Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Najnowsze wyniki z PKW. Sondaże zawiodły

Utworzony przez Ja, 21 czerwca 2010 r. o 05:25
Gość napisał:
I za chwilę sam sobie odpiszesz, że nigdzie, i że jesteś prześladowany za poglądy polityczne [/quote] No widzisz i tu się mylisz. Gdybyś czytał uważnie moje wypowiedzi, doczytałbyś, że mam gdzieś co inni myślą o moich poglądach (a konkretnie obrażają mnie wypowiedziami tego typu:
Gość napisał:
Oczywiście ze jesteś ciemniakiem i głupkiem, ale nie dlatego że głosujesz na Kaczyńskiego, bo to Twoje prawo, ale dlatego, że w tej samej wypowiedzi nawołujesz do tolerancji i jednocześnie obrażasz mających inne poglądy. W dodatku robisz to w sposób ordynarnie chamski, czyli typowy dla aparatczyka.
W dodatku nie umiejąc wskazać miejsca w którym miejscu kogoś obraziłem, co równa się tezie, którą podjąłem wcześniej: [quote name='kasado' post='305929' date='21.06.2010, 18:53:37']Do wszystkich eseldowców, platformersów i innych liberałów i postkomunistów (...) Dla Was taka rada, zajrzyjcie w słownik i odnajdźcie hasło Tolerancja, ponieważ jak czytam komentarze niektórych antypisowców to tak jakbym miał do czynienia z prostakami, którzy zamiast argumentów używają obelg. A to tolerancyjnym, inteligentnym ludziom (za jakich się uważacie) nie przystaje...
I pewnie o tę wypowiedź Ci chodzi. Trudno Dla mnie Prostak to ten, kto zamiast argumentów używają obelg, dla innych prostakiem jest ten co głosuje na Kaczyńskiego. Ja użyłem tego brzydkiego słowa uczciwie, inni chamsko i to tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasado napisał:
No widzisz i tu się mylisz. Gdybyś czytał uważnie moje wypowiedzi, doczytałbyś, że mam gdzieś co inni myślą o moich poglądach (a konkretnie obrażają mnie wypowiedziami tego typu: W dodatku nie umiejąc wskazać miejsca w którym miejscu kogoś obraziłem, co równa się tezie, którą podjąłem wcześniej: I pewnie o tę wypowiedź Ci chodzi. Trudno Dla mnie Prostak to ten, kto zamiast argumentów używają obelg, dla innych prostakiem jest ten co głosuje na Kaczyńskiego. Ja użyłem tego brzydkiego słowa uczciwie, inni chamsko i to tyle[/quote] Twoja logika jest pokrętna jak u typowego aparatczyka. Proszę bardzo, chcesz przykład to masz: Do Ciebie i do innych pedofili, gwałcicieli, morderców i onanistów... Obraźliwe? No to porównaj z Twoim wstępem. A dalej tak samo. [quote name='kasado' post='306011' date='21.06.2010, 20:30:07']Dla mnie Prostak to ten, kto zamiast argumentów używają obelg
Trafiłes w sedno. A teraz przeczytaj forum od poczatku i policz obelgi ile ich padło z której strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mariusz~ napisał:
JAK MOŻNA GŁOSOWAĆ NA bronka WSTYD. ON JEST PROSTY JAK OD SZPADLA TRZONEK
######www.niezalezna.pl/article/show/id/35526
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoja logika jest pokrętna jak u typowego aparatczyka. Proszę bardzo, chcesz przykład to masz: Do Ciebie i do innych pedofili, gwałcicieli, morderców i onanistów... Obraźliwe? No to porównaj z Twoim wstępem. A dalej tak samo. Trafiłes w sedno. A teraz przeczytaj forum od poczatku i policz obelgi ile ich padło z której strony
Skoro dla Ciebie elsdowiec, platformers, liberał i pseudokomunista to pedofil, gwałciciel, morderca i onanista to...ja Ci współczuje tak po prostu jako człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasado napisał:
Skoro dla Ciebie elsdowiec, platformers, liberał i pseudokomunista to pedofil, gwałciciel, morderca i onanista to...ja Ci współczuje tak po prostu jako człowiek.
No i widzisz jaki Ty jesteś rozgarniety, nawet prostego porównania nie zaczaiłeś. Więc łopatologicznie jak do aktywisty partyjnego: Ty poprzez zastosowany zwrot nazywasz liberałów i platformersów komunistami, a ja stosując ten sam zwrot Ciebie pedofilem (oczywiście tylko dla przykładu). A zarówno komunista jak i pedofil są określeniami negatywnie odbieranymi, obraźliwymi itd. Teraz kumasz? Na pewno kumasz, tylko udajesz że nie i dalej będziesz odwracał kota ogonem, bo co masz powiedzieć? Przyznać się do błędu i przeprosić byłoby nie w Twoim partyjnym stylu Niehonorowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i widzisz jaki Ty jesteś rozgarniety, nawet prostego porównania nie zaczaiłeś. Więc łopatologicznie jak do aktywisty partyjnego: Ty poprzez zastosowany zwrot nazywasz liberałów i platformersów komunistami, a ja stosując ten sam zwrot Ciebie pedofilem (oczywiście tylko dla przykładu). A zarówno komunista jak i pedofil są określeniami negatywnie odbieranymi, obraźliwymi itd. Teraz kumasz? Na pewno kumasz, tylko udajesz że nie i dalej będziesz odwracał kota ogonem, bo co masz powiedzieć? Przyznać się do błędu i przeprosić byłoby nie w Twoim partyjnym stylu Niehonorowo [/quote] O Boże nie no nie mogę... .... i Ty mnie nazywasz roztargnionym... .... gdzie ja napisałem, że liberałowie i platformersi to komuniści... ....Czytaj uważnie i pomyśl, bo Ty widzę działasz szybciej niż myślisz. Chłopie nie wiem czemu ja jeszcze z Tobą piszę, widocznie dobrze się bawię Ale oki wyłożę Ci to jeszcze raz. Zarówno ja jak i wielu tutaj użytkowników nie uważamy aby rzeczowniki typu eseldowiec, platformers czy post(lub pseudo) komunista, czy chociażby liberał, były określeniami obraźliwymi. Sam w którymś poście określiłem siebie jako pisowiec, a wyobraź sobie nie czuję się, abym siebie obraził. Nie wiem skoro rodzice i szkoła nie nauczyli Cię czym jest obraza kogoś, no cóż ja tego czynić nie zamierzam. Zarówno SLD wiedzą, że są Postkomunistami, bo wielu ich członków należało do PZPR. Platforma Obywatelska wie, że są Liberałami, bo takie mają poglądy(platformersi to taki żargon tak samo jak pisowcy - nikt się o to nie obraża) itd. itp. Chcesz wiedzieć więcej zapytaj mamę i tatę. Ja w każdym bądź razie za nic nie zamierzam przepraszać, ani rozmawiać z Tobą. Prosiłem innych aby wskazali mi gdzie kogo obraziłem. Już wcześniej jedna osoba to uczyniła: [quote name='Gość' post='305944' date='21.06.2010, 19:16:33']Niby, w którym momencie ta osoba kogokolwiek obraziła? oO
Tam przy cytacie (konkretnie przy czasie, w którym post się ukazał) jest taka strzałeczka zwrócona w lewa stronę, kliknij sobie w nią, a zobaczysz do kogo jest to pytanie. Ja już Ci dziękuję za "rzeczową" rozmowę popartą "argumentami" (czyt. obelgami). Resztę sam sobie dopowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mariusz~ napisał:
bronek odda POLSKĘ putinowi . LUDZIE CZY NIE WIDZICIE CO SIĘ ŚWIĘCI. RAZEM Z donkiem CHODZĄ NA PASKU MOSKWY
Myślę, że jest w tym trochę racji - pamiętacie jak było po katastrofie nad Smoleńskiem? Rząd nie chciał wystąpić do Rosjan o przekazanie sprawy Polsce, a my - Polacy- wiemy aż zbyt dokładnie jak to z prawdą w tym kraju jest... No i teraz widać co w tej sprawie się dzieje... A co do prezydenta - to powinien nim zostać człowiek, który będzie chciał dobra dla Polski, nie będzie kłamać i "podlizywać się" lepiej uzbrojonym krajom!!!!!! Naszemu byłemu prezydentowi zależało na beatyfikacji x Jerzego Popiełuszki, zamordowanego przez Rosjan. X Jerzy powiedział takie słowa: brak prawdy jest podstawą wszystkich konfliktów. Ja się z tym zgadzam. Dopóki ludzie sprawujący władzę będą kłamać, dopóty będą waśnie i spory. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy wytykają kłamstwa... Szkoda tylko, że są przedstawiani jako CI Źli, kiedy walczą w dobrej sprawie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdzikot napisał:
Żadna z przedwyborczych obietnic PełO nie została spełniona. Bieda coraz bardziej doskwiera ludziom a przecież miao być tak pięknie. Seplenić każdy potrafi, gorzej z czynami. A Bronek na sołtysa niech startuje a nie na prezydenta.
