Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Lublina: Sprawka lepszy od Żuka tylko o 791 głosów

Utworzony przez jan, 22 listopada 2010 r. o 18:59
Nie dyskutuj z "Mario" bo widać że to zwolennik palikota który nie widzi swojego idola w prasie i stracił sens życia, kręci się jak pudel wokół swojego ogona i szczeka na wszystkich wokoło. A jeśli idzie o Żuka i o to że jest nierozpoznawalny, to chyba większość lublinian ma dość tych platform ciąganych za samochodami z jego podobizną i jazgotu który generowały. Mnie przypominało to hitlerowskie szczekaczki z czasów II wojny które widziałem kiedyś na filmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mam możliwości głosować w Lublinie, choć mieszkam w tym mieście od 13 lat. Według mnie Sprawka jest o wiele prostszym człowiekiem, zna po poznaniu się z jego życiorysem, chętnie bym na niego zagłosował, jako były nauczyciel i kurator zna problemy Lublina i uczniów. Żuk odpada, bo jak Wasilewski ma podroby życiorys, ogólnie spadochroniarze z KULU mało robią. Wasilewski pokazał co mógł, Lublin o czasów jego rządów nie rozwija się kompletnie. Zaznaczę, że jestem wybiorą PO, do PiSu raczej nie pasuje, ale tu wybiera się człowieka, według mnie Sprawka będzie lepszym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jupi no to czas na wielkie zmiany Lublin pod władzami PIS, wszyscy w około weseli tylko na tym się skończy bo zastanawia mnie jedna rzecz jak rząd(większość PO) będzie chciał dawać pieniądze nam w lublinie gdzie jest jego "największy wróg" PIS..hymm?? ciekawe?... Choć prawda wyjątkiem jest Rzeszów ale tam mają prawdziwych polityków...W Lublinie zaś przypomina to walkę o jakiś tam urząd w małej wiosce gdzie trzeba spełnić to minimum. Ale w sumie mi to obojętnie kto będzie rządzić bo ani ten ani tamten nic nie zmienią (i nie ma się co łudzić) bo to w końcu Lublin i przez te wszystkie lata już nawet szkoda czegokolwiek oczekiwać od polityków z naszego regionu... Ale fakt, że można Sprawce dać szanse...a za cztery lata komuś z PO i tak w kółko, a lublin będzie i tak nadal "porastał mchem" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam obydwu od kilku ładnych lat. Ze Sprawką współpraca nigdy nie układała mi/nam się najlepiej. Facet ma duży problem z podejmowaniem decyzji. Niestety podobnie jak jego małżonka Ewa jest typem karierowicza/nieroba/leniuszka. Dużo i ładnie mówią i na tym ich raca się kończy. Efekty "ich" pracy to wyłącznie efekty ludzi którymi się otaczają. Zresztą, do tej pary świetnie się wpisuje Darek Dumkiewicz. Żuk ma conajmniej 2 wady. Jest pracowity i cholernie kompetentny. Pewnie dlatego Wasilewski i Fic tak chętnie się go pozbyli z Miasta. Zresztą, minister Grad też za nim nie przepadał, bo niestety Żuk gonił towarzystwo do roboty. Może moja ocenia nie jest zbyt subiektywna, ale ... dlaczego miałaby taka być ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jupi no to czas na wielkie zmiany Lublin pod władzami PIS, wszyscy w około weseli tylko na tym się skończy bo zastanawia mnie jedna rzecz jak rząd(większość PO) będzie chciał dawać pieniądze nam w lublinie gdzie jest jego "największy wróg" PIS..hymm?? ciekawe?... Choć prawda wyjątkiem jest Rzeszów ale tam mają prawdziwych polityków...W Lublinie zaś przypomina to walkę o jakiś tam urząd w małej wiosce gdzie trzeba spełnić to minimum. Ale w sumie mi to obojętnie kto będzie rządzić bo ani ten ani tamten nic nie zmienią (i nie ma się co łudzić) bo to w końcu Lublin i przez te wszystkie lata już nawet szkoda czegokolwiek oczekiwać od polityków z naszego regionu... Ale fakt, że można Sprawce dać szanse...a za cztery lata komuś z PO i tak w kółko, a lublin będzie i tak nadal "porastał mchem" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t-r-h napisał:
Znam obydwu od kilku ładnych lat. Ze Sprawką współpraca nigdy nie układała mi/nam się najlepiej. Facet ma duży problem z podejmowaniem decyzji. Niestety podobnie jak jego małżonka Ewa jest typem karierowicza/nieroba/leniuszka. Dużo i ładnie mówią i na tym ich raca się kończy. Efekty "ich" pracy to wyłącznie efekty ludzi którymi się otaczają. Zresztą, do tej pary świetnie się wpisuje Darek Dumkiewicz. Żuk ma conajmniej 2 wady. Jest pracowity i cholernie kompetentny. Pewnie dlatego Wasilewski i Fic tak chętnie się go pozbyli z Miasta. Zresztą, minister Grad też za nim nie przepadał, bo niestety Żuk gonił towarzystwo do roboty. Może moja ocenia nie jest zbyt subiektywna, ale ... dlaczego miałaby taka być ... ?
