Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Lubelszczyzna za Kaczyńskim, oficjalne wyniki z powiatów

Utworzony przez Lub, 5 lipca 2010 r. o 18:11
Brawo dla Kaczyńskiego i dla mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwią mnie wyniki w końcu wschód a tu lubi się nieudaczników i najważniejsze jest to co kler powie ale cieszy to że w większych miastach już zaczyna iść wszystko w dobrą stronę i lubelacy zaczną głosować na ludzi którzy coś wżyciu osiągnęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynarny serotoninie,po pierwsze przestań ubliżać ludziom,a po drugie przestań się na siłę dowartościowywać bo i tak ci nic nie pomoże.Czas pokaże,władza twoich idoli też się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Nie dziwią mnie wyniki w końcu wschód a tu lubi się nieudaczników i najważniejsze jest to co kler powie ale cieszy to że w większych miastach już zaczyna iść wszystko w dobrą stronę i lubelacy zaczną głosować na ludzi którzy coś wżyciu osiągnęli
akurat arcybiskup to raczej zwolennik po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lub napisał:
Brawo dla Kaczyńskiego i dla mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny.
Brawo! Bliżej jesteśmy Ukrainy i Białorusi. Ciemnota górą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za polaczkow na lubelszczyznie, LUBLIN przeprasza za poparcie Kaczynskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Nie dziwią mnie wyniki w końcu wschód a tu lubi się nieudaczników i najważniejsze jest to co kler powie ale cieszy to że w większych miastach już zaczyna iść wszystko w dobrą stronę i lubelacy zaczną głosować na ludzi którzy coś wżyciu osiągnęli
Nie wypowiadaj się w imieniu ,,lubelaków ", bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Mów za siebie. Co zaś się tyczy ,, nieudaczników", pożyjemy , zobaczymy ile dostaną Ci wszyscy , którym tak Komorowski w kampanii naobiecywał. Zobaczymy , jak to będzie łączył , nie dzielił , zobaczymy ile z tych jego obiecanek okaże się prawdziwymi. Jak dotąd, dużo potrafił mówić , ale niewiele zrobił. Naiwniacy , tacy jak Ty dali się nabrać. ,, Nieudacznicy " nie są tak łatwowierni i wybierali innego kandydata. Czas i życie pokaże , kto będzie sobie w brodę pluł , oddając głosy na Komorowskiego. Pozwolę sobie jeszcze wspomnieć błazna lubelskiego z PO cyt:Palikot wrócił w poniedziałek do ostrego języka sprzed kampanii wyborczej i podczas konferencji prasowej w Lublinie odniósł się do śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. – Hipoteza współwiny Lecha Kaczyńskiego jest teraz najbardziej prawdopodobną z wersji wydarzeń. Trzeba dowiedzieć się czy Lech Kaczyński nie był na pokładzie pijany i dlaczego spóźnił się na lot 25 minut – mówił m.in." To ,że ten człowiek jest chamem ( zbyt łagodne określenie )- wiadomym jest nie od dzisiaj, jednak zacytowany wyżej tekst przechodzi wszelkie granice. Trzeba być wyzutym z wszelkich uczuć , żeby szargać nawet po śmierci byłego Prezydenta. Jego nienawiść do Kaczyńskich , to jest po prostu obsesja. Palikot jest niezrównoważony psychicznie i mam nadzieję, że ten wybrany obecnie prezydent ( taki podobno wspaniały, który łączy ludzi , a nie dzieli ), wpłynie na lubelskiego posła i raz na zawsze zamknie mu gębę. To już zaczyna przechodzić wszelkie granice ( nie wspomnę o dobrym wychowaniu , bo widać ,że ten przypadek był hodowany, a nie wychowywany). Czas powiedzieć dość !!!! Nie można obojętnie przyglądać się temu , co ten jołop wyczynia. Muszą być zachowane pewne granice wyczynów tego psychika. Najgorsze jest to ,że te durne jego zachowania oglądają i czytają młodzi ludzie i takie ,,coś" ( Palikot) im imponuje. Chyba nie o taką demokrację chodziło..... Zobaczymy jak na zachowania posła zareaguje , a tym samym ile jest wart obecny prezydent i jego partia. Demokracja , demokracją , ale jakieś zasady obowiązują panie Komorowski i reszta PO. Rozumiem ,że ,,król " miał zawsze blisko siebie błazna, ale ten pański ma jak widać wszystkie błazny pod sobą. To , co on wyczynia jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie dość ,że ma zły wpływ na społeczeństwo, to jaki daje przykład swojej rodzinie ? Wstyd mi ,że ten ktoś reprezentuje posła z Lublina. Ciekawi mnie ,,serotonin ", jakie Ty odnosisz wrażenie oglądając i słuchając Palikota. Jeżeli nie jest według Ciebie nieudacznikiem , to zrozumiem , czemu poparłeś Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Wstyd za polaczkow na lubelszczyznie, LUBLIN przeprasza za poparcie Kaczynskiego