Tak, niestety wielu Polakom nie chce się myśleć!!!! Wierzą w piękne słowa, dają się zwodzić tanimi sztuczkami psychologicznymi. Dobrze by było gdyby ludzie przejrzeli na oczy. Co się stało? Ludzie potracili prace, zafundowali nam zwiększenie lat pracy, dzieci muszą iść wcześniej do szkoły, aby wcześniej zarabiać na "emerytów", dziura budżetowa zwiększyła się, złapano posłankę PO na korupcji - związanej z prywatyzacją szpitali, była afera hazardowa.... Ludzie patrzą i nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest taki: czy to będzie dobre, jeśli Polska będzie jednopartyjna i wszystkie plany rządu bez przeszkód będą wdrążane? Ja uważam, że nie. Mam jedną uwagę do Pana Donalda Tuska. Jeśli mój tata wstąpiłby do wrogiego Wermaht-u aby nie trafić do obozu koncentracyjnego, oraz uchornić swoją rodzinę przed może złym losem, to byłby bohaterem, czy nie? Jakie wartości by mi przekazał? - Chyba takie by chronić swoją głowę i głowy moich najbliższych, nawet jeśli będzie to oznaczało służenie wrogowi i występowanie przeciwko własnemu narodowi. Ja tak to widzę. Ciekawe, jak ma Pan Tusk? Mój dziadek był więziony w obozie w Auschwitz, był zmuszany przez Niemców do ciężkich prac, należał do AK i Batalionów Chłopskich. Moja babcia przebywała w jednym z obozów koncentracyjnych na terenie Niemiec. Potem było prześladowanie przez komunistów, syn moich dziadków miał także problemy, za to...że był.Jestem wychowana w duchu patriotyzmu. Dlatego pytam się, gdzie jest patriotyzm u Pana Tuska, gdzie? Niech zacznie mówić prawdę, a nie piękne puste przemowy. On o Katyń nie walczył, nie znam też historii by walczył o Polskę. Kaczyński Jarosław, jaki ma temperament i wygląd taki ma, ale jest patriotą i powie co myśli. Można powiedzieć, że się go zna - bo on mówi własną opinię, natomiast Donald Tusk owija w bawełniane piękne słówka. Nie można więc powiedzieć, że się go zna. Mam szczerą nadzieję, że Polska nie będzie we władzy PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poubliżali sobie , nawyzywali się, i skończyło się myślenie ot i cała polityka. za 5 lat startuję w wyborach, ktoś to musi pociągnąć i powalczyć o PRAWDZIWĄ POLSKĘ i o normalne zasady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Wszystkie te komentarze jeszcze bardziej mnie utwierdziły w przekonaniu że trzeba w drugiej turze poprzeć Kaczyńskiego a nie kukłę Komorowskiego.Ciekawe jak teraz w dziubku jest Palikotowi,będzie musiał się tłumaczyć "RYŻEMU" z tego że jego kampania na rzecz aparatczyka Komorowskiego przyniosła fiasko na lubelszczyżnie.Niech dalej pluje jadem w stronę patrioty to daje naprawdę pozytywne efekty.
"Dziubek" w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gandalfiatko napisał:
Pytanie jest taki: czy to będzie dobre, jeśli Polska będzie jednopartyjna i wszystkie plany rządu bez przeszkód będą wdrążane? Ja uważam, że nie. Mam jedną uwagę do Pana Donalda Tuska. Jeśli mój tata wstąpiłby do wrogiego Wermaht-u aby nie trafić do obozu koncentracyjnego, oraz uchornić swoją rodzinę przed może złym losem, to byłby bohaterem, czy nie? Jakie wartości by mi przekazał? - Chyba takie by chronić swoją głowę i głowy moich najbliższych, nawet jeśli będzie to oznaczało służenie wrogowi i występowanie przeciwko własnemu narodowi. Ja tak to widzę. Ciekawe, jak ma Pan Tusk? Mój dziadek był więziony w obozie w Auschwitz, był zmuszany przez Niemców do ciężkich prac, należał do AK i Batalionów Chłopskich. Moja babcia przebywała w jednym z obozów koncentracyjnych na terenie Niemiec. Potem było prześladowanie przez komunistów, syn moich dziadków miał także problemy, za to...że był.Jestem wychowana w duchu patriotyzmu. Dlatego pytam się, gdzie jest patriotyzm u Pana Tuska, gdzie? Niech zacznie mówić prawdę, a nie piękne puste przemowy. On o Katyń nie walczył, nie znam też historii by walczył o Polskę. Kaczyński Jarosław, jaki ma temperament i wygląd taki ma, ale jest patriotą i powie co myśli. Można powiedzieć, że się go zna - bo on mówi własną opinię, natomiast Donald Tusk owija w bawełniane piękne słówka. Nie można więc powiedzieć, że się go zna. Mam szczerą nadzieję, że Polska nie będzie we władzy PO.
