Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Adam Chodziński wystartuje z PJN do Sejmu

Utworzony przez wyborca, 7 sierpnia 2011 o 09:53
Nijaki to polityk,jeśli uważa że PJN przekroczy próg wyborczy i wejdzie do parlamentu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i to są właśnie pseudopolitycy - obojętnie z której partii byle blisko koryta bo pieniądz mu nie śmierdzi - obrzydliwość
0
ale LOL z 23 letnim sosnowskim przegrał do rady miasta a teraz chce być posłem z PJN ma chłopak fantazje. A poza tym jak trzyma kciuki za Bogdana Broniewicza to czemu mu nie pomaga, tylko przez jego decyzję startu Bogdan na 100% nie będzie miał mandatu widać jak umie podziękować kolegom z PO za zrobienie go kandydatem na prezydenta i wypromowanie na lokalnego "lidera". Zastanawia mnie czy ten tekst o tym, że lider musi być z Międzyrzeca dotyczył posła Żmijana czy senatora Bergiera - Adama i jego żony pracodawcy , który również jest z Międzyrzeca Chyba, że 4-ka z PJN ma takie ambicje, że senatora również chce mieć pod sobą. Pozdrawiam lokalny obserwator śmiesznej bialskiej sceny politycznej
0
Adam... trzymamy kciuki bardzo dobra decyzja
0
panie Chodziński jest pan jak te wyskakujące reklamy w Dzienniku Wschodnim nie nadążysz ich zamykać , gdy znowu wyskakują lub jeszcze inaczej jesteś pan królikiem z kapelusza. Strategia pana którą pan "masz" jest prosta i oczywista , to koncepcja pana przyjaciela Broniewicza czyli będę startować w każdych wyborach jakie będą aż moja twarz opatrzy się ludziom i po 10 latach może mnie wybiorą. Kto jest tego przykładem , ano pana nowo pozyskany przyjaciel pan Abramowicz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: