Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Adam Chodziński wystartuje z PJN do Sejmu

Utworzony przez wyborca, 7 sierpnia 2011 r. o 09:53
Nijaki to polityk,jeśli uważa że PJN przekroczy próg wyborczy i wejdzie do parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to są właśnie pseudopolitycy - obojętnie z której partii byle blisko koryta bo pieniądz mu nie śmierdzi - obrzydliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale LOL z 23 letnim sosnowskim przegrał do rady miasta a teraz chce być posłem z PJN ma chłopak fantazje. A poza tym jak trzyma kciuki za Bogdana Broniewicza to czemu mu nie pomaga, tylko przez jego decyzję startu Bogdan na 100% nie będzie miał mandatu widać jak umie podziękować kolegom z PO za zrobienie go kandydatem na prezydenta i wypromowanie na lokalnego "lidera". Zastanawia mnie czy ten tekst o tym, że lider musi być z Międzyrzeca dotyczył posła Żmijana czy senatora Bergiera - Adama i jego żony pracodawcy , który również jest z Międzyrzeca Chyba, że 4-ka z PJN ma takie ambicje, że senatora również chce mieć pod sobą. Pozdrawiam lokalny obserwator śmiesznej bialskiej sceny politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam... trzymamy kciuki bardzo dobra decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Chodziński jest pan jak te wyskakujące reklamy w Dzienniku Wschodnim nie nadążysz ich zamykać , gdy znowu wyskakują lub jeszcze inaczej jesteś pan królikiem z kapelusza. Strategia pana którą pan "masz" jest prosta i oczywista , to koncepcja pana przyjaciela Broniewicza czyli będę startować w każdych wyborach jakie będą aż moja twarz opatrzy się ludziom i po 10 latach może mnie wybiorą. Kto jest tego przykładem , ano pana nowo pozyskany przyjaciel pan Abramowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...