Co za wywody prostego człowieka.Pytanie kto o Katyń walczył?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gandalfiatko napisał:
Myślę, że jest w tym trochę racji - pamiętacie jak było po katastrofie nad Smoleńskiem? Rząd nie chciał wystąpić do Rosjan o przekazanie sprawy Polsce, a my - Polacy- wiemy aż zbyt dokładnie jak to z prawdą w tym kraju jest... No i teraz widać co w tej sprawie się dzieje... A co do prezydenta - to powinien nim zostać człowiek, który będzie chciał dobra dla Polski, nie będzie kłamać i "podlizywać się" lepiej uzbrojonym krajom!!!!!! Naszemu byłemu prezydentowi zależało na beatyfikacji x Jerzego Popiełuszki, zamordowanego przez Rosjan. X Jerzy powiedział takie słowa: brak prawdy jest podstawą wszystkich konfliktów. Ja się z tym zgadzam. Dopóki ludzie sprawujący władzę będą kłamać, dopóty będą waśnie i spory. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy wytykają kłamstwa... Szkoda tylko, że są przedstawiani jako CI Źli, kiedy walczą w dobrej sprawie:(
Czyżbyś się człowieku szaleju napił,żeby głupoty wypisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agas007 napisał:
No właśnie...ludziom się nie chce...ale ci którzy beda głosowac 4 lipca mam rady....Czy ludzie nie wiedzą na kogo głosowac ? Naprawdę? Zostawiają puste karty jako głos...to mają byc Polacy?Są sprawiedliwi czy w ogóle?!!!!Chciałam poruszyc trochę ten temat...Czy naprawdę ludzie nie wiedzxą na kogo głosowac i nie chce im sie isc na wybory?!!!Wstawac!!!!Obudzcie sie wreszcie!!!!Ile dobra wam zrobił Lech Kaczyński??!?!?!?!Taki sam jest jego brat Jarosław!!!!!!A może niektórzy chcą miec prezydenta komorowskiego!!!??/???Błąd!!!!Komorowski(kto oglądał wczorajsze wyniki i przemówienia) Komorowski chciał sie podlizac Napieralskiemu żeby mu tylko oddał głosy!!!!!!On na to nie zasługuje!!!!To Jarosław zasługuje!!!!!Ci którzy są KATOLIKAMI niech głosują na Jarosława!!!!!!!!Ja zagłosuję!!!!!!
Kaczyński chce głosy ateistów coś cię pogięło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agas007 napisał:
Ciebie deb***u władza przerosła!!!!!Wiem ludzie czemu nie chcecie na Niego głosowac!!!!!Bo jest od Was za mądry!!!!!O!!!Tyle wam powiem!!!!!
Za to ty głupia do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXXXXXXX napisał:
Kaczyński sie nie nadaje?? A Komorowski sie nadaje??!! Teraz dopiero zobaczycie jego polityke... Tylko bedzie za pozno! Mam nadzieje,ze w drugiej turze wygra Kaczynski, osoba prawdziwa!!! A nie aktor...
