Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Palikot wystawi teściową

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2011 o 20:21
Tępak zawsze czepia się teściowej i wietrzy sensację.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Padlina
0
zenado odejdzź!!!
0
"miałeś chamie złoty róg...", tak się kończy brak pokory
0
Szła teściowa przez wieś Pogryzły ją żmije Żmije pozdychały A teściowa żyje Hu! ha!
0
To kompletne ZERO jeszcze nepotyczne pcha kogos sobie podnobnego??? Wolalem Leppera od tego blazna.
0
... a ta teściowa to "rębna" jest ... bo jak Palikot wystawi ... to ja mogę "rębnąć " ... czemu nie .
0
Sprytne - jak przegra wybory (a przegra!!!), będzie mógł zgonić na teściową.
0
Palikot popełnił gigantyczny błąd odchodząc z PO. A tymi listami tylko jeszcze bardziej się kompromituje. Widać, że nikt nie chce startować z list jego partyjki. Ludzie o tego rodzaju poglądach, popierający Ruch Palikota zagłosują na Platformę, bo przynajmniej pokazała, że potrafi rządzić. Zresztą nie ma dzisiaj partii konkurencyjnej dla PO, bo i SLD i PiS w czasie swoich rządów dla Lubelszczyzny nie zrobili nic. A PO bije ich na głowę, bo od 2007 roku w województwie zaczęło się wreszcie coś dziać.
0
ludzie maja zawsze trudne wybory, to tak samo jak z kalendarzami są trójdzielne i książkowe, ja zawsze kupuje kalendarze od Jacka, sprzedaje je na stronie promnet.pl
0
szkoda że tylko teściową a nie żonę i dzieci, byłoby bardzo rodzinnie lepiej przerzućmy się na te kalendarze, prom.net.pl
0
stefan napisał:
"miałeś chamie złoty róg...", tak się kończy brak pokory
Ty pokorny błaźnie - raus do kościólka z dzieckiem niech klecha se po dziecku klecha
0
jarek napisał:
Ty pokorny błaźnie - raus do kościólka z dzieckiem niech klecha se po dziecku klecha
Beznadziejny, kretynie wstałeś rano lewą nogą i postanowiłeś zabłysnąć? Ciebie widać ktoś za mocno klepnął i masz sieczkę w głowie.
0
Ada napisał:
Beznadziejny, kretynie wstałeś rano lewą nogą i postanowiłeś zabłysnąć? Ciebie widać ktoś za mocno klepnął i masz sieczkę w głowie.
We Irlandii wieki temu klepnął mnie klecha Kościoła Katoli i myślę że dalej klepie inne dzieci- można rzec że nawet pier..li!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: