Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Lubelszczyzna za Kaczyńskim, oficjalne wyniki z powiatów

Utworzony przez Lub, 5 lipca 2010 r. o 18:11
~obiektywny i bez ściemy~~-Ty chyba gościu nie wiesz co gadasz, zobaczymy za jakiś czas jak wyjdziesz na tych całych rządach obecnego prezydenta wraz z Tuskiem, nie widzisz że teraz kraj wpadł w ręce całej Platformy Obywatelskiej??? Ja glosowałam na PiS i nigdy się tego nie będę wstydzić! Chyba coś w tym jest że cała Lubelszczyzna głosowała na Jarka, na pewno nie jest to przypadkiem. Wschodnia część Polski nigdy nie była najbogatsza a teraz tym bardziej zależy wszystko od rządów wybranego przez Polaków człowieka! Mieszkam na Lubelszczyźnie i wiem jak jest, zawsze brakowało na wszystko pieniędzy i pracy, mam nadzieje ze się to zmieni teraz, chociaż kto się tym interesuje... J. Palikot mieszkając w Lublinie i będąc za PO nic nie zdziałał to co może się teraz zmienić? Nic, bo kogo interesuje los ludzi którzy nie mają na kogo liczyć. Podobno jedną z obietnic p. Komorowskiego były zniżki dla studentów, akurat w tym roku szykuje się na studia to może uda mi się skorzystać-chociaż szczerze mówię-W OGÓLE nie wierzę w to... jak to ktoś napisał-''obiecanki cacanki"... I właśnie dlaczego można naśmiewać się z p. Jarka kota a z Pani Komorowskiej już nie?! Nie rozumiem tego. Po prostu dla Jarka ważne są sprawy ojczyzny, woli zainteresować się spawami Polski! A to że Bronisław K. tak często wspominał w swoich wypowiedziach że ma 5-cioro dzieci i że jak on je świetnie wychował, wiedział co im dać czy w zimie czy na lato czy jeszcze tam kiedyś to wcale nie znaczy ze jest lepszy... po prostu dla mnie jest to żałosne co widzę jak ludzie wypisują! Nawet Pan który twierdząc że ma 36 lat i widząc tak wiele mówi takie rzeczy wydaje mi się to być śmieszne. Ja mam 20 lat i też widzę co się dzieje. Przykre jest to że niektórzy tak podchodzą do tej sprawy. Zastanówcie się nad słowami które chcecie wypowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~magda~ napisał:
A w którym momencie wykorzystywał do kampanii tragedię smoleńską, bo jakoś sobie nie przypominam. Bo że PO cały czas klapało o tym, że Kaczyński wykorzystuje tragedię to pamiętam dość dobrze. I żeby nie było, że jestem ślepo wpatrzona w tych czy tamtych.[/quote] "Dobrze wiemy, dlaczego tu jesteśmy" - Kaczyński w trakcie kampanii bodajże w naszym mieście. "jestesmy tu z powodu mojego brata i wielu innych osób "poległych" w katastrofie Smoleńskiej "męczeńską" śmiercią (wieczór wyborczy). No sorry ale po pierwsze: nie poległych tylko tych co zginęli tragicznie po prostu... i nie męczeńską - bo wg definicji męczennik zdaje sobie sprawę, że za chwilę umrze i wie, że śmierć ta jest w obronie ideałów - np. za wiarę. W tym wypadku to była prywatna (a właściwie pod wybory prezydenckie) prywatna wycieczka L.K. aby się pokazać z rodzinami katyńskimi, generalicją itp. Na prawdę jesteście tak ciemni, że tego nie widzicie? [quote name='gość~' post='312242' date='5.07.2010, 22:39:35']Wiesz bardzo dziwię Ci się , jeśli faktycznie jesteś prawnikiem , czyli człowiekiem wykształconym, że wypisujesz takie brednie. Doskonale śledziłem kampanię wyborczą i nie zauważyłem, żeby Jarosław Kaczyński wykorzystywał smoleńską tragedię w swojej kampanii. Owszem po drugiej turze powiedział ,że jeśli zostanie Prezydentem postara się rozliczyć Rząd z tej tragedii. To nikt inny , ale właśnie PO na czele z Tuskiem i Palikotem ciągle ludziom wmawiali głupoty , o jakich piszesz. Dla mnie kanalią jest Palikot i cała PO. Takiego chamstwa, takich docinków, szydzenia itd itd jak żyję , nie słyszałem. Kaczyński kampanię prowadził bardzo spokojnie , a co wyczyniali Ci z Po ? Komorowski wręcz po chamsku udawał się w