Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Lubelszczyzna za Kaczyńskim, oficjalne wyniki z powiatów

Utworzony przez Lub, 5 lipca 2010 r. o 18:11
Ludzie zobaczcie co się dzieje na forach onetu, gw itp. Moze wystawmy jakies straze obywatelskie bo zaraz nas najada. No tak zgoda buduje. Teraz za to ze Lublin poparl Kaczynskiego jestesmy ciemniakami, wyznawcami rydzyka, nie mamy cieplej wody, co, a chaty kryte strzecha. Jaki cywilzowany ten nasz zachod Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd napisał:
No i teraz wypadnie paść na kolana przed rządem z PO i błagać o fundusze dla Lublina, czemu tu, na wschodzie zapyziałym ludzie nie potrafią rozsądnie myśleć?.
Trzeba mieć kiełbie we łbie , żeby pisać takie głupoty. Nawet jak będziesz miał zamiar wejść PO po palcu do dupy, to i tak gówno dostaniesz, czy będziesz z Lublina , Łodzi , Poznania itd itd. Oni dobrze wiedzą , gdzie mają pchać pieniądze. Pomimo tego ,że głosowałem na Kaczyńskiego, dobrze się stało że wygrał Bronek. Jest wspaniała okazja , aby wszystko co naobiecywał teraz spełnił. Pierwsze , co obiecał prezydent, to 30% podwyżki dla Służby Zdrowia i to już od lipca. . Dzisiaj na pytanie redaktora w TVP bodajże Schetyna powiedział ,że owszem otrzymają podwyżki , ale czy to będzie w lipcu , za trzy miesiące , czy w przyszłym roku , tego jeszcze nie wiedzą... Tak będzie ze wszystkimi obiecankami. Widzisz, specjalnie Komorowski podczas kampanii poleciał do Afganistanu ( tam w 1-ej turze wygrał Kaczyński ), żeby przekabacić wojsko na swoją stronę. Naobiecywał żołnierzom gruszek na wierzbie. Co zrobili ? I tym razem głosowali na Kaczyńskiego , bo w cuda nie wierzą. Ci wszyscy, co na niego głosowali jeszcze nie raz i nie dwa będą sobie pluli w brodę i bardzo dobrze.Ty się uważasz za wielkiego cwaniaczka, a sam zostaniesz zapyziałym człowieczkiem, który nie potrafi rozsądnie myśleć. Już Palikot naobiecywał gruszek na wierzbie i na obiecankach się skończyło. Jego banda robi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy wystawić VAT za sprzedaną Polske. Niech ktoś nam go zwróci to przynajmniej na pare dlugów sie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Czas najwyższy wystawić VAT za sprzedaną Polske. Niech ktoś nam go zwróci to przynajmniej na pare dlugów sie będzie.
chyba zwariowałeś, stawka zw, dla kumpli poszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam na wschodzie... jest gorzej niż źle! a teraz jak komorowski ma władzę to będzie jeszcze gorzej... odizolują wschód od polski... brak nowych stanowisk do pracy, zero działań w kierunku rozwijania miast... wszystko się sypie, nic nowego nie budują, imprezy kulturalne są na poziomie minusowym ;], po prostu wolałem żeby Jarek stanął na władzy, niedużo mu zabrakło ; / ludzie może by tak nie odczuli zmiany... a teraz jak Bronek weźmie Polskę pod swoje skrzydła to biedni zostaną jeszcze biedniejszymi, a bogaci się wzbogacą ku*** ;x dziękuję za przeczytanie... musiałem się wyżalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marta~ napisał:
- dokładnie tak. P.Kaczyński, gdyby został Prezydentem RP miałby przeciwko sobie rząd, który tak czynnie wziął udział w kampanii zapominając do czego został powołany. Obecnie rząd ma okazję w pelni się wykazać, gdyż osobę do podpisywania ustaw już ma. Zapewne ma też wiele koncepcji na rozwój przemysłu i realne zmniejszenie bezrobocia, podwyższenie poziomu edukacji i na korzystne podpisywanie umów z naszymi od wieków wielkimi "przyjaciółmi". Prawda jest taka, że jak te wszystkie cudowne obietnice nie zostaną spełnione, to dzisiejsi wyborcy p.Komorowskiego, za jakiś czas będą go opluwać i nie przyznawać się do swojego wkładu w jego zwycięstwo. Na razie jedynie sączą swój jad nauczeni tym od swoich guru .