Jak to nie aktor.A kto grał w dzieciństwie z bratem w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc"Nie kłam chociaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dwóch takich Januszach ... czyli jak i dzięki komu można przegrywać wybory w Lublinie Zapraszam do serialu "PLEBANIA". Rolę czarnego bohatera gra tam JANUSZ TRACZ. Sam aktor powiada, że jego nazwisko czytane wspak, brzmi: CZART. TRUDNO BYŁOBY JEDNOZNACZNIE WSKAZAĆ, KTÓRY Z DWÓCH JANUSZÓW (PALIKOT CZY TRACZ) STAŁ SIĘ PIERWOWZOREM DLA SWOJEGO IMIENNIKA. Zbieżności są zadziwiające. Otóż serialowy JANUSZ TRACZ gra rolę nadzianego biznesmena i finansowego giganta, dla którego motywem wszelkich działań jest czynienie ZŁA w każdej chwili i w każdym miejscu, w jakim zdarzy mu się zaistnieć, przy czym sukcesy na polu biznesowym pozwalają mu na uprawianie czarciego procederu również na polu poza biznesowym. W ostatnich odcinkach próbuje, poprzez podstawionego nikczemnika - sam pozostając w cieniu, przeniknąć do lokalnych struktur samorządowych; należy się domyślać, ze nie w celu czynienia dobra. Wydarzenia na Placu Litewskim w Lublinie (wiec kontra wiec) są wierną kopią serialowych prowokacji i gierek - ulubionego hobby filmowego JANUSZA TRACZA. Tu kończą się, niestety, odniesienia literacko-serialowe. Rodzi się refleksja tyleż gorżka co niepokojąca. JAKIMI SZNURKAMI POCIĄGA POSEŁ JANUSZ PALIKOT NA LUBELSKICH SALONACH WŁADZY, ŻE TAKI OBLICZONY NA KONFRONTACJĘ - MOŻE NAWET SIŁOWĄ - WIEC MÓGŁ SIĘ W OGÓLE ODBYĆ, ŻE KTOŚ WYDAŁ NA NIEGO ZEZWOLENIE!!!. TUPET i BEZCZELNOŚĆ okazały się być ponad ETYKĄ I PRZYZWOITOŚCIĄ. Butelki??? Jeśli można było podstawiać studentów, którzy WŁASNE(?!!) pieniążki wpłacali na fundusz wyborczy PO - to równie dobrze można było dać komuś butelkę do ręki i POPROSIĆ o rzucenie jej w odpowiednim momencie. PS. Panie Palikot! Prosimy o więcej tych i podobnych numerów! To najskuteczniejszy sposób na wybranie Prezydenta w osobie Jarosława Kaczyńskiego! Alleluja i do celu! Szkoda tylko, że pochodzi Pan z Biłgoraja. Takie sympatyczne MIASTO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietacie jak Bartoszewski nazwal Polakow Ciemnogrodem..Ja sie osobiscie od tych slow odcinam..calkowicie glosuje na Jarka ..nie wbrew sobie i niepozwole siebie oczerniac i ludzi o podobnych mi pogladach..dla Mnie te slowa sa beznaczeenia jak i wasze platformersi..jak chcecie by na was mowili ociemniali wybierzcie sobie bronka.naprawde wyglada na to ze mamy raj na ziemi tu w Rp..Jest cudownie zarabiamy jak Amerykanie..nie ma co narzekac..powodzianie wlasnie buduja willlee z basenem..pielegniarki zarabiaja krocie..wszystko jest ladnie pieknie benzyna tania..przepraszam tak moze myslec tylko smarkacz co mu mamusia wszystko kupuje albo ten co sie dorobil najczesciej na przekrecie..wstyd mi naprawde za wasza znieczulice szczegolnie ludzi pokrzywdzonych czy to przez prawo czy rzad Polecam film na yotube Platformers2010 oraz strone aferyprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafal napisał:
pamietacie jak Bartoszewski nazwal Polakow Ciemnogrodem..Ja sie osobiscie od tych slow odcinam..calkowicie glosuje na Jarka ..nie wbrew sobie i niepozwole siebie oczerniac i ludzi o podobnych mi pogladach..dla Mnie te slowa sa beznaczeenia jak i wasze platformersi..jak chcecie by na was mowili ociemniali wybierzcie sobie bronka.naprawde wyglada na to ze mamy raj na ziemi tu w Rp..Jest cudownie zarabiamy jak Amerykanie..nie ma co narzekac..powodzianie wlasnie buduja willlee z basenem..pielegniarki zarabiaja krocie..wszystko jest ladnie pieknie benzyna tania..przepraszam tak moze myslec tylko smarkacz co mu mamusia wszystko kupuje albo ten co sie dorobil najczesciej na przekrecie..wstyd mi naprawde za wasza znieczulice szczegolnie ludzi pokrzywdzonych czy to przez prawo czy rzad Polecam film na yotube Platformers2010 oraz strone aferyprawa
bartoszewski stary ciul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - wygrywa Kaczyński napisał:
Lublin: KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 70192 40.91% KOMOROWSKI Bronisław Maria 66613 38.82% Województwo lubelskie: KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 442327 48.75% KOMOROWSKI Bronisław Maria 250847 27.65% Gmina Chrzanów, pow. janowski woj. lubelskie: KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 1264 80.05% KOMOROWSKI Bronisław Maria 50 3.17%
No właśnie, więc rozdzielmy Polskę na wschód i zachód! Będzie spokój ze wschodem, Warszawą i pieniactwem które reprezentuje JaroKluch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...