Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Córka przedstawiciela Echo do Sejmu

Utworzony przez dupek, 1 sierpnia 2011 r. o 20:58
no patrzcie jaki nie rozgarniety ten żmijan nawet nie wie kogo na posłankę desygnuje . ale burdel!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych co podejrzewali , że PO dostała łapówę za zgodę na budowę hipermarketu - teraz wam głupio - co ?
Po prostu młoda Kwapiszowa zgodziła się swoja osobą wesprzeć listę PO. Bez niej listą mozna by sobie podetrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyste kurestwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i Echo buduje,poczekali aż dziewczyna dorośnie,to sie wlokło chyba od lat 90-tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy wolelibyście stać w korkach i oglądać krzaki na Górkach Czechowskich, a co !!! Pewnie, że jest jakiś niepisany układ, ale przynajmniej z korzyścią dla mnie i dla Lublina, a Wy bezmyslni klepacze w klawiaturę leczcie się z kompleksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życiowiec napisał:
A wy wolelibyście stać w korkach i oglądać krzaki na Górkach Czechowskich, a co !!! Pewnie, że jest jakiś niepisany układ, ale przynajmniej z korzyścią dla mnie i dla Lublina, a Wy bezmyslni klepacze w klawiaturę leczcie się z kompleksów.
Sam się lecz "mikiumrzyku" skoro nie wiesz, ze w imieniu tej firmy probowano skorumpowac radnych. Sprawdz jak sie zakonczyla "inwestycja w Gdyni" i okolicach Bialegostoku, a pozniej pisz te swoje "madrosci": "Dyrektor do spraw inwestycji kieleckiej spółki Echo Investment chciał kupić wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku - podejrzewa prokuratura apelacyjna w Białymstoku" "Pod koniec lat 90. kielecka spółka (Echo Investment) nie wywiązała się z obietnic zabudowania fragmentu Polanki Redłowskiej w Gdyni. Spółka wydzierżawiła od miasta atrakcyjny grunt tuż przy morzu i zobowiązała się, że do końca 2001 r. wybuduje hotel i park wodny. Sześć lat temu gdyńscy samorządowcy stracili cierpliwość i nałożyli na kieleckiego dewelopera wysokie kary." "Sąd Rejonowy w Lublinie uznał, że Mariusz D. jest winny składania propozycji korupcyjnej prawicowemu działaczowi Arkadiuszowi R. W czerwcu 2004 r. Mariusz D., jeszcze jako szef kancelarii prezydenta Lublina, miał mu obiecać 100 tys. zł łapówki. W zamian za to Arkadiusz R. miał przekonać radnego miejskiego LPR do głosowania na sesji rady miasta za zmianą zagospodarowania przestrzennego tzw. Górek Czechowskich" Teraz jeszcze powinienes zapisac sie do komitetu wyborczego kandydatki PO do parlamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Echo jak widać kupiło sobie już cały region!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***e PO zydowska koalicja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Kornelia może być posłem, to już chyba każdy może-studiowałem z nią na jednym roku i mam o jej zdolnościach jak najgorsze zdanie- żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to taki kraj ze bez lapowki tu nie postawisz garazu na wlasnej dzialce!!! niestety!! mikiumrzyk jestes kretynem totalnym!! i przyszlosc Lublina tobie i tobie podobnym ludziom jest chyba obojetny!! dzieki takiej inwestycji bedziemy mieli nowe skrzyzowanie ,ktore jest wiecznie zakorkowane i TYSIACE miejsc pracy! to dla ciebie malo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też studiowałem z Kornelką na roku i nie zgadzam się z przedmówcą. Bardzo fajna i uczynna koleżanka a do tego jeszcze niesamowicie piękna i mądra kobieta. PS: Jeździsz jeszcze Kornelka tą swoją cytryną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn Richarda Czarneckiego startuje z PiSu we Wrocławiu to co córka Kwapisza nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że Kornelia jest nie najlepszym kandydatem na posła. całe studia tylko coraz krótsze spódniczki nosiła, a jej wypowiedzi niejednokrotnie były obiektem kpin nawet samych wykładowców... Pochodzi z Kielc, więc powiedzcie mi co ona wie o problemach Lublina i jego mieszkańców? 5 lat studiów to chyba jednak za mało... Sądzę, że kandydat na posła powinien charakteryzować się przede wszystkim dojrzałością i wielkim doświadczeniem. Ukończenie politologii nie daje kompetencji do bycia politykiem. Politolog-polityk to sztuka dla sztuki. Kornelia nic pożytecznego nie wniesie. i śmiem podejrzewać, że nie będzie samodzielna. Będzie tylko narzędziem w "czyichś" rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego miała nie nosić krótkich spódniczek skoro ma ładne i zgrabne nogi... ? Przypominam iż Leszek Miller startuje z Gdyni, Zyta Gilowska startowała kiedyś z Bydgoszczy a Donald Tusk z Warszawy. Jeżeli postanowiła związać się z lubelszczyzną i samym Lublinem to nic złego przecież. Fajnie że komuś spodobał się Lublin i rolniczy charakter regionu, miło również że młode i wykształcone osoby są aktywni w życiu publicznym. Raczej wiadomą sprawą jest że nie zostanie nasza koleżanka posłanką ale nie można robić w koło tego polskiego piekiełka i na samym starcie gasić i obniżać do równego poziomu wszystkich. To jest polska specyfika. Zdeptać w zarodku coś lub kogoś kto chce się wybić, wyjść z marazmu dnia codziennego i po prostu być aktywnym i spróbować zrobić coś pozytywnego. A co do czepiania się Kornelii i jej nauki na politologii to jak wszyscy piszecie jest taka durna to chyba nie nie byłaby doktorantką na naszym wydziale. Większość imprezowała na studiach i zdarzały się upadki i wzloty na egzaminach. Więc po co te teksty o jej zachowaniu czy króciutkich spódniczkach. Trzeba wspierać koleżankę dla jednych z roku a dla innych z wydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...