Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011. Sondaż dla lubelskiego: Zdecydowana wygrana PiS

Utworzony przez wyborca, 7 października 2011 r. o 08:24
bialczanin napisał:
ty deb***u do szkoly matole ciebie tez rozwala kibole.
chyba ciebie pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wq napisał:
QUIZ No dobra, jak myślicie: [1] po wygranej PO jakich wystawi ministrów? - tych najważniejszych MF, MSWiA, MSZ, MSP... [2] po wygranej PIS jakich wystawi ministrów? Co obstawiacie, jaki będzie kolejny rząd "specjalistów"?
skoro pytasz to ci odpowiem, jak wygra PO to sporo ministrów zostanie, z Tusk obiecał, że tym najsłabszym po prostu podziękuje. natomiast za PiSu będziemy mieć Macierewicza jako ministra spraw wewnętrznych, Fotygę od spraw zagranicznych, o. Rydzyka jako ministra finansów. taki jest rząd PiS. a wybór należy do wyborców... http://www.youtube.com/watch?v=eJEQd69dD6s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 % wpisów w tym wątku to partyjne lub ogłupiałe szczekaczki PiS-iorów i PO=yebów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Elżbieta KRUK może coś tam, coś tam zrobi dla reginu i woj. lubelskiego. Baba napije się wódy i wtedy ma taki ciąg do roboty, a że często chleje to taka robotna. NA ZDROWIE PANI ELU - panie kelner jeszcze po 100 gram 40 %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrać musi PO bo Pis i jego zwolennicy to samo zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kaczyński - biedny chory człowiek: "Później powiedziałem coś nieprzyjemnego o Kwaśniewskim w związku z jego wizytą w 2005 r. w Moskwie. Dał się postawić w trzecim rzędzie. Kwaśniewski chciał potem do mnie zadzwonić, kłócić się ze mną, polemizować. Zgodziłem się, tylko poleciłem kupić telefon z możliwością nagrywania, bo chciałem mieć nagranie z tej rozmowy." (fragment jego książki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...