Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
man napisał:
Ok zgadzam sie. Ale w takim razie skad wziac tych ekonomistow? W ktorej partii takowi sa wedlug Ciebie? Z tego co wiem to jedyna partia znajaca sie na gospodarce jest UPR...
Dzięki, ale UPR ma tak radykalne pomysły że często są po prostu niewykonalne w naszej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pomniki jakieś powstaną?a kościołów przybędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PiS ale tym razem bedę się wnikliwie przygładał "wybrańcom". Jeżeli Ci podobnie jak poprzedni skupią się na intrygach co ujawnił ustępujący Wasilewski to jak mi Bóg miły bedę organizował forum aby ich pozbawić tych ciepłych posadek i przy tym dostatecznie napiętnować.Dla wyborcy nie powinno mieć znaczenia czy on z PiS czy on Gryz ale to jak pracuje dla miasta.Obecna,ustępująca ekipa karmiła Lublinian obietnicami przebudowy;Podzamcza,Akad,Placu Litewskiego,Górek Czechowskich,Teatru w Budowie.... a także usprawnieniami komunikacyjnymi w postaci;tunelu pod Racławickimi,skrzyżowania Al,Solidarności z Ducha a w koncu najważniejszej dla Lublina inwestycji jaka jest budowa obwodnicy z węzłami na Warszawę,Białystok Chełm-Zamość no i do Lotniska w budowie.Skonczyło sie na obietnicach i przez cztery lata to zgniłe drzewo nie wydało żadnego dorodnego owocu a jedynie jakiś przemysłowy niewiele znaczący ochłap. Tak dalej nie może być aby społeczenstwo składało się wyłącznie na pobory pazernych trutni nie otrzymując nic w zamian.Basta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jooa napisał:
Precz z PISowskimi prezydentami. Ratujmy sami siebie!!!!
Wiec co? Glosujmy na platformerskich? I niby ze bedzie lepiej tak? Bo oni tacy kompetentni niby sa? Na gospodarce sie "znajom"! I nawet po trochu "lyberalni" sa. Tak bardzo "lyberalni" ze Vat podwyzszaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spark napisał:
Sprawdź sobie deb***u, kiedy cukrownia została zlikwidowana, kto był wtedy vice ministrem skarbu, a teraz jest kandydatem PO na prezydenta miasta. Poza tym za budowę trasy szybkiego ruchu nie odpowiada rada miasta, tylko Ministerstwo, i ewentualnie Sejmik wojewódzki, a jeśli trasa nie zostanie wybudowana, to by znaczyło że głosowanie na PiS było jeszcze właściwsze, skoro po przegranych wyborach Platfusi będą chcieli ukarać mieszkańców województwa czy miasta. Bo nic innego nie potrafią.
Wyrok na cukrownię zapadł jeszcze zanim PO doszła do władzy. Dokładnie zdecydował o jej zamknięciu wiceminister rolnictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, blisko związany z Krajową Spółką Cukrową. Nie podam nazwiska, kto chce poszuka sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol napisał:
Dzięki, ale UPR ma tak radykalne pomysły że często są po prostu niewykonalne w naszej rzeczywistości.
No, ale Karol jedziesz. Zadalem pytanie. W ktorej partii sa ci niby ekonomosci? Ze moze w PO? Buehehe..., wszyscy wiemy ze ta gadka o ich rzekomym liberalizmie gospodarczym to byla sciema. ps. Spark ma racje. O budowie drogi decyduje ministerstwo i teraz z zemsty pewnie nam pozwolenia nie dadza. I to jest odpowiedz na pytanie dlaczego w lublinie jest tak zle. Bo centrala nas osr..a juz dawno temu. A usluzni Tuskowi samorzadowcy z PO napewno sie nie beda od niego domagali lepszego traktowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pięknie, wstyd na całą Polskę, tylko u nas ta banda otumanionych, kłótliwych tępaków wygrywa, tak naprawdę o włos ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal napisał:
no to pięknie, wstyd na całą Polskę, tylko u nas ta banda otumanionych, kłótliwych tępaków wygrywa, tak naprawdę o włos ale ...
