Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: PO poprze Sierakowską w wyborach do Senatu

Utworzony przez KK, 28 lipca 2011 r. o 08:47
Rebece to obojętne z jakiej partii aby geszeft się kręcił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO może mi "POprzeć" i POcałować mnie gdzieś kiedy ja będę parł. Tym samym ulży moim mękom bo myślę,że na takie POparcie mój tyłek bardziej zareaguje niż na Aktivię. Natomiast co do "babki"-babkę można co najwyżej wysłać jako wolontariusza na stróża do Sobiboru bo Zdrojewski nie ma forsy na opłacenie gardiły do pilnowania tego co pozostało po "złotych żniwach"(wg teorii Grossa).Tam "babka"spełni dobry uczynek dla swoich ale nie w Senacie RP....takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilbordy będą ,to będzie wiadomo na kogo nie głosować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lewą ręką Sierakowskiej. Nie zorganizował na ten temat żadnej konferencji prasowej. Przecież jest mistrzem promocji . Może popadł w niełaskę po numerze, który odwalił pełniąc funkcję doradcy prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam sympatyków i członków PO, którzy kiedyś będąc jeszcze w AWS określali takich ludzi jak Sierakowska "czerwona zaraza". Zaraza ma to do siebie, że mozna się nią łatwo zarazić. I dzisiaj PO staje się czerwona zarazą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare, dobre małżeństwo. Żyd i komuch. To zawsze szło ze sobą w parze. 1920, 1939-41 (Kresy), 1944-45, 1949-56, 1989, 1992 (nocna zmiana), a potem to już poleciało. Chciałem zauważyć, że nie użyłem tego nielubianego i nielegalnego słowa " *ydo-komuna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...