No i teraz wypadnie paść na kolana przed rządem z PO i błagać o fundusze dla Lublina, czemu tu, na wschodzie zapyziałym ludzie nie potrafią rozsądnie myśleć?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula myślisz że komuś się chce czytać twoje wypociny ?? Mi na pewno nie. Kaczyński rządził i pokazał że jest dobry ale w wyzywaniu innych i dzieleniu polaków na prawdziwych i nieprawdziwych. Rsoji i Niemców nienawidzi co przez ostatnie lata wielokrotnie udowadniał. Po za tym co to za prezydent co nic nie ma dzieci, żony, konta w banku i pieniędzy jedyne co ma to kota dziękuje za takiego prezydenta co ma reprezentować 38 mln kraj a sam w życiu nic nie osiągną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będą to tzw. "mądre rządy" i Lubelszczyzna na nich zyska, to nic nie stoi na przeszkodzie aby wyrazić swoje poparcie w kolejnych wyborach. Wszystko zalezy teraz od posłów z po. Jeśli nie to przed nami kolejne wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anula, może Palikot nienawidzi Kaczorów, ale sprawę Smoleńska trzeba sprawdzić i odpowiedzieć na pytania zadane przez Palikota. W środowisku lotników twierdzi się, że wlaśnie były prezydent jest odpowiedzialny za lądowanie w tych fatalnych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mnie za lublinian .. przy czym nie wstyd mnie że głosowali na Kaczora , bo każdemu wolno głosować na kogo chce, ale wstyd mnie że głosowali wg. wskazówek ... no właśnie ! .. Może tak: z kim gadałem akurat głosował na JK, pytam dlaczego ? odpowiedzi : bo brat zginął męczeńską śmiercią (!) , bo rozliczy ruskich, bo lubi dzieci (!) , bo Komorowski to agent amerykanów ..., i o dziwo bo tak mówili z ambony tylko raz ! .. Jeśli tak wyglądała argumentacja i motywy innych głosujących, to naprawdę aż mnie strach zadać pytanie : czy na pewno to najlepsza forma demo cratos, kiedy głos idioty równy głosowi noblisty ? ? ? Lublinianie wstyd mnie za Was, wyłączyliście myślenie, niestety muszę to jasno i wyraźnie powiedzieć : jesteśmy bez mózgowym społeczeństwem, jedynym w skali kraju, może to i folklorystycznie brzmi nieźle, ale zacofanie porażające ... Miłego dnia ... lublinianie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego peowcy tak plują teraz na lublinian ? Boli was to że tu żyją ludzie myślący samodzielnie ? Teraz będzie kłapanie że tu sama ciemnota i berety od Rydzyka. W takim razie co zrobiły wasze gwiazdeczki żeby przekonac ludzi to siebie ? Palikot błaznuje i obraż ordynarnie ludzi a Mucha wymachuje zgrabnymi nóżkami i sługe bożego biskupa Życinskiego - to oferuje nam lubelska PO. Nawet nikt konkretny z PO nie raczyl się pofatygowac to tego lubelskiego elektoratu aby zaprezentowac swój pomysł na region, a macie mozliwosci. Rzadzicie w miescie a teraz i w Polsce. Za to mielismy oszołoma Palikota spiewajacego piosenki, szgoda ze mu rura zmiekla i nie pojechal osobiście na Boganke, wyslal za to swoich slugusów. Pewnie przypomniał sobie jak kolezy z po cichaczem kopalnie sprywatyzowali i kolezków na stolki wsadzili. Mam nadzieje ze to iz Lublin pokazal obeznej wladzy jaki ma do nich stosunek wyjdzie miastu i regionowi na odobre. Idą nastepne wybory i pamietajmy ze wybierajac takich ludzi jak Palikot o naszym miescie beziemy slyszec w mediach w kontekscie walenia malpek na ulicy a nie inwestycji. Pozdrawiam normalnych