Ej nie. Nie klocmy sie. Zgadzajmy sie ze wszystkim co wladza zadecyduje. Polityka milosci. To odpowiedz na nasze bolaczki. Kto sie kloci i buntuje ten zapluty karzel reakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani MROCZKOWSKA w radzie miasta no naprawdę gratuluję tym którzy głosowali na radną dzielnicy Sławinek która chyba tylko raz pojawiła się na zebraniu, wielka działaczka osiedlowa, tyle co zrobiła w radzie dzielnicy zrobi w radzie miasta czyli NIC! ale pensje już dostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zapomnijcie o zmianach. Po "recydywistach" smród taki jeszcze będzie, że się wyborcom wszystkiego odechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
man- niestety dużo racji jest w Twoich słowach. Nasze lokalne władze PO nie popisały się...Walki między sobą, afery (Kołodziej-Wnuk), Palikot i jego głupawe happeningi nie przyniosły Platformie sympatii. Ale czy to znaczy że mamy zagłosować na totalnych arogantów jeśli chodzi o sprawy rozwoju gospodarczego miasta? Nie słyszałem ani jednego słowa naszych przywódców PiS-owskich na tematy gospodarcze, a głupie gadki o kulturze i nowych muzeach w Lublinie już dawno przestały mnie interesować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabina napisał:
Niech każdy zapamięta ten dzień 22 listopada 2010 kiedy to stało się jasne, że społeczeństwo Lublina ma dość aferzystów z Platformy Obywatelskiej. Mimo ustawicznego opluwania Prawa i Sprawiedliwości przez wysoko-nakładowe media w rodzaju Gazety Wyborczej nie wahali się powierzyć swojego losu tym którzy działają w interesie Polski a nie Rosji!!! Niech żyje społeczeństwo miasta Lublina!!!!
ja pier...olę! nie używaj zwrotu społeczeństwo lublina! ja nie głosowałam na PIS! używaj procentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeba napisał:
Głosowałem na PiS ale tym razem bedę się wnikliwie przygładał "wybrańcom". Jeżeli Ci podobnie jak poprzedni skupią się na intrygach co ujawnił ustępujący Wasilewski to jak mi Bóg miły bedę organizował forum aby ich pozbawić tych ciepłych posadek i przy tym dostatecznie napiętnować.Dla wyborcy nie powinno mieć znaczenia czy on z PiS czy on Gryz ale to jak pracuje dla miasta.Obecna,ustępująca ekipa karmiła Lublinian obietnicami przebudowy;Podzamcza,Akad,Placu Litewskiego,Górek Czechowskich,Teatru w Budowie.... a także usprawnieniami komunikacyjnymi w postaci;tunelu pod Racławickimi,skrzyżowania Al,Solidarności z Ducha a w koncu najważniejszej dla Lublina inwestycji jaka jest budowa obwodnicy z węzłami na Warszawę,Białystok Chełm-Zamość no i do Lotniska w budowie.Skonczyło sie na obietnicach i przez cztery lata to zgniłe drzewo nie wydało żadnego dorodnego owocu a jedynie jakiś przemysłowy niewiele znaczący ochłap. Tak dalej nie może być aby społeczenstwo składało się wyłącznie na pobory pazernych trutni nie otrzymując nic w zamian.Basta !
Ehh, czyżbyś projektu budżetu 2011 nie znał i dotychczasowych głosowań okołobudżetowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter10 napisał:
No cóż, cała reszta kraju głosowała na Platformę, a wszystkowiedzące podkarpackie i lubelskie na PiS. Mało wam rządów PiS-u, przez 8 lat nicnierobienia Pruszona, kiedy inne miasta rozwijały się jak szalone? Czy lublinianie to masochiści? Czy tu najważniejsze są nowe pomniki i kapliczki, muzeum kultur obiecywane przez pana Sprawkę itp. bzdety? Dlaczego nikt nie rozumie że XXI w o rozwoju danego miasta decyduje gospodarka i infrastruktura a nie zaszłości historyczne, konkursy na "Miasto Kultury" i pseudopomniczki na każdym rogu ulic Lublina? My i tak nie zostaniemy drugim Krakowem a potrzebę budowania znaczenia gospodarczego miasta zrozumiały już Białystok i Rzeszów. I nawet one przeganiają nas znacznie jeśli chodzi o inwestycje.
