzny: http://krzysztofjakubowski.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Gąsior-Marek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...