miejsca , gdzie 1-ą turę wygrał Kaczyński i namawiał na oddawanie głosów na niego . Poleciał , niby w sprawach służbowych do Afganistanu przekonać do siebie wojsko i co ? Nic nie zdziałał, bo tutaj na wschodzie naród choć biedny , ale nie głupi i swój rozum ma. Nawet , jeśliby wygrał tutaj Komorowski , to i tak nic by się nie zmieniło. Nie oszukujmy się. Jedynie Kaczyński mógłby nam pomóc, ale przez takich jak Ty inteligentów, będzie , jak było i oby nie gorzej. Zauważyłeś , jak media traktowały Komorowskiego , a jak Kaczyńskiego i Napieralskiego ( mówię o 1-j turze) Komorowski miał na antenie dwa razy więcej czasu niż obaj pozostali kandydaci. To samo było w drugiej turze. Komorowski cały czas był lansowany przez media. Reklamę robiła mu żona , jego matka , Palikot i niemalże cały sztab PO. Mało tego , to Palikot robił wszystko , co możliwe , aby zniechęcić do głosowania na Kaczyńskiego. Często były to ciosy poniżej pasa . Czuł się bardzo pewny siebie i TY najlepiej chyba wiesz dlaczego (nietrudno się domyśleć , skoro ponad 70% więżniów oddało głosy na Komorowskiego), czyli coś w tym musi być.. Ty żyjesz , jak wspominasz 36 lat, ja 54- lata i czegoś takiego nie widziałem.
"bo tutaj na wschodzie naród choć biedny , ale nie głupi i swój rozum ma" - cóż, 99% opinii jakie słyszę od niedzieli to wręcz odwrotność tego - tylko ciemnota głosowała na Kaczyńskiego "Nie oszukujmy się. Jedynie Kaczyński mógłby nam pomóc, ale przez takich jak Ty inteligentów, będzie , jak było i oby nie gorzej." - No tak, bo tak ciężko ruszyć d.u.p.ę. do roboty i samemu zadbać o swoją przyszłość? Nie piszę tego personalnie aby obrazić ale po prostu nie trawię, gdy ktoś ma roszczenia do innych, że mu źle. Ja się wykształciłem, nikt mi kasy nie dawał na nic i jakoś sobie radzę w życiu i NIE ŻYCZĘ SOBIE aby państwo rozdawało moje i innych ludzi pracujących podatki na jakiś nierobów co im w życiu nie wyszło i liczyli na drapane od państwa. Jak napisałeś/napisałaś, masz 54 lata a więc było sporo czasu aby do czegoś w życiu dojść. Nie udało się? To nie utrudniaj szansy innym, młodszym pokoleniom. Pożyjesz jeszcze ze 20 lat (wiem jak to brzmi), a my dwudziesto, trzydziestolatkowie będziemy się musieli jeszcze zmagać z pracą zawodową, dbaniem o rodzinę itp. Kaczyński rozdawaniem naszych podatków nie ułatwi nam tego. "Komorowski miał na antenie dwa razy więcej czasu niż obaj pozostali kandydaci. To samo było w drugiej turze. Komorowski cały czas był lansowany przez media. Reklamę robiła mu żona , jego matka , Palikot i niemalże cały sztab PO." - Za to Jaruś miał 100% czasu antenowego TV Trwam, Radia Maryja i większości kościelnych ambon. "Ty żyjesz , jak wspominasz 36 lat, ja 54- lata i czegoś takiego nie widziałem." - moje obie żyjące jeszcze Bogu dzięki babcie, mają nieco więcej lat i obie zagłosowały na Komorowskiego, bo myślą o innych a nie tylko o sobie. Obie choć nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów (kobiety w niemal tym samym wieku) stwierdziły, że byłoby to tragedią gdyby Kaczyński wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"Dobrze wiemy, dlaczego tu jesteśmy" - Kaczyński w trakcie kampanii bodajże w naszym mieście. "jestesmy tu z powodu mojego brata i wielu innych osób "poległych" w katastrofie Smoleńskiej "męczeńską" śmiercią (wieczór wyborczy). No sorry ale po pierwsze: nie poległych tylko tych co zginęli tragicznie po prostu... i nie męczeńską - bo wg definicji męczennik zdaje sobie sprawę, że za chwilę umrze i wie, że śmierć ta jest w obronie ideałów - np. za wiarę. W tym wypadku to była prywatna (a właściwie pod wybory prezydenckie) prywatna wycieczka L.K. aby się pokazać z rodzinami katyńskimi, generalicją itp. Na prawdę jesteście tak ciemni, że tego nie widzicie?
No dziwne zeby nikt o tym nie wspominal. Te wybory był przez katastrofe w Smoleńsku. Czy wykorzystywaniem katastrofy była wizyta Komorowskiego na Wawelu ? Nie myl ludzkich odruchów z "kanibalizmem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daria napisał:
chełm, krasnystaw, włodawa tam bida i na komora glosuja ? ciekawe czemu?
to nie bida tylko tam niepolaków POłno. To samo jest w Hajnowce, siemiatyczach, bielsku-POdlaskim, ruskiej budzie, krasnymstawie, komańczy, całym oPOlskim czy Gruenberg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylvia napisał:
~obiektywny i bez ściemy~~-Ty chyba gościu nie wiesz co gadasz, zobaczymy za jakiś czas jak wyjdziesz na tych całych rządach obecnego prezydenta wraz z Tuskiem, nie widzisz że teraz kraj wpadł w ręce całej Platformy Obywatelskiej??? Ja glosowałam na PiS i nigdy się tego nie będę wstydzić! Chyba coś w tym jest że cała Lubelszczyzna głosowała na Jarka, na pewno nie jest to przypadkiem. Wschodnia część Polski nigdy nie była najbogatsza a teraz tym bardziej zależy wszystko od rządów wybranego przez Polaków człowieka! Mieszkam na Lubelszczyźnie i wiem jak jest, zawsze brakowało na wszystko pieniędzy i pracy, mam nadzieje ze się to zmieni teraz, chociaż kto się tym interesuje... J. Palikot mieszkając w Lublinie i będąc za PO nic nie zdziałał to co może się teraz zmienić? Nic, bo kogo interesuje los ludzi którzy nie mają na kogo liczyć. Podobno jedną z obietnic p. Komorowskiego były zniżki dla studentów, akurat w tym roku szykuje się na studia to może uda mi się skorzystać-chociaż szczerze mówię-W OGÓLE nie wierzę w to... jak to ktoś napisał-''obiecanki cacanki"... I właśnie dlaczego można naśmiewać się z p. Jarka kota a z Pani Komorowskiej już nie?! Nie rozumiem tego. Po prostu dla Jarka ważne są sprawy ojczyzny, woli zainteresować się spawami Polski! A to że Bronisław K. tak często wspominał w swoich wypowiedziach że ma 5-cioro dzieci i że jak on je świetnie wychował, wiedział co im dać czy w zimie czy na lato czy jeszcze tam kiedyś to wcale nie znaczy ze jest lepszy... po prostu dla mnie jest to żałosne co widzę jak ludzie wypisują! Nawet Pan który twierdząc że ma 36 lat i widząc tak wiele mówi takie rzeczy wydaje mi się to być śmieszne. Ja mam 20 lat i też widzę co się dzieje. Przykre jest to że niektórzy tak podchodzą do tej sprawy. Zastanówcie się nad słowami które chcecie wypowiedzieć.[/quote] "Wschodnia część Polski nigdy nie była najbogatsza a teraz tym bardziej zależy wszystko od rządów wybranego przez Polaków człowieka!" Droga Sylvio,, gdybyś się choć troszkę znała i poczytała Konstytucję wiedziałabyś, że Prezydent w rzeczywistości ma tak ograniczone kompetencje, że sprowadzają się one do roli reprezentacyjnej. Wszystko zależy od rządu. Prezydent ma pewne prerogatywy ale do sporej większości z nich wymagana jest aprobata premiera. "Mieszkam na Lubelszczyźnie i wiem jak jest, zawsze brakowało na wszystko pieniędzy i pracy, mam nadzieje ze się to zmieni teraz, chociaż kto się tym interesuje..." Sylvio, zarówno pieniądze jak i praca same się nie znajdą jeśli samemu się człowiek nie zakręci. Na tym polega przedsiębiorczość. "Po prostu dla Jarka ważne są sprawy ojczyzny, woli zainteresować się spawami Polski!" Eh chciałoby się napisać: dziecko, jak Ty mało wiesz o polityce... Dla Kaczyńskiego najważniejsza była, jest i będzie