Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Najnowsze wyniki z PKW. Sondaże zawiodły

Utworzony przez Ja, 21 czerwca 2010 r. o 05:25
Szkoda, że połowy Polaków nie interesuje kto zostanie prezydentem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Szkoda, że połowy Polaków nie interesuje kto zostanie prezydentem...
szkoda że 36,74 głosowało na Kaczyńskiego. Jak wygra (pewnie kurski znajdzie jakiegoś dzidka z wermachtu) znowu bedzie wojna w Polsce i (liberum) weto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
szkoda że 36,74 głosowało na Kaczyńskiego. Jak wygra (pewnie kurski znajdzie jakiegoś dzidka z wermachtu) znowu bedzie wojna w Polsce i (liberum) weto
bo Polacy są ślepi. zobaczyli katastrofę w smoleńsku, trumnę kaczyńskiego i wystarczyło by głosować na jego brata. ale tak to już jest na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnijmy też aferę hazardową, Grzechów, Rychów, Zbychów, całokształt rządowych działań "okołopowodziowych" a także przygotowania do Euro2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo Polacy są ślepi. zobaczyli katastrofę w smoleńsku, trumnę kaczyńskiego i wystarczyło by głosować na jego brata. ale tak to już jest na tym świecie
Większość zagłosowała na Kaczyńskiego z litości nie zwracając uwagi na to, ze ten człowiek nie nadaje się kompletnie na prezydenta. Lubelszczyzna wiadomo, ciemnogród i mohery, to co się dziwić że na niego głosowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się sondaże nie różniły TVP podawała 40 za Komorowskim i 35 za Kaczyńskim. 5% różnicy, to tylko TVN i Polsat manipulowały:] Ale tego należało się spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo Polacy są ślepi. zobaczyli katastrofę w smoleńsku, trumnę kaczyńskiego i wystarczyło by głosować na jego brata. ale tak to już jest na tym świecie
Bo co zobaczyli ? "Z ostatniego sondażu wyborczego przygotowanego przez SMG/KRC dla TVN 24 wynika, że Bronisław Komorowski może liczyć na 44 proc. głosów, Jarosław Kaczyński 29 proc" Niemal 10% pomylki pomiedzy wynikami sondazowymi a realnymi to co to jest? A moze to dzieki sondazom Ty poszedlas glosowac na tego ktory na katastrofie wjechal w urzad pelniacego obowiazki prezydenta? 10% roznicy pomiedzy sondazami a realnymi wynikami to ponad 1,5 mln uprawnionych - ciesz sie, ciesz z podatnosci na manipulacje "grupy trzymajacej sondaze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piąte Andrzej Lepper - 2,17 proc., szóste Janusz Korwin - Mikke 2,42 proc ???!!! podaje "Dziennik" - jak to policzono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński sie nie nadaje?? A Komorowski sie nadaje??!! Teraz dopiero zobaczycie jego polityke... Tylko bedzie za pozno! Mam nadzieje,ze w drugiej turze wygra Kaczynski, osoba prawdziwa!!! A nie aktor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiodły sondaże? To Platforma zawiodła! I rozum tych, którzy mimo wszystko na nią stawiają też zawiódł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski to akurat swoją politykę już zdążył pokazać. IPN, NBP, KRRiT... I nieważne czy jego decyzje była słuszne czy nie - mógł się wstrzymać i pozwolić te decyzje podjąć demokratycznie wybranemu Prezydentowi (czyli być może sobie...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd!!!!! Jak można głosować na Kaczyńskiego???? Wstyd na całą Polskę. Czy wy nie rozumiecie, że ten cały marazm na wschodzie to przez PiS. Oby w II turze wygrał Bronek. Masakra z tą lubelszczyzną i całą ścianą wschodnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXXXXXX napisał:
Kaczyński sie nie nadaje?? A Komorowski sie nadaje??!! Teraz dopiero zobaczycie jego polityke... Tylko bedzie za pozno! Mam nadzieje,ze w drugiej turze wygra Kaczynski, osoba prawdziwa!!! A nie aktor...
Moherku, nie popuść z wrażenia. Kaczorowi już podziękujemy, to człowiek fałszywy i przesycony nienawiścią jak zresztą wszystkie mohery, dlatego tak ci się podoba, natomiast ja takiego prezydenta nie chcę i na pewno nie zagłosuję na niego w drugiej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo Polacy są ślepi. zobaczyli katastrofę w smoleńsku, trumnę kaczyńskiego i wystarczyło by głosować na jego brata. ale tak to już jest na tym świecie
Ślepi są ci, którzy oddali głos na Komorowskiego. Taka hegemonia dobrze nie wróży. Wystarczy zapoznać się z projektami, które chce realizować PO by dostać gęsiej skórki. IV RP przy tym to pikuś...Może do II tury Naród się przebudzi i pogoni Bronka na Jamajkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Wstyd!!!!! Jak można głosować na Kaczyńskiego???? Wstyd na całą Polskę. Czy wy nie rozumiecie, że ten cały marazm na wschodzie to przez PiS. Oby w II turze wygrał Bronek. Masakra z tą lubelszczyzną i całą ścianą wschodnią.
Wstyd to Ty jesteś deb***u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo Polacy są ślepi. zobaczyli katastrofę w smoleńsku, trumnę kaczyńskiego i wystarczyło by głosować na jego brata. ale tak to już jest na tym świecie
Ślepi są ci, którzy oddali głos na Komorowskiego. Taka hegemonia dobrze nie wróży. Wystarczy zapoznać się z projektami, które chce realizować PO by dostać gęsiej skórki. IV RP przy tym to pikuś...Może do II tury Naród się przebudzi i pogoni Bronka na Jamajkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXXXXXX napisał:
Kaczyński sie nie nadaje?? A Komorowski sie nadaje??!! Teraz dopiero zobaczycie jego polityke... Tylko bedzie za pozno! Mam nadzieje,ze w drugiej turze wygra Kaczynski, osoba prawdziwa!!! A nie aktor...
JAk sie kaczyński nadaje ?? Już raz go władza przerosła jak był premierem - nasz kłamca narodu co mówił że nigdy nie będzie premierem do puki jego brat jest prezydentem. Można wiele rzeczy mówić o zmarłym tragicznie kaczyńskim. ale myślałem że naród poszedł po rozum do głowyui nie wybierze drugiego, jeszcze gorszego z braci. Ale jak widać wystarczy troszkę pożerować na tragedii rodzinno-narodowej i wg. narodu prezydenture juz się dziedziczy... smutne to, ale dobrze że już niedługo wyemigruje na słowację. Nie będe płacił podatków na tych darmozjadów z pis i po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MOŻNA GŁOSOWAĆ NA bronka WSTYD. ON JEST PROSTY JAK OD SZPADLA TRZONEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~duch~ napisał:
Ślepi są ci, którzy oddali głos na Komorowskiego. Taka hegemonia dobrze nie wróży. Wystarczy zapoznać się z projektami, które chce realizować PO by dostać gęsiej skórki. IV RP przy tym to pikuś...Może do II tury Naród się przebudzi i pogoni Bronka na Jamajkę...
A mozesz przedstawić program pisu ?? Bo ja jakoś poza innymi planami poza szykowaniem wojny polsko - rosyjskiej nie słyszałem. Niestety walka na teczki i polsko-polska nas juz znudziła. I dzięki opacznosci i dla dobra narodu całe szczęście Jarosław Kaczyński raz juz zrezygnował z bycia premierem, sam wtedy chyba zrozumiał iż do polityki się nie nadaje. A teraz po tragedii taka naćpana ogłupiaczami marionetka ma zostać prezydentem ?? Niech lepiej się zajmie sprawami rodzinnymi i zrobi sobie prawojazdy. Całe szczęście nie był on premierem podczas kryzysu, bo tego kraju juz dawno by nie było, moze poza jego chorą i urojoną wyobraźnią. Hitlera też popierały miliony i jak skończył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota!! napisał:
Wstyd to Ty jesteś deb***u!
Ty maluczki ludziku. Wypierdku PiSu żyj dalej w swojej ciemnocie. I nie śmiej nawywać się patriotą bo dlaeko ci do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...