Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki podane. Wygrał Komorowski (najnowsze sondaże)

Utworzony przez tekila, 4 lipca 2010 r. o 20:18
oooooooo nieeeeeeeee wygrała marionetka tuska!!! od dzis putin rządzi Polską...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i będzie przynajmniej spokój Zero kłótni, zero podziałów i inwektyw Wstyd, że Lublinianie głosowali na Kaczyńskiego ale cóż, mamy demokrację i nawet niepełnosprawni umysłowo mają głos. Inteligencja zwyciężyła! A teraz PiSuarki możecie na mnie pluć - mam to w du***, bo dziś jest powód do świętowania Zgoda buduje bo Polska jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jaro Kaczyński miał już swoje 5 minut!!!I co pokazał????Naród skłócony, podzielony.... Temu panu dziękujemy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy robicie wy naszą? POLSKĘ NISZCZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki po wschodniej stronie Wisły w żałobie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ludzie co wy robicie wy naszą? POLSKĘ NISZCZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jeszcze jest jakaś Polska ? Dla mnie to watykańska kolonia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest klasyczny przykład tego, że POkemony nie dziela narodu (oni tylko twierdzą, że niepełnosprawni umysłowo głosuja na PiS.
Don napisał:
No i będzie przynajmniej spokój Zero kłótni, zero podziałów i inwektyw Wstyd, że Lublinianie głosowali na Kaczyńskiego ale cóż, mamy demokrację i nawet niepełnosprawni umysłowo mają głos. Inteligencja zwyciężyła! A teraz PiSuarki możecie na mnie pluć - mam to w du***, bo dziś jest powód do świętowania Zgoda buduje bo Polska jest najważniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah sluzalczyk Tuska nie bedzie moim prezydentem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska23 napisał:
hah sluzalczyk Tuska nie bedzie moim prezydentem!
No to wyjazd z ciemnej lubelszczyzny!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle się dzieje w państwie polskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehek napisał:
Buraki po wschodniej stronie Wisły w żałobie !
a ty kto ? pewnie folksdojcz z Pomorza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
I to jest klasyczny przykład tego, że POkemony nie dziela narodu (oni tylko twierdzą, że niepełnosprawni umysłowo głosuja na PiS.
Jak wg ciebie jestem POkemonem to sorry bardzo, ale mam wykształcenie wyższe prawnicze . Przejechałem się wczoraj po małych miejscowościach i to co widziałem to jednostronne poparcie Kaczyńskiego. Co do niepełnosprawności - trzeba być ślepym i głuchym na argumenty, żeby nie widzieć jak wielką obłudę reprezentował Kaczyński w wyborach, zachwalanie lewicy, rozgrzeszanie Gierka itp. Cieszę się z wyniku wyborów, ponieważ wiem, że teraz może być wreszcie normalnie w tym kraju, nie będzie kłótliwego Prezydenta, który zamiast wspierać rozwój tego państwa tylko by celowo przeszkadzał, a byłoby tak gdyby Kaczyński wygrał. Bo się niestety - nie zmienił. Proponuje mu teraz wrócić do mamy i przeżywać żałobę a nie cyrki wyprawiać. W końcu zginął jego brat bliźniak i mnóstwo znanych mu osób. Dziękuję wszystkim za udział w wyborach, bez względu na kogo głosowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykształcona ciemnota róbcie na cudze dzieci zamiast na 1 kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebrała się miarka , nie wybrali Jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy, uczciwi ludzie na mojej kochanej Lubelszczyznie - ale politycznie - totalny Ciemnogrod !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
mam wykształcenie wyższe prawnicze
. - a można mieć niższe prawnicze? Z tego co ja się orientuję, to w Polsce prawo jest tylko 5letnie magisterskie. Jedno jest pewne Twoje wyższe prawnicze, to ten sam poziom co nauczyciela historii, na którego zagłosowałeś. Jest tylko jedna dobra strona tej wygranej - Tusk i jego ręka do podpisywania nie będą już mieli na kogo zrzucać brak korzystnych zmian w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się bo wygrała Polska, ale ciesze się też bo nie będę już musiał czytać tych głupich komentarzy ociemniałych PiSowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski w dbacie powiedział że nie ma POLSKI ( A i , ciekawe jaką nam zbuduje bo na razie po 35 latach pracy zarabiam nędzne grosze ,gdy odejmę stażowe to niecały tysiąc. Inie wstydzę się że głosowałem na JARKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
No to mamy PO Wolskim, bolku i alku kolejnego t.w. na stolcu. A pierwsza dama to straszny pasztet i kaszalot, na moje oko to 140kg żywca. Jeśli będzie chciała latać to nie-rząd PO-ZSL POwinien zakupić jakiś cięzki bombowiec. Ciekawe czy bronek nie będzie bał się latać drugą tutką do skutku.
Za to na szczęście ten śmieszny UPRawiony do kandydowania odpadł w I turze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...