władza, za swoich rządów zmonopolizował poprzez PiS wszystko co się tylko dało, od Parlamentu, urząd prezydenta, samorządy i KRRiTV, CBA i wiele innych organizacji. Zarzuca PO monopol a sam go zapoczątkował; nie wiem jakie studia zaczynasz, ja już jedne skończyłem, teraz kontynuuje drugie ale powiem Ci jako osoba mająca wielu znajomych w środowisku prawniczym, że to właśnie za Kaczora prokuratura została upolityczniona w całości a śledztwa były prowadzone na zamówienie przeciwko ideologicznym wrogom czyli wszystkim z odmiennym zdaniem. Popytaj prokuratorów to może Ci kiedyś opowiedzą jak to wyglądało za czasów PiS. "Ja mam 20 lat i też widzę co się dzieje. Przykre jest to że niektórzy tak podchodzą do tej sprawy. Zastanówcie się nad słowami które chcecie wypowiedzieć." Cóż.. młodość błędy wybaczy. [quote name='Gość' post='312321' date='6.07.2010, 00:17:17']No dziwne zeby nikt o tym nie wspominal. Te wybory był przez katastrofe w Smoleńsku. Czy wykorzystywaniem katastrofy była wizyta Komorowskiego na Wawelu ? Nie myl ludzkich odruchów z "kanibalizmem".
Szanowny Gościu, nie mówię, że wizyta Komorowskiego nie mogła być na potrzeby kampanii. Choć nie należałem do zwolenników PiSu nigdy sam bym złożył pewnie kwiaty, gdybym był na Wawelu w hołdzie wszystkim ofiarom tej katastrofy. Natomiast granie współczuciem, jakiego dopuścił się Jarosław moim zdaniem było przegięciem. Przecież można było wystawić kogoś innego np. (pfu pfu) Ziobrę (choć już chyba wolałbym Kaczyńskiego zamiast tego tłuka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No dziwne zeby nikt o tym nie wspominal. Te wybory był przez katastrofe w Smoleńsku. Czy wykorzystywaniem katastrofy była wizyta Komorowskiego na Wawelu ? Nie myl ludzkich odruchów z "kanibalizmem".
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"Wschodnia część Polski nigdy nie była najbogatsza a teraz tym bardziej zależy wszystko od rządów wybranego przez Polaków człowieka!" Droga Sylvio,, gdybyś się choć troszkę znała i poczytała Konstytucję wiedziałabyś, że Prezydent w rzeczywistości ma tak ograniczone kompetencje, że sprowadzają się one do roli reprezentacyjnej. Wszystko zależy od rządu. Prezydent ma pewne prerogatywy ale do sporej większości z nich wymagana jest aprobata premiera. "Mieszkam na Lubelszczyźnie i wiem jak jest, zawsze brakowało na wszystko pieniędzy i pracy, mam nadzieje ze się to zmieni teraz, chociaż kto się tym interesuje..." Sylvio, zarówno pieniądze jak i praca same się nie znajdą jeśli samemu się człowiek nie zakręci. Na tym polega przedsiębiorczość. "Po prostu dla Jarka ważne są sprawy ojczyzny, woli zainteresować się spawami Polski!" Eh chciałoby się napisać: dziecko, jak Ty mało wiesz o polityce... Dla Kaczyńskiego najważniejsza była, jest i będzie władza, za swoich rządów zmonopolizował poprzez PiS wszystko co się tylko dało, od Parlamentu, urząd prezydenta, samorządy i KRRiTV, CBA i wiele innych organizacji. Zarzuca PO monopol a sam go zapoczątkował; nie wiem jakie studia zaczynasz, ja już jedne skończyłem, teraz kontynuuje drugie ale powiem Ci jako osoba mająca wielu znajomych w środowisku prawniczym, że to właśnie za Kaczora prokuratura została upolityczniona w całości a śledztwa były prowadzone na zamówienie przeciwko ideologicznym wrogom czyli wszystkim z odmiennym zdaniem. Popytaj prokuratorów to może Ci kiedyś opowiedzą