Nie potrzebuje martwic sie o to, kto rzadzi w kraju i jaka partia ma monopol polityczny!Nikt z nich nie da mi nic za darmo, ani nie odbiorze. Glosowalem na pana Komorowskiego nie z powodu glebokiej sympatii politycznej, gdyz bedac prawnikiem i przedsiebiorca nie stac mnie na zajmowanie stanowiska w takich sprawach, bo pieniadz nie smierdzi...czy to zarobiony na PiS, PO, PSL itd. Glosowalem na obecnego (juz) prezydenta RP z niecheci, jaka Kaczynski wzbudzil we nie wykorzystujac smolenska tragedie dla wykreowania siebie. Czegos bardziej obrzydliwego w dosyc dlugim, bo 36-letnim zyciu jeszcze nie widzialem. Kandydat PiS do fotela glowy panstwa okazal sie byc najzwyklejsza kanalia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GF napisał:
Ludzie zobaczcie co się dzieje na forach onetu, gw itp. Moze wystawmy jakies straze obywatelskie bo zaraz nas najada. No tak zgoda buduje. Teraz za to ze Lublin poparl Kaczynskiego jestesmy ciemniakami, wyznawcami rydzyka, nie mamy cieplej wody, co, a chaty kryte strzecha. Jaki cywilzowany ten nasz zachod Polski.
Nie mamy się co martwić. Jeszcze troszkę i nam dorównają . Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni. Nasze chaty , choć kryte strzechą , są ciasne , ale własne. Ich natomiast są murowane, ale jeszcze troszkę, a będą Niemcom i Ruskim oddane . Wolę mieć swój kawałek podłogi, gdzie faktycznie zgoda ludzi buduje , gdzie żaden pajac niczego nie obiecuje. To , co mamy, ciężką pracą zarabiamy, a zachód niech liczy na drapane, a zapewne będzie im ,,darowane". Tam jest dopiero ciemnogród.Obiecanki , cacanki , a głupiemu stoi..... włos na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstanowiłem się POgodzić, że wygrał jeden z dwu narodowo-socjalistyczych POlityków, chodzi oczywiście o naród europejski. Nie mogę jednaj POjąć PO jakiego POlikota nam taki "kaszalot" / cytat za towarzyszem hrabią KomoroWSIm/ jako pierwsza dama? Czy ktoś wie ile dokładnie waży pierwsza dama? Obstawiam 130kg. Czy do przewozu pary prezydeckiej POtrzebny będzie ciężki bombowiec czy druga tutka ją uniesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik napisał:
POstanowiłem się POgodzić, że wygrał jeden z dwu narodowo-socjalistyczych POlityków, chodzi oczywiście o naród europejski. Nie mogę jednaj POjąć PO jakiego POlikota nam taki "kaszalot" / cytat za towarzyszem hrabią KomoroWSIm/ jako pierwsza dama? Czy ktoś wie ile dokładnie waży pierwsza dama? Obstawiam 130kg. Czy do przewozu pary prezydeckiej POtrzebny będzie ciężki bombowiec czy druga tutka ją uniesie?
Do dyspozycji mamy 150 godzin rocznie lotów Boeinga C-17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toga-towy. napisał:
Nie potrzebuje martwic sie o to, kto rzadzi w kraju i jaka partia ma monopol polityczny!Nikt z nich nie da mi nic za darmo, ani nie odbiorze. Glosowalem na pana Komorowskiego nie z powodu glebokiej sympatii politycznej, gdyz bedac prawnikiem i przedsiebiorca nie stac mnie na zajmowanie stanowiska w takich sprawach, bo pieniadz nie smierdzi...czy to zarobiony na PiS, PO, PSL itd. Glosowalem na obecnego (juz) prezydenta RP z niecheci, jaka Kaczynski wzbudzil we nie wykorzystujac smolenska tragedie dla wykreowania siebie. Czegos bardziej obrzydliwego w dosyc dlugim, bo 36-letnim zyciu jeszcze nie widzialem. Kandydat PiS do fotela glowy panstwa okazal sie byc najzwyklejsza kanalia!
