Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Wyniki w lubelskich gminach. 3 proc. Komorowskiego w Godziszowie

Utworzony przez aflo, 21 czerwca 2010 r. o 19:13
Już wam Kaczyński wały wybudował. Zero rozumu. Widać na Lubelszczyźnie księża mają wielki autorytet, bo ich słucha wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Lubelszczyznę i jej poparcie dla pana K...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aflo napisał:
Już wam Kaczyński wały wybudował. Zero rozumu. Widać na Lubelszczyźnie księża mają wielki autorytet, bo ich słucha wieś.
Widać po twej wypowiedzi, że wały tobie wybudowała przez 3 lata Platforma, ale w mózgu. Są takie wielkie, że już nic nie rozumiesz i nie widzisz. Za chwilę może być trzecia fala, a wałów jak na razie nikt nie zaczął umacniać i odbudowywać. Nie wiedziałem, że Lubelsczyzna i cała wschodnia Polska z małopolską, to tylko wieś i nie ma tam żadnych miast. Do szkoły przydałoby się politykierze wrócić na pobieranie nauki z geografii. Pozdrawiam i zastrzegam nie jestem zwolennikiem ani PiS, PO, PSL, SLD itp. Po prostu chcę na całą sytuację patrzeć z dystansem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aflo napisał:
Już wam Kaczyński wały wybudował. Zero rozumu. Widać na Lubelszczyźnie księża mają wielki autorytet, bo ich słucha wieś.
czytam DURNE komentarze i nie wiem np: jakiś kretyn pisze "już wam kaczyński zbudował wały" synek policz sobie kto przez ostatnie trzy lata rządzi w Polsce i nie pisz złamasie o rzeczach, o ktorzych nie masz pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję byłemu premierowi Panu Kaczyńskiemu za realizację obietnicy umieszczenia centrali PGE w Lublinie, dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
czytam DURNE komentarze i nie wiem np: jakiś kretyn pisze "już wam kaczyński zbudował wały" synek policz sobie kto przez ostatnie trzy lata rządzi w Polsce i nie pisz złamasie o rzeczach, o ktorzych nie masz pojęcia
To może nas uświadomisz wypierdku? Bo wg mnie najlepiej melioriowała i budowała wały ta wstrętna komuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie piszcie teraz, że jesteście Polską C, że bieda, brak pracy i nic się nie dzieje!!! Dobrze wam tak!!! Dalej wierzcie w kościół i kaczora, a na pewno będzie lepiej, tak jak zrobiło wam się lepiej za tego świetej pamięci. Ciemnota, zacofanie, bieda. Macie i należy wam się "kaczuszki"!!!! P.S. Czy zastanawiacie się, dlaczego całkiem inaczej głosują bogate zachodnie województwa?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak na dłoni. Im większa wiocha, tym więcej głosów na Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem kościoła wręcz przeciwnie ale niech mi POparacy nie piszą że pseudo hrabia jest alternatywą dla Polski.Nie jestem zwolennikiem PIS ale rzydo komunie nie dam się sprzedać.Nikt nie będzie bronił insertów naszego kraju jak Kaczyński on po prostu nikomu nie będzie właził wd.......ę.On wie dzie jest nasz honor,piszę to do ludzi znających historie naszego kraju anie do imbecylów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat mieszkam poza Polską i na to co si dzieje w kraju patrzę niejako z boku. I co mnie przeraża to podatność sporej części narodu na oczywiste i bezczelne manipulacje tzw środków masowego ogłupiania. Czyżby rodacy nie byli w już stanie trzeźwo i samodzielnie myśleć. Nie spodziewałbym się tego po amerykanach ci są karmieni taką samą pseudo dziennikarską papką od