jak to wyglądało za czasów PiS. "Ja mam 20 lat i też widzę co się dzieje. Przykre jest to że niektórzy tak podchodzą do tej sprawy. Zastanówcie się nad słowami które chcecie wypowiedzieć." Cóż.. młodość błędy wybaczy. Szanowny Gościu, nie mówię, że wizyta Komorowskiego nie mogła być na potrzeby kampanii. Choć nie należałem do zwolenników PiSu nigdy sam bym złożył pewnie kwiaty, gdybym był na Wawelu w hołdzie wszystkim ofiarom tej katastrofy. Natomiast granie współczuciem, jakiego dopuścił się Jarosław moim zdaniem było przegięciem. Przecież można było wystawić kogoś innego np. (pfu pfu) Ziobrę (choć już chyba wolałbym Kaczyńskiego zamiast tego tłuka).
Oj, "Zgoda buduje" a tu takie inwektywy. To ja się pytam, co buduje? Niezgodę?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Szanowny Gościu, nie mówię, że wizyta Komorowskiego nie mogła być na potrzeby kampanii. Choć nie należałem do zwolenników PiSu nigdy sam bym złożył pewnie kwiaty, gdybym był na Wawelu w hołdzie wszystkim ofiarom tej katastrofy. Natomiast granie współczuciem, jakiego dopuścił się Jarosław moim zdaniem było przegięciem. Przecież można było wystawić kogoś innego np. (pfu pfu) Ziobrę (choć już chyba wolałbym Kaczyńskiego zamiast tego tłuka).
Nie zgadzam sie z Tobą, PIS to partia swego rozdzaju patryjarchalna, miała i dalej ma jednego lidera i on wyszedł na to starcie i moim zdaniem je wygrał. Nikt z boku nie miałby szans. PIS osiągnął bardzo duży sukces, ale nie konkretnie wynikami wyborczymi. Zwróc uwage jak powiększa się ławka "oficerów" PISu. W poprzednich wyborach: Kamiński, Ziobro, Kurski, Bielan. Teraz Poncyliusz, Kluzik-Rostowska, Migalski, Jakubowska. Ci ludzie zbieraja głosy w regionie ale i są medialni, grają więc na całokształt. Kaczynski buduje kadry i je ma, ale nie zgazam się że ktoś inny niz on mógłby w nich wystartowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witaj marto, magdo, anulo i iloma tam jeszcze nickami się posługujesz nieświadoma tego, że ilość nie czyni jakości
Mój drogi Gościu, z przykrością stwierdzam, że ja to magda i nie występuję pod żadnym innym nickiem. Chociaż, mogę się pod niektórymi podpisać z przyjemnością. I jeszcze rada, nie obrażaj innych tylko dlatego, że maja poglądy odmienne od twoich. Toć to przecież twój kandydat i wygrany powiedział, że zwyciężyła demokracja (w kontekście bardzo wyrównanych wyników wyborów). A więc prawo demokracji nie wypada ale należy uszanować. Prawda? Prawda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
"Dobrze wiemy, dlaczego tu jesteśmy" - Kaczyński w trakcie kampanii bodajże w naszym mieście "jestesmy tu z powodu mojego brata i wielu innych osób "poległych" w katastrofie Smoleńskiej "męczeńską" śmiercią (wieczór wyborczy). No sorry ale po pierwsze: nie poległych tylko tych co zginęli tragicznie po prostu... i nie męczeńską - bo wg definicji męczennik zdaje sobie sprawę, że za chwilę umrze i wie, że śmierć ta jest w obronie ideałów - np. za wiarę. W tym wypadku to była prywatna (a właściwie pod wybory prezydenckie) prywatna wycieczka L.K. aby się pokazać z rodzinami katyńskimi, generalicją itp. Na prawdę jesteście tak ciemni, że tego nie widzicie?