A w którym momencie wykorzystywał do kampanii tragedię smoleńską, bo jakoś sobie nie przypominam. Bo że PO cały czas klapało o tym, że Kaczyński wykorzystuje tragedię to pamiętam dość dobrze. I żeby nie było, że jestem ślepo wpatrzona w tych czy tamtych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
A w którym momencie wykorzystywał do kampanii tragedię smoleńską, bo jakoś sobie nie przypominam. Bo że PO cały czas klapało o tym, że Kaczyński wykorzystuje tragedię to pamiętam dość dobrze. I żeby nie było, że jestem ślepo wpatrzona w tych czy tamtych.
Witaj marto, magdo, anulo i iloma tam jeszcze nickami się posługujesz nieświadoma tego, że ilość nie czyni jakości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik napisał:
POstanowiłem się POgodzić, że wygrał jeden z dwu narodowo-socjalistyczych POlityków, chodzi oczywiście o naród europejski. Nie mogę jednaj POjąć PO jakiego POlikota nam taki "kaszalot" / cytat za towarzyszem hrabią KomoroWSIm/ jako pierwsza dama? Czy ktoś wie ile dokładnie waży pierwsza dama? Obstawiam 130kg. Czy do przewozu pary prezydeckiej POtrzebny będzie ciężki bombowiec czy druga tutka ją uniesie?
ha ha ha dobre A tak naprawdę, to powinniśmy sie cieszyć Wreszcie nasze "słońce" ma swobodę, żaden "Ptaszor" mu nie wadzi i może zacząć robic nam dobrze " Wiec na gwałt uczmy się jeżyków obcych, bo Irlandia/ oby nie Grecja/ NADCIĄGA WIELKIMI KROKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to na Bronek już całkiem zapomni o Polsce B i zrobią z nas Polske Z dzięki mocherowym beretom.....załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toga-towy. napisał:
Nie potrzebuje martwic sie o to, kto rzadzi w kraju i jaka partia ma monopol polityczny!Nikt z nich nie da mi nic za darmo, ani nie odbiorze. Glosowalem na pana Komorowskiego nie z powodu glebokiej sympatii politycznej, gdyz bedac prawnikiem i przedsiebiorca nie stac mnie na zajmowanie stanowiska w takich sprawach, bo pieniadz nie smierdzi...czy to zarobiony na PiS, PO, PSL itd. Glosowalem na obecnego (juz) prezydenta RP z niecheci, jaka Kaczynski wzbudzil we nie wykorzystujac smolenska tragedie dla wykreowania siebie. Czegos bardziej obrzydliwego w dosyc dlugim, bo 36-letnim zyciu jeszcze nie widzialem. Kandydat PiS do fotela glowy panstwa okazal sie byc najzwyklejsza kanalia!
Wiesz bardzo dziwię Ci się , jeśli faktycznie jesteś prawnikiem , czyli człowiekiem wykształconym, że wypisujesz takie brednie. Doskonale śledziłem kampanię wyborczą i nie zauważyłem, żeby Jarosław Kaczyński wykorzystywał smoleńską tragedię w swojej kampanii. Owszem po drugiej turze powiedział ,że jeśli zostanie Prezydentem postara się rozliczyć Rząd z tej tragedii. To nikt inny , ale właśnie PO na czele z Tuskiem i Palikotem ciągle ludziom wmawiali głupoty , o jakich piszesz. Dla mnie kanalią jest Palikot i cała PO. Takiego chamstwa, takich docinków, szydzenia itd itd jak żyję , nie słyszałem. Kaczyński kampanię prowadził bardzo spokojnie , a co wyczyniali Ci z Po ? Komorowski wręcz po chamsku udawał się w miejsca , gdzie 1-ą turę wygrał Kaczyński i namawiał na oddawanie głosów na niego . Poleciał , niby w sprawach służbowych do Afganistanu przekonać do siebie wojsko i co ? Nic nie zdziałał, bo tutaj na wschodzie naród choć biedny , ale nie głupi i swój rozum ma. Nawet , jeśliby wygrał tutaj Komorowski , to i tak nic by się nie zmieniło. Nie oszukujmy się. Jedynie Kaczyński mógłby nam pomóc, ale przez takich jak Ty inteligentów, będzie , jak było i oby nie gorzej. Zauważyłeś , jak media traktowały Komorowskiego , a jak Kaczyńskiego i Napieralskiego ( mówię o 1-j turze) Komorowski miał na antenie dwa razy więcej czasu niż