Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki głosowania w zamojskich gminach

Utworzony przez Yoka, 21 czerwca 2010 r. o 20:14
Wczorajsze wybory pokazały zaściankowość i zacofanie wschodniej polski :/ wstyd mi za Lubelszczyznę że głosowała za Kaczyńskim, cała Europa nabija sie z Kaczora a wy dalej na niego głosujecie, elektorat radia (M)maryja mohery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Wczorajsze wybory pokazały zaściankowość i zacofanie wschodniej polski :/ wstyd mi za Lubelszczyznę że głosowała za Kaczyńskim, cała Europa nabija sie z Kaczora a wy dalej na niego głosujecie, elektorat radia (M)maryja mohery
KIM TY CIOTO JESTES,PACHOLKIEM MOSKWY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLĘ KACZYŃSKIEGO MOHERA DO KOMOROWSKIEGO FRAJERA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Wczorajsze wybory pokazały zaściankowość i zacofanie wschodniej polski :/ wstyd mi za Lubelszczyznę że głosowała za Kaczyńskim, cała Europa nabija sie z Kaczora a wy dalej na niego głosujecie, elektorat radia (M)maryja mohery
OJ TY BĘKARCIE! JAK CIĘ PIES Z SUKĄ ZROBIŁ TO TERAZ TAK PIEPRZYSZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoka napisał:
Wczorajsze wybory pokazały zaściankowość i zacofanie wschodniej polski :/ wstyd mi za Lubelszczyznę że głosowała za Kaczyńskim, cała Europa nabija sie z Kaczora a wy dalej na niego głosujecie, elektorat radia (M)maryja mohery
Z Kaczynskiego to moze nabijac sie glupi niezrownowazony palikot i ty a nie caly swiat. Jezeli ty J. Kaczynskiego nazywasz Kaczorem to ja moge cie nazwac smieciem PO. Akurat mam stycznosc z ludzmi z calego swiata bo taka ma prace i wszyscy wychwalaja J. Kaczynskiego. A ty jestes polakiem i tak opluwasz naszego przyszlego prezydenta. J. Kaczynski jest jednym z najmadrzejszych kandydatow na prezydenta. Komorowski nie potrafi sie nawet dobrze wyslowic a co najgorsze ze myli pojecia tak jak by mial zaniki z pamiecia. To nie jest wcale zlosliwie ale to sa fakty. Najgorsze jest to ze PO -spadkobierca Komuny buduje swa filozofie na klamstwie, nienawisci i oszczerstwie. Jak by mogl narod polski takiemu zawierzyc. Za ta propaganda stoja ludzie z pieniedzmi i czekaja na wygrana B. Komorowskiego a ten przeprowadzi takie zmiany w Polsce ze wtedy juz bedzie stracone wszystko na zawsze. Zeby sie nie okazalo ze "Madry polak po szkodzie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...