[/quote] Wiemy dlaczego tu byli. Zmarł prezydent Lech Kaczyński i zgodnie z duchem demokracji należało jak najszybciej powołać nowego. Jego brat, Jarosław prowadził prezydencką kampanie wyborczą, tak jak Komorowski oraz inni kandydaci. Stwierdzenie tej oczywistości jest dla POwców takie dziwne? "Śmierć męczeńska - śmierć poniesiona w imię idei i przekonań, zazwyczaj (czyli nie zawsze) zadana przez osoby trzecie w wyniku ich nagłego działania lub stosowania przemocy i tortur. Śmierć męczeńska jest wyrazem bezwzględnego przywiązania do idei i przekonań dlatego ma ogromne znaczenie w utrwalaniu postaw i wzorców kulturowych lub religijnych. To cytat z Wikipedii, z której korzysta też B. Komorowski, ale do rzeczy. Wieje o od pana typowym prawniczym cynizmem i sentencja ta pokazuje pańską zdolność do manipulacji faktami. Są to bardzo przydatne umiejętności do wyciąganiu najgorszych szumowin za kasę, ale za pisanie tu na forum chyba nikt panu nie płaci.
Don napisał:
W tym wypadku to była prywatna (a właściwie pod wybory prezydenckie) prywatna wycieczka L.K. aby się pokazać z rodzinami katyńskimi, generalicją itp.
W tym przypadku to była oficjalna wizyta prezydenta oraz pozostałych władz państwowych na II część obchodów upamiętniających 70 rocznicę zbrodni katyńskiej. W I części brał udział Władimir Putin i Donald Tusk, ten ostatni też był na "wycieczce"? W 1940 roku zostało tam zamordowanych 27 tys. żołnierzy, oficerów, policjantów i inteligencji, też i prawników naszych obywateli, a Rosja nie chce tego uznać za zbrodnie przeciwko ludzkości, bo boi się ewentualnych pozwów o odszkodowania. Pozwów na których zarobili by też prawnicy. Lech Kaczyński zajmował w tej sprawie stanowisko pojednania się z Rosją, lecz nie za cenę prawdy o tej zbrodni. Hipokryzją jest uważanie przez zwolennika PO, że zajmowanie tak niewygodnego stanowiska było robione w celach kampanii przedwyborczej. Hipokryzją ze strony PO jest też zarzucenie "żerowania na tragedii ludzkiej w kampanii wyborczej", gdy na 5 dni przed II turą wyborów kandydat PO odwiedza w asyście kamer męża Barbary Blidy! Nawet Palikot zrobił cyrk umieszczając wątek tej rodzinnej tragedii w swojej przedwyborczej przyśpiewce w rytmie discopolo pod tytułem "Nie zagłosuję na Jarka". Przypomnijmy, że pani Blida popełniła samobójstwo 5 kwietnia 2007. [quote name='Don' post='312316' date='6.07.2010, 00:08:59']Na prawdę jesteście tak ciemni, że tego nie widzicie?
To pytanie niech pan postawi sobie przed lustrem i na nie obiektywnie odpowie.
Ostatnio edytowany 6 lipca 2010 r. o 01:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
Wstyd za polaczkow na lubelszczyznie, LUBLIN przeprasza za poparcie Kaczynskiego
LUBLIN baranie za nic nie przeprasza;/ przepraszaj za matke,ze cie urodzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny i bez ściemy napisał:
Dla mnie na forum pisze sam KACZOGRÓD czyli ukraiński lublin . Żalą się dlaczego ich ""WIELKI" czyli mały Kaczorek nie wygrał. Biadol ,biadol Polsko ZZZZZ dostaniecie po pupie za te głosy . Sprzedac Was trzeba będzie jak się deficyt zwiększy. Chyba dla ziomka Bandery i całej bandzie UPA
wole ukraińcowi lizać d*** niz zyc w panstwie niemiachow;/ jeszcze hymnu po niemiecku sie naucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woj napisał:
Anula, może Palikot nienawidzi Kaczorów, ale sprawę Smoleńska trzeba sprawdzić i odpowiedzieć na pytania zadane przez Palikota. W środowisku lotników twierdzi się, że wlaśnie były prezydent jest odpowiedzialny za lądowanie w tych fatalnych warunkach.
