Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Co Sprawka i Wojciechowski obiecują studentom

Utworzony przez Titi, 25 października 2010 r. o 15:57
Brawo Sprawka!! Wojciechowski za często się przemalowuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Titi napisał:
Brawo Sprawka!! Wojciechowski za często się przemalowuje.
Jeden drugiego wart w tych swoich obietnicach. Niech najpierw zaloza wlasne firmy, a pozniej sie biora za pomoc i radzenie innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to nam w 2010 roku kandyduje: 2 z PO, 2 z PSL (nie wiem czy Zdzicho w końcu będzie), 2 z SLD i jeden człowiek prawicy... Farbowane liski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[tak brawo Pan nauczyciel zawodu Sprawka Taktworzmy miejsca pracy poprzez socjalne dyrdymaly trzeba ekonomisty, a nie kalesony podatki lokalne nie maja wiekszego znaczenia dla nowych firm, to jest zus i pit lub cit trzeba sciagac do lublina inwestorow i wtedy bedzie wiekszy rynek zbytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
[tak brawo Pan nauczyciel zawodu Sprawka Taktworzmy miejsca pracy poprzez socjalne dyrdymaly trzeba ekonomisty, a nie kalesony podatki lokalne nie maja wiekszego znaczenia dla nowych firm, to jest zus i pit lub cit trzeba sciagac do lublina inwestorow i wtedy bedzie wiekszy rynek zbytu
Trzeba ekonomisty!!!! Buuuuhahahahahahahahahahah... ale masz ekonomistę w ratuszu Pana Prezydenta Żuka!!!! A Lublin kwitnie szczególnie przez następujące działania ekipy Żuka i Wasilewskiego: - likwidacja cukrowni, - zatrudnienie w ratuszu "bogatych studentów" którzy wpłacali na kampanię Palikota, - ukończenie budowy stadionu (na który kasa leży i czeka w RPO od 3 lat), - budowę obwodnicy, - budowę aquaparku, - przebudowie Pl. Litewskiego. Jeżeli o czymś zapomniałem to przepraszam bo tyle było dokonań dr Wasilewskiego i ekonomisty Żuka. ps. ah tak - a strefa ekonomiczna kwitnie (szczególnie Ball Packing...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechwskiego to trzeba w inkubator wsadzić, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sprawka tak trzymać, miastu są potrzebne konkrety a nie wieczne obietnice i podróże służbowe za pieniądze podatników. Czas skończyć z wiecznymi aferami i podnieść to piękne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski..., a kto to...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec tego kto? Bieńko? Na bezrybiu i rak ryba... Tak od dłuższego czasu zastanawiam sie czy nie zagłosować na niego... W końcu i wykształcony i dyrektor a więc umie zarządzać ludźmi... Może akurat sie sprawdzi jak prezydent Lublina... PSL nie jest taki zły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciechowski prowadzi swój biznes od kilkunastu lat. Prowadził biuro handlowe i obrotu nieruchomościami. Jako jedyny kandydat w Lublinie ma doświadczenie biznesowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Lublina potrzebny jest menadżer, który zna się na kierowaniu zespołami. Kiedy trzeba pochwalić a kiedy trzeba zrobić opr. Ja popieram Endriu Bieńka trochę się chłopak na tym zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co starzy kandydaci mogą obiecywać młodzieży?? Oni nie znają naszych realiów, nie orientują się w naszych potrzebach. Młodzi ludzie potrzebują młodych kandydatów. Mój chłopak pokazał mi stronę jednego kandydata do sejmiku, sami zobaczcie: http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...