wielu lat ale Polacy? Wystarczy przecież spojrzeć dookoła by wiadome było do czego doprowadziły i prowadzą Polskę kolejne ekipy postkomunistów. Prawdę mówiąc wstyd mi za rodaków. Szydzą z prawdziwych patriotów oczerniają ludzi uczciwych i sprawiedliwych jedynie na podstawie zajadłych "news" Wierzą bezkrytycznie w brednie z anten TV czy radia. Czas już otworzyć szeroko oczy i interpretować fakty samemu. Wrogie i niepolskie stacje za nas tego nie zrobią. Co do tzw "wiochy" to w USA Jarosława Kaczyńskiego wybrało prawie 80% głosujących. być może amerykańska Polonia to też "wiocha"? po drugie komentarze typu "wiocha"są tworem tzw "trollów" płatnych pismaków-blogerów których zadaniem jest sianie propagandy i podjudzanie jednych przeciwko drugim. Nie dajcie się prowokować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "wyborcach" z Lubelszczyzny najlepiej świadczy zdjęcie dołączone do artykułu. Skoro wasz "szacunek" dla symboli narodowych (godło na ścianie!) polega na wchodzeniu do lokalu wyborczego w czapce na głowie, reklamującej piwo, to ja już przestaję się dziwić wynikom. Gdyby zagrano hymn narodowy to pewnie jeden z drugim stałby z łapami w kieszniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
czytam DURNE komentarze i nie wiem np: jakiś kretyn pisze "już wam kaczyński zbudował wały" synek policz sobie kto przez ostatnie trzy lata rządzi w Polsce i nie pisz złamasie o rzeczach, o ktorzych nie masz pojęcia
Ostatnie lata był prezydentem Lechu i co zrobił? Przez rok mieli bracia super warunki bo rząd i prezydentura była w jednym domu i co wtedy zrobili? Podaj choć 1 rzecz. Nie znam osobiście ani Kaczyńskiego ani Komorowskiego i nie zamierzam jeździć po wiecach i wysłuchiwać tego co sam bym powiedział na ich miejscu. Hasła to tylko puste słowa. Nie lubię ludzi, którzy uważają się za lepszych, mądrzejszych i ważniejszych a za takiego uważam JK. Gościu przypomina mi trochę władcę z Korei Płn, Kuby, Wenezueli itp. Nie wyzywam ludzi od kretynów i złamasów bo nie obrażam ludzi personalnie ale wkurza mnie ich prostota i upór. Nie wierze również w nagłe zmiany osobowości. Komorowski; fakt jest jak buła bez masła ale wolę taką bułe niż zepsutego pomidora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze na temat wyników wyborów na lubelszczyżnie są żałosne. Ktoś zapytał dlaczego zachód głosował na bronka ja odpowiem ! Kto ceni prawdę, historię i ma choć odrobinę honoru, nieda się omamić pustocie , krętactwu i bandytyzmowi. Niech wszyscy zwolennicy bronka odpowiedzą mi co się stało z aferą hazardową, co ucichnie i Chlebowski ze świtą wróci na salony? itd. Ale to wszystko nic jak się zdaje dla wyznawców PO ciekaw jestem co ich guru miał na myśli kiedy na wiecu powiedział "jest już projekt wyjścia Polski z NATO czyżby to oznaczało powrót do układu warszawskiego nie zdziwiłoby to mnie w obliczu "MISIA" Jakiego uskutecznia donald z PUTINEM. Sorry ale jest zbyt dużo zbiegów okoliczności żeby nie stwierdzić że katastrofa tupolewa była zamachem .POMYŚL jeden z drugim kto zginął a kto miał w tym interes!!!!!? Pomyśl dlaczego żydostwo z PO tak śpieszy się z powołaniem następców w najważniejszych instytucjach w kraju. Dlaczego IPN nie ujawnia powiązań bronka z WSI mimo zapowiedzi tragicznie zmarłego prezesa. LUDZIE proszę was zacznijcie myśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świadomy napisał:
Komentarze na temat wyników wyborów na lubelszczyżnie są żałosne. Ktoś zapytał dlaczego zachód głosował na bronka ja odpowiem ! Kto ceni prawdę, historię i ma choć odrobinę honoru, nieda się omamić pustocie , krętactwu i bandytyzmowi. Niech wszyscy zwolennicy bronka odpowiedzą mi co się stało z aferą hazardową, co ucichnie i Chlebowski ze świtą wróci na salony? itd. Ale to wszystko nic jak się zdaje dla wyznawców PO ciekaw jestem co ich guru miał na myśli kiedy na wiecu powiedział "jest już projekt wyjścia Polski z NATO czyżby to oznaczało powrót do układu warszawskiego nie zdziwiłoby to mnie w obliczu "MISIA" Jakiego uskutecznia donald z PUTINEM. Sorry ale jest zbyt dużo zbiegów okoliczności żeby nie stwierdzić że katastrofa tupolewa była zamachem .POMYŚL jeden z drugim kto zginął a kto miał w tym interes!!!!!? Pomyśl dlaczego żydostwo z PO tak śpieszy się z powołaniem następców w najważniejszych instytucjach w kraju. Dlaczego IPN nie ujawnia powiązań bronka z WSI mimo zapowiedzi tragicznie zmarłego prezesa. LUDZIE proszę was zacznijcie myśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sugerujesz, że cały zachód Polski to ciemniaki bez honoru, omamione krętactwem i popierające bandytyzm? I jakie jeszcze teorie spiskowe nam ujawnisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronku teraz już wiemy, gdzie będzie następne polowanie. Do Godziszowa jedziemy tam najwięcej baranów w całej Polsce do upolowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ COS DO GODZISZOWA??!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARANY TEŻ MAJĄ SWOJĄ BROŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARANY TEŻ MAJĄ SWOJĄ BROŃtongue.gif bujaj się buraczyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aflo napisał:
Ostatnie lata był prezydentem Lechu i co zrobił? Przez rok mieli bracia super warunki bo rząd i prezydentura była w jednym domu i co wtedy zrobili? Podaj choć 1 rzecz. Nie znam osobiście ani Kaczyńskiego ani Komorowskiego i nie zamierzam jeździć po wiecach i wysłuchiwać tego co sam bym powiedział na ich miejscu. Hasła to tylko puste słowa. Nie lubię ludzi, którzy uważają się za lepszych, mądrzejszych i ważniejszych a za takiego uważam JK. Gościu przypomina mi trochę władcę z Korei Płn, Kuby, Wenezueli itp. Nie wyzywam ludzi od kretynów i złamasów bo nie obrażam ludzi personalnie ale wkurza mnie ich prostota i upór. Nie wierze również w nagłe zmiany osobowości. Komorowski; fakt jest jak buła bez masła ale wolę taką bułe niż zepsutego pomidora.
Jasiu - Kaczynski moze niewiele zrobil, ale tez nic nie ukradl,a w platformie same afery.Zastanow sie JASIU co piszesz.Uwazam ze Kaczynski-jako kawaler bedzie nas SPOLECZENSTWO mniej kosztowal niz jego przeciwnik-dzieciorob.Bedzie przez swoja kadencje ustawial swoja,a jakze szeroka familie i wszystkich pociotkow.Miales dobry przyklad z BOLKIEM.NAJPIERW RODZINA A POTEM KRAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogromca komuchow napisał:
Jasiu - Kaczynski moze niewiele zrobil, ale tez nic nie ukradl,a w platformie same afery.Zastanow sie JASIU co piszesz.Uwazam ze Kaczynski-jako kawaler bedzie nas SPOLECZENSTWO mniej kosztowal niz jego przeciwnik-dzieciorob.Bedzie przez swoja kadencje ustawial swoja,a jakze szeroka familie i wszystkich pociotkow.Miales dobry przyklad z BOLKIEM.NAJPIERW RODZINA A POTEM KRAJ.
Co ci ukradziono ale tak konkretnie podaj bo PiSanie dla samego PiSania to bajka.Jedyna wasza śpiewka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...