Mieszkam w Dęblinie i znam wielu polskich pilotów, gwarantuję ci, że nie chodza takie pogłoski. Tak właśnie powstaje plotka;/ coś gdzies usłyszy albo przeczyta na plotek.pl i powtarza jak głupi;/ podaj mi nazwisko chociaż 1 lotnika, który tak sądzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze ja sobie nie moge zostac prezydentem sprzedal bym wszystkie koscioly i kazdy po 100 milionów od reki by dostal i co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lub napisał:
Brawo dla Kaczyńskiego i dla mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny.
Cieszę się, że moim Prezydentem jest człowiek mający żonę, dzieci, wykształcony, dobrego pochodzenia. Nigdy nie chciałam, by Prezydent Polaków był niechlują, rozliczającym wszystkich niskim panem. Nie chcę by PiS był partią ludzi karzących, tzw. ręką sprawiedliwości partii a nie narodu. Wstyd mi za prezesa, który nie ma i nigdy nie będzie miał rodziny a wypowiada się o wartościach- jakich wartościach. Przez całe życie nie stworzyć własnego domu, żyć na koszt partii i mieć czelność pouczać innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegrał! za swoją nienawiść i kłamstwa za Blidę za Ziobrę za Brudzińskiego i całuśne usteczka Migalskiego sączące jad za wsparcie kościoła-odkąd to kościół popiera starokawalerstwo? za "dobrego" Gierka za "lewicowego" Oleksego za brata na Wawelu za szereg nawiedzonych w swojej partii i fanatyków poza nią przegrał i jestem szczęśliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie Polska jest najważniejsza panie Kaczyński lecz Polacy!!!! klepiący bidę pracujący za ochłapy i głodowe pensje pana hasło to abstrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam sie do Puławianki. Troche wstyd, że atmosferę państwa policyjnego IV RP w wydaniu PIS tak szybko Polacy zapomnieli. Ja i moje dzieci pamiętamy. Ciesze się ze zwyciestwa B.Komorowskiego. szkoda tylko, że biedna lubelszczyzna jest bogata swoja pseudomądrością. Nie potrafią sie nasi ziomkowie uczyć od bogatszych. Mapa powyborcza preferencji Polaków to wyraźnie pokazuje. Dziwi mnie wynik wyborczy w Puławach. 5 instytutów naukowo-badawczych i co? Czyżby madrzy inaczej? A może sfrustrowani? Mam nadzieję, że to złe samopoczucie minie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarekpodróbka napisał:
przegrał! za swoją nienawiść i kłamstwa za Blidę za Ziobrę za Brudzińskiego i całuśne usteczka Migalskiego sączące jad za wsparcie kościoła-odkąd to kościół popiera starokawalerstwo? za "dobrego" Gierka za "lewicowego" Oleksego za brata na Wawelu za szereg nawiedzonych w swojej partii i fanatyków poza nią przegrał i jestem szczęśliwa
Tyle jadu w tobie, że wąż kobra może ci pozazdrościć. A tak w ogóle, to ty się dobrze czujesz, bo wygląda mi to na sfrustrowaną kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toudi napisał:
mieszkam na wschodzie... jest gorzej niż źle! a teraz jak komorowski ma władzę to będzie jeszcze gorzej... odizolują wschód od polski... brak nowych stanowisk do pracy, zero działań w kierunku rozwijania miast... wszystko się sypie, nic nowego nie budują, imprezy kulturalne są na poziomie minusowym ;], po prostu wolałem żeby Jarek stanął na władzy, niedużo mu zabrakło ; / ludzie może by tak nie odczuli zmiany... a teraz jak Bronek weźmie Polskę pod swoje skrzydła to biedni zostaną jeszcze biedniejszymi, a bogaci się wzbogacą ku*** ;x dziękuję za przeczytanie... musiałem się wyżalić
władzę ma rząd i on rządzi , a prezydent tylko reprezentuje. spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...