wystarczyły nam 4 lata nieudolnej PO w lublinie. spadaj na drzewo, zapewne już zbyły pracowniku UM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
muszę Cię zmartwić ale nigdzie się nie ruszam. tu jest mój dom i kocham te miasto, boleje tylko nad tym, że kolejne 4 lata będą stracone. Nie jestem lewakiem bo nie mam czasu na te głupoty, cieszę się kiedy widzę nowe inwestycje w mieście i że miasto się rozwija ale mam w pamięci 8 lat rządów Pruszkowskiego co to jeździł do Meksyku rozmawiać o zasobach wody czy też jego urzędnicy nawiązywali kontakty z Mongolią! te stracone lata wrócą teraz ze zdwojoną siłą i to jest najgorsze co mogło spotkać nasze miasto
Masz rację,był Janicki,Pruszkowski,Wasilewski-różne orientacje polityczne a efekt ten sam. Myślę,że wyborcy są mało aktywni w czasie trwania kadencji wybranych. Prawo pozwala na postawienie ich pod pręgierzem i rozliczyć ze zobowiazań. Nic nierobienie nie powinno się tym opłacać.Obecnie po wyborach zakładają sobie ciemne okulary od plwocin,zatyczki do uszu i kolejne cztery latka upływają na;intrygach,podróżach,bankietach na których to im się kłaniają albo oni komuś.Czy tak być powinno,że na posiedzenie rady miejskiej,strażnik miejski zagradza mi drogę i ja nie moge posłuchać jak za moje pieniądze spędzają rajcy czas ?.Jeżeli nic się nie zmieni to na kolejną inauguracyjną sesję trzeba będzie sie wybrać z kosa osadzoną na sztorc bo demokracja okaże się dla regionu zgubną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie piękna szopka koło ratusza.I pomnik ŚP.Prezydenta musi być. I całoroczna wystawa przeciw aborcji. Alleluja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karol. Ale wiesz, mimo wszystko mam tak duza niechec do PO za to wspieranie bogatych regionow Polski i zaniedbywanie biedniejszych, ze wole PiS, ktory owszem, gada o pomnikach i historii, ale przynajmniej obiecuje mi zrownowazony rozwoj kraju. A jest to dla mnie osobiscie dosc wazne, bo ja za chlebem musialem wyemigrowac do Warszawy i bardzo bym chcial juz wrocic na stare smieci. Poki co, jest to niemozliwe a Platfusy strasza ze jeszcze dlugo nie wroce. Najlepiej byloby zatrudnic menadzerow, ekonomistow i ludzi biznesu ktorzy zrobiliby porzadek bez ogladania sie na koneksje, uklady i powiazania. I tu sie zgadzamy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
man, karol: wszystko fajnie tylko ja juz raz slyszalem o rzadzie ekspertow gdzie nie bedzie politykow, a beda prawdziwi specjalisci w danej dziedzinie. Jak slysze,ze Bogdanka czy Azoty ida do prywatyzacji to mi sie noz w kieszeni otwiera i zastanawiam sie ciagle jak mozna zarzynac kury znoszace zlote jajka i niszczyc jedyne podmioty, ktore ciagna ten region ku gorze. Moze w koncu ludzie slepo zapatrzeni w PO zaczna patrzec dalej niz tylko na czubek wlasnego nosa. Tak sie nie da funkcjonowac jak wszyscy madrzy studenci potrafia tylko pisac "a kosciolow przybedzie ? " i wydaje im sie,ze sa fajni. Tylko ,ze tych studentow w Lublinie jest tylu, ze absolwenci przestaja miec mozliwosc sprzatania toalet w marketach ,bo jest zbyt wielu chetnych. Niestety tak Ty jak i ja i wielu innych musi jechac dalej zeby godnie zyc, a w Lublinie przepasc oddzielajaca Polske B od reszty coraz wieksza. Niedlugo Lublin zaleje fala z Lecznej i Pulaw jak sprywatyzuja to co maja sprywatyzowac i zrobi sie jeszcze wiekszy burdel od obecnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
Będzie piękna szopka koło ratusza.I pomnik ŚP.Prezydenta musi być. I całoroczna wystawa przeciw aborcji. Alleluja.
a jak by PO wygrało to byś cały czas imprezował i zapomniał o polityce, wieczna impreza, 0 problemów, zielona wyspa, wszyscy uśmiechnięci, tylko nie zapominaj o powiedzeniu "głupim narodem łatwo się steruje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię mieszkanie po zachodniej stronie Wisły...... Niesety - wybory pokazały brak myślenia - szansę mają miasta rządzone albo przez jedną partię, albo przez radę miasta zgadzającą się z prezydentem. W Lublinie nie ma szans na taki układ. Nawet jeśli Żuk zostanie wybrany, mimo wydeptanych ścieżek w ministerstwach trudno będzie przepchnąć cokolwiek z taką radą miasta. Znając większość rady mogę powiedzieć, że prócz wichrzycielstwa i krzyku nie będzie. I czego wyborcy PIS na Lubelszczyźnie oczekują? - że rząd PO będzie wspierał przeciwników i dawał kasę, aby mogli się chwalić rozwojem? Każdy kto choć troszkę logicznie myśli wspiera to co przynosi korzyści i się rozwija - Lubelszyzna taka nie jest..... czyli 4 lata zastoju mamy gwarantowane, a potem unijna kasa się skończy i będziemy skansenem europy bez dróg. Przy wyborze drugiego kandydata L.Sprawki bym się zastanowił? - co on tak właściwie obiecywał? obronę obwodnicy, rozwój przedszkoli i szkolnictwa - a z czego to utrzymywać? - rzecz jasna z podatków obywateli i budżetu miasta. Wszystkie samorządy pozbywają się szkół, które generują koszty w budżecie, a my budujmy - suuper będzie praca dla nauczycieli. Smutne to wszystko ale dawno nasi przodkowie powiedzieli "czemuś bidny, boś głupi.....". Gratuluję wyborów. Trochę myślenia życzę - Wasilewski niczym prócz katedry nie zarządzał, teraz proszę następnego pedagoga do zarządzania wybrać......może takie wybory nauczą "jak nie wybierać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...