mieszkanców Lublina a ci co uwazaja ze to wiocha i mieszka tu ciemnogrod niech w koncu przestana straszyc ze wyjada tylko w koncu slowa dotrzymaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Lublin poparł Kaczyńskiego że za rządów PIS obniżono podatki. Może ludzie wyzywajacy od ciemniaków niech sami troch ruszą głową. Obniżenie skali podatkowej i podwyższenie progów podatkowych. Popytajcie tych którzy zarabiali troche wiecej niż minimum i przy dochodach pow 44 tys rocznie wchozili w 30 % skale podatkową. Druga sprawa która posrenio obniżyła podatki to ulga prorodzinna, średnio zarabiajaca rodzina po odliczeniach praktycznia nie placila podatku dochodowego albo w płaciła minimalny (oczywiście po zwrocie po złożeniu zeznania rocznego). Więc zamiast zarzuzac ze komuś rydzyk i ksiądz z ambony dyktuje na kogo ma glolsowac, popatrzcie na siebie. Patrząc na niektórych dochodze do wniosku ze mimo iż dzisiaj jest prawie 30 stopni ciepla to jakby w telewizorze i w gazecie napisali ze jutro bedzie -30 to spora grupka jutro latałaby w czapkach, szalikach i rekawiczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem zwolennikiem PO !!! i proszę mi tego nie przypisywać.To że głosowałem na Komorowskiego nie znaczy że go popieram ale wolałem Bronka jako prezydenta niż Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno napisał:
Brawo! Bliżej jesteśmy Ukrainy i Białorusi. Ciemnota górą!!
Sam jesteś polaczek. Ja się czuje Polakiem i ciesze się, że mój region głosował tak jak ja na Kaczyńskiego. Będę miał czyste sumienie, że nie dałem się sfrajerować. Śmieje się teraz z Platformy, bo nie zazdroszczę im obecnej sytuacji Społeczeństwo jest podzielone 50/50, Komorowski tyle naobiecywał, że przebił nawet cudotwórcę Tuska, PO ma 100% władzy w kraju i nie ma już na kogo winę zwalać, że im przeszkadza rządzić. Teraz będziemy patrzeć PO na ręce, będziemy śledzić każdy dzień z tych 499 dni, które pozostały do wyborów parlamentarnych, wypominać każdą niespełniona obietnicę wyborczą, drążyć każdą aferę. A na was zwolennicy PO nie będziemy szczędzić zimnej wody za wybór, który dokonaliście. My nie publika TVN czy czytelnia GW żeby nas byle chłamem oszukać
Ostatnio edytowany 5 lipca 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Wstyd za polaczkow na lubelszczyznie, LUBLIN przeprasza za poparcie Kaczynskiego
Tak jak sie polaku podpisujesz tak ci wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław napisał:
PO ma 100% władzy w kraju i nie ma już na kogo winę zwalać, że im przeszkadza rządzić. Teraz będziemy patrzeć PO na ręce, będziemy śledzić każdy dzień z tych 499 dni, które pozostały do wyborów parlamentarnych, wypominać każdą niespełniona obietnicę wyborczą, drążyć każdą aferę. A na was zwolennicy PO nie będziemy szczędzić zimnej wody za wybór, który dokonaliście. My nie publika TVN czy czytelnia GW żeby nas byle chłamem oszukać
- dokładnie tak. P.Kaczyński, gdyby został Prezydentem RP miałby przeciwko sobie rząd, który tak czynnie wziął udział w kampanii zapominając do czego został powołany. Obecnie rząd ma okazję w pelni się wykazać, gdyż osobę do podpisywania ustaw już ma. Zapewne ma też wiele koncepcji na rozwój przemysłu i realne zmniejszenie bezrobocia, podwyższenie poziomu edukacji i na korzystne podpisywanie umów z naszymi od wieków wielkimi "przyjaciółmi". Prawda jest taka, że jak te wszystkie cudowne obietnice nie zostaną spełnione, to dzisiejsi wyborcy p.Komorowskiego, za jakiś czas będą go opluwać i nie przyznawać się do swojego wkładu w jego zwycięstwo. Na razie jedynie sączą swój jad nauczeni tym od swoich guru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cza najwyższy uzgodnić linię demarkacyjną!! Podzielić wojsko. A administracja i sądownictwo niech wybiera gdzie chce być !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i ludzie niech wybierają po której stronie chcą żyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...