Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Jak głosować poza miejscem zamieszkania

Utworzony przez Mimoza, 30 czerwca 2010 o 13:38
Afery z udziałem PO ######markd.pl/afery-po/ , ######prawdaoplatformie.blogspot.com/sear...onkiewicz-Waltz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak nie mam stałego i tymczasowego meldunku to co mam zrobić? Mam dowód osobisty ważny do 2017 roku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM wystosowała list otwarty do marszałka Bronisława Komorowskiego, w którym wytyka mu nieprawdziwe i krzywdzące twierdzenia pod adresem gen. Sławomira Petelickiego. Jednocześnie autorzy listu żądają przeprosin - zarówno w imieniu generała jak i żołnierzy jednostki. To kolejna wpadka kandydata Platformy, którą zaliczył w trakcie trwającej kampanii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słowa Pana, ugodziły nie tylko w dobre imię generała Petelickiego ale w honor polskiego żołnierza Podczas niedzielnej debaty wyborczej Bronisław Komorowski stwierdził na wizji, iż "nie warto zwracać uwagi na wypowiedzi generała Sławomira Petelickiego ponieważ, nie jest i nie był żołnierzem i ma specyficzne spojrzenie na sprawy wojska". Autorzy listu przypominają kandydatowi PO, że jest historykiem, a tym samym powinien pamiętać pewne fakty. REKLAMA Czytaj dalej Broniąc generała wymieniają oni jego zasługi i odznaczenia generała w okresie ostatnich 20 lat, w pierwszej kolejności opisując autorski projekt utworzenia Wojskowej Jednostki GROM. Jednostki, którą stworzył i dowodził m.in. podczas amerykańskiej operacji "Restore Democracy" na Haiti. Gen. Petelicki został za to uhonorowany przez Lecha Wałęsę Krzyżem Zasługi "Za Dzielność", a przez armię amerykańską - Medalem za Zasługi Wojskowe (Medal for Military Merit). Żołnierze bronią gen. Petelickiego nazywając stworzoną przez niego jednostkę GROM "dobrem narodowym", w której służba uważna jest przez nich za zaszczyt. Tym samym żądają przeprosin nie tylko dla generała, ale i żołnierzy, którzy mają prawo czuć się urażenie tymi słowami. "Twierdząc, że twórca GROM nie jest żołnierzem, twierdzi Pan, że ludzie, którzy narażali i narażają życie dla Ojczyzny także nie są żołnierzami. Słowa Pana, ugodziły nie tylko w dobre imię generała Petelickiego ale w honor polskiego żołnierza, w honor żołnierzy, honor - którego zawsze bronił generał Sławomir Petelicki" - czytamy w liście pod którym podpisał się m.in. Romuald Szeremietiew. To kolejna wpadka, jaką zaliczył w trakcie obecnej kampanii Bronisław Komorowski. Wcześniejsze błędy nie spotykały się jednak z tak ostrą ripostą, wzbudzając zazwyczaj uśmiech i politowanie jak np. niedawna wypowiedź dotycząca pięciu (zamiast czterech) twarzy Światowida, czy szczególnie ważna w tej kampanii kwestia gazu łupkowego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wygra pseudoharabia, jaśnie pan Komorowski, ostatno poparł go w imieniu meneli , najbardziej znany alkoholik ,. Czy coś wam mówi przeciążenie goleni prawej ? a może wirus filipiński ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rydzykowne Radio Ma Ryja czyli PTASIA KOMPANIA i PREZYDENCKA KAMPANIA: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem AXCELENCJA PEDOŁ nie pierwszy raz proponuje jako Kur...iewne hasło Wyborcze 2010 „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”.. Kościół nigdy nie dawał Świętego Spokoju żadnemu działaniu Państwowemu drąc od roku 1980-tego gęby z ambon, od ołtarzy, z konfesjonałów (szeptem), a teraz oprócz Kur...iewnych rozgłośni jeszcze i Państwowe media... Komisje wyborcze rozlokowane są nawet w Kur...iewnych Włościach, a jak dochodzi do Kościelnych wyborów - to Państwu Polskiemu wara od Kur...iewnych Włości - tak Czarni przestrzegają Konkordatu dbając o równy rozwój Kraju!!! Wiadomo też, że sprawy Ornitologiczne nie są obce nawet dla vaticano, bo nawet Papcie o X - lat wznoszą modły do Gołębia, a raczej Gołębicy. Jak więc w świetle Ducha Świętego wygląda kampania prezydencka 2010? KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC widzi ją tak: PTASIA KOMPANIA i PREZYDENCKA KAMPANIA: Idąc do pracy z ranka spotykam po drodze Kanarka, który śpiewa: nie głosuj na Jarka..., Wracając po pracy spotykam Skowronka, który śpiewa: głosuj na Bronka... 4.VII (2010) strach będzie spotkać Czarnego... bociana, bo człapiąc ulicą może wKULwiony kłapnąć dziobem: Panie, sprawa przesrrrrana! No, można jeszcze spotkać Ducha Świętego, człowiek wzruszy ramionami i wKULwiony powie: No i co z tego? Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI - Oni są Śmieszni! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***. www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: