Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki w chełmskich gminach

Utworzony przez malone, 5 lipca 2010 r. o 11:58
nie bede pisał o mieszkańcach chełma bo nie wypada (to co przychodzi mi do głowy nie nadaje sie do pisania). ale nadmienie ze zawsze musi znaleźć sie czarna owca w stadzie. a moze im az tak sie dobrze żyje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
nie bede pisał o mieszkańcach chełma bo nie wypada (to co przychodzi mi do głowy nie nadaje sie do pisania). ale nadmienie ze zawsze musi znaleźć sie czarna owca w stadzie. a moze im az tak sie dobrze żyje ?
LUDZIE PANIE MĄDRZEJĄ I NIESTETY NIC NIE DA SIĄ ZROBIĆ.WYGONIĆ WYŻSZE UCZELNIE Z CHEŁMA ZAŁOŻYĆ PISOSZKOŁY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ TAM PANIE napisał:
LUDZIE PANIE MĄDRZEJĄ I NIESTETY NIC NIE DA SIĄ ZROBIĆ.WYGONIĆ WYŻSZE UCZELNIE Z CHEŁMA ZAŁOŻYĆ PISOSZKOŁY .
Nie wiem jakie ty masz wykształcenie, ale po tym jak piszesz wnioskuje, że nie masz matury. Chwała, że manifestujesz poparcie dla PO, a nie dla PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...