obaj pozostali kandydaci. To samo było w drugiej turze. Komorowski cały czas był lansowany przez media. Reklamę robiła mu żona , jego matka , Palikot i niemalże cały sztab PO. Mało tego , to Palikot robił wszystko , co możliwe , aby zniechęcić do głosowania na Kaczyńskiego. Często były to ciosy poniżej pasa . Czuł się bardzo pewny siebie i TY najlepiej chyba wiesz dlaczego (nietrudno się domyśleć , skoro ponad 70% więżniów oddało głosy na Komorowskiego), czyli coś w tym musi być.. Ty żyjesz , jak wspominasz 36 lat, ja 54- lata i czegoś takiego nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik napisał:
POstanowiłem się POgodzić, że wygrał jeden z dwu narodowo-socjalistyczych POlityków, chodzi oczywiście o naród europejski. Nie mogę jednaj POjąć PO jakiego POlikota nam taki "kaszalot" / cytat za towarzyszem hrabią KomoroWSIm/ jako pierwsza dama? Czy ktoś wie ile dokładnie waży pierwsza dama? Obstawiam 130kg. Czy do przewozu pary prezydeckiej POtrzebny będzie ciężki bombowiec czy druga tutka ją uniesie?
Pokaż swoją fotę jaki jesteś urodziwy No pokaż plisssss Daj się pośmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik z tą pierwszą damą to wypaliłeś żałosny jesteś Widzę że wolał byś jako Pierwszą Damę kota alika ale każdy wybiera co chce jedni wolą kobiety inni zwierzęta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronek pomóż napisał:
Teraz to na Bronek już całkiem zapomni o Polsce B i zrobią z nas Polske Z dzięki mocherowym beretom.....załamka
Nie przynoś wstydu Polsce B, nie proś Bronka o pomoc, tylko łap się człowieku za Słownik Ortograficzny, bo błędy aż rażą w oczy. Nie ma co liczyć na drapane , ale zakasać rękawy i do roboty. Nie licz na innych , licz na siebie, a biednie , to biednie , ale jakoś przeżyjesz. Bronek ma póki co komu dawać. Naobiecywał cudów , to niech je teraz spełni. Palikot niewiele pomoże , bo podobno jest bliski bankructwa . Zresztą na tego pajaca na miejscu Bronka i tak bym nie liczyła , bo on dużo może , ale jęzorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pokaż swoją fotę jaki jesteś urodziwy No pokaż plisssss Daj się pośmiać
POkazać Ci mogę zdjęcie czubka.... głowy POwnego Januszka a Biłgoraja jak POmylił mojego z wibratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek~ napisał:
Nie przynoś wstydu Polsce B, nie proś Bronka o pomoc, tylko łap się człowieku za Słownik Ortograficzny, bo błędy aż rażą w oczy. Nie ma co liczyć na drapane , ale zakasać rękawy i do roboty. Nie licz na innych , licz na siebie, a biednie , to biednie , ale jakoś przeżyjesz. Bronek ma póki co komu dawać. Naobiecywał cudów , to niech je teraz spełni. Palikot niewiele pomoże , bo podobno jest bliski bankructwa . Zresztą na tego pajaca na miejscu Bronka i tak bym nie liczyła , bo on dużo może , ale jęzorem.
:lol: Pisze w formie żeńskiej, a podpisuje się Janek, pisze w formie męskiej i podpisuje sie magda, marta, anula :lol:lol:lol: Transwestyta jak nic i w dodatku troll Słuchaj Ty uczony człowieku pouczający innych, w takim kontekscie słownik ortograficzny nie jest tytułem i piszemy z małej litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serotonin napisał:
Nik z tą pierwszą damą to wypaliłeś żałosny jesteś Widzę że wolał byś jako Pierwszą Damę kota alika ale każdy wybiera co chce jedni wolą kobiety inni zwierzęta
Gdzie jest napisane ,że Prezydent musi posiadać żonę i do czego jest mu ona potrzebna ? Rzepka na przyczepkę , czy co ?.... Jak zajdzie potrzeba , zawsze się znajdzie mądrą kobietę , która godnie zastąpi Pierwszą Damę. Tego kociaka Alika zostawcie w spokoju, bo to już stało się nudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...