Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborczy wyścig rozpoczęty. Zagłosuj w prawyborach

Utworzony przez ktosik, 12 sierpnia 2011 r. o 07:15
Rzetelski będzie czarnym koniem zbliżających się wyborów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelka napisał:
Rzetelski będzie czarnym koniem zbliżających się wyborów!
ile ci płaci za te bzdury któe wypisujesz???? podniosę stawkę tylko nie pisz etych idiotyzmow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelka napisał:
Rzetelski będzie czarnym koniem zbliżających się wyborów!
hahhaa... ale jaja... Chyba wyborów na sołtysa. Jak się przestanie psuć ten stary wyciąg to może coś ruszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za to wino pod sklepem się mu odwdzięcze... Czy to prawda, że za każde zdjęcie ze skreślonym żygielskim czy jak mu tam dostanę buteleckę winecka jabłkowego? Bo jak tak to i starom zawiozem a od plebana sie zorke pozycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widzieliście ten spot Lidera ? Link: http://######youtube######/watch?v=Z-D97jre0EM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil88 napisał:
A widzieliście ten spot Lidera ? Link: http://######youtube######/watch?v=Z-D97jre0EM
Komputery - Pawlak wywalił tablet lubelskiego IComu bo go już wkurzał. Lotnisko - PSL cisnął na Niedźwiadę, do samego końca bronili tej opcji. S17 - buduje PO - Żmijan nam to załatwił. PSL - kolesiostwo, układy i zawsze z boku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan Marian Starownik napisał w oświadczeniu na temat współpracy ze służbami w latach 1985-1989?Bardzo mnie to ciekawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to kandydaci do Sejmu z Lubelskiego: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110826/KRAJSWIAT/404144369
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kandydaci psl zapewne nie wiedzą o co chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na młodych ludzi proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelka napisał:
Rzetelski będzie czarnym koniem zbliżających się wyborów!
- no tak plakty jego zaśmieciły juz cale miasto!!! mam nadzieje ze posprząta!!! a jak niech to na stok mu sie wywiezie...czarny kon? czy ja wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolcia napisał:
Głosujcie na młodych ludzi proszę.
Młody to zagłupi jeszcze żeby Polską zarządzać! Do nauki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja głosuję na profesjonalizm - tylko prawnik w Sejmie może poprawić jakość legislacji - wybieram Prof. Piotra Pogonowskiego(nr 3 lista PIS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny koń to ten z pierwszej strony dzisiejszego Dziennika Wschodniego? Ładnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelski wspiera pijanych kierowcow...ciekawe jakby mu taki zabil kogoś z najblizszych by go tak promował. Tym samym w moich oczach Rzeteslki jest przegrany. Nie ufam takim ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze odpowiadamy za to co zrobiliśmy ,a nie za to co mogło się stać. Marek Kos odpowiada za jazde i tylko za jazde po alkocholu.Sąd wydał swoją opinnie i jedynie do sądu możemy mieć pretensje za zawieszenie wydania wyroku .Gdyby skazał Kosa dziś by nie było tematu.Rzetelski to facet który w polityce znalazł się przypadkiem, zrobił fajny stok i nim powinien się zajmować.Panie Rzetelski jest pan dobrym przedsiębiorcą. Z polityki niech pan szybko zmyka, bo te hieny skaczące sobie do gardeł szybko pana zjedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kandydat: http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU&feature=channel_video_title
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
Zawsze odpowiadamy za to co zrobiliśmy ,a nie za to co mogło się stać. Marek Kos odpowiada za jazde i tylko za jazde po alkocholu.Sąd wydał swoją opinnie i jedynie do sądu możemy mieć pretensje za zawieszenie wydania wyroku .Gdyby skazał Kosa dziś by nie było tematu.Rzetelski to facet który w polityce znalazł się przypadkiem, zrobił fajny stok i nim powinien się zajmować.Panie Rzetelski jest pan dobrym przedsiębiorcą. Z polityki niech pan szybko zmyka, bo te hieny skaczące sobie do gardeł szybko pana zjedzą.
Alkohol i opinię.To jest poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...