Cała prawda. Koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Cała prawda. Koniec i kropka.
tak, to prawda, zeby zlikwidowac cukrownie z miasta z którego sie pochodzi trzeba byćnaprawde cholernie kompetentny. Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowniŻuk likwidator lubelskiej cukrowni Żuk likwidator lubelskiej cukrowni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to karierowicz ktory rozkradl nasza cukrownie, to czlowiek ktory niema żadnego planu rozwoju miasta (wydawac mln zl na plac litewski - komu to potrzebne? nie lepiej przebudowac dworzec pks? bądz wybudowac obwodnice miasta?) POPIERAM SPRAWKĘ!! on ma plan a poza tym teraz z pisowska rada miasta bedzie im sie lepiej i skuteczniej rządzić co pozytywnie wplynie na rozwoj miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
t-r-h napisał:
Znam obydwu od kilku ładnych lat. Ze Sprawką współpraca nigdy nie układała mi/nam się najlepiej. Facet ma duży problem z podejmowaniem decyzji. Niestety podobnie jak jego małżonka Ewa jest typem karierowicza/nieroba/leniuszka. Dużo i ładnie mówią i na tym ich raca się kończy. Efekty "ich" pracy to wyłącznie efekty ludzi którymi się otaczają. Zresztą, do tej pary świetnie się wpisuje Darek Dumkiewicz. Żuk ma conajmniej 2 wady. Jest pracowity i cholernie kompetentny. Pewnie dlatego Wasilewski i Fic tak chętnie się go pozbyli z Miasta. Zresztą, minister Grad też za nim nie przepadał, bo niestety Żuk gonił towarzystwo do roboty.
niezlych masz znajomych: minister grad, kandydaci na prezydenta Lublina, prezydent USA, Przewodniczący komisji Europejskiej...wszystko pięknie ale sprawiasz wrażenie jakbyś etatowo zajmowal się machaniem łopatą. Może dlatego nie mogłeś sie dogadać ze Sprawką bo za bardzo się obijałeś. Żuk jest tak pracowity, ze raz dwa zlikwidowal lubelską cukrownie, jak tak pójdzie dalej to dokończy dzielo partyjnego kolegi - niedojdy wasyla i zlikwiduje Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet taka miernota pisowska jak pruszon dostalasie do sejmiku wojewodztwa vczlowiek ktory byl najgorszym prezydentem lbn wielki podroznik za publiczne pieniadze ludzie opamietajcie sie kogo wy wybieracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam mówię. Nie będzie niczego Niech żyje Kononowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PIERD.OLE LUDZIE IDŹCIE KUR.A DO TYCH WYBORÓW BO BĘDZIE WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ I TAK JUŹ KICHA JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dziś, 01:37 A ja wam mówię. Nie będzie niczego Niech żyje Kononowicz
Już nie ma niczego :/ Mniej być nie może, no chyba że platformers przejmie stołek to i na minus Lublin wyjdzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny wybór - Prezydent Sprawka to szybsze uruchomienie największego skansenu w Polsce. Wybór Żuka to też problem, bo będzie dużo roboty,zmiany i może coś nowego. Wybiertam Lecha - on jest gwarantem naszej rozpoznawalności w kraju. W końcu wszyscy mają reformatorskich prezydentów, a u nas tak spokojnie, nie budują żadnych smrodzących fabryk i turystów nie ma za wielu. Po co nam kłopot mamy uczelnie, szkoły, drogi wolnego ruchu. Musimy być inni. Tak, na pewno wszyscy dowiedzą się o Lublinie, no i kasy więcej spłynie, bo przecież swój chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd, wstyd, wstyd !! Zostaliśmy Polską C , największą wiochą w UE. A że do Lublina ściąga okoliczny moher więc mamy to co mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam ofertę dla tej lepszej strony lublina wynośmy sie z tąd i niech ostatni zgasi światlo lublin się dusi i umiera od tej watachy PIS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie jest moim kandydatem, ale proszę - przestańcie powtarzać bzdury, że to on jako wiceminister jest odpowiedzialny za likwidację cukrowni. Decyzję o likwidacji podjął w 2006 roku prezes Krajowej Spółki Cukrowej Krzysztof Kowa, a było to w 2006 roku, czyli za rządów PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek15655 napisał:
a ja mam ofertę dla tej lepszej strony lublina wynośmy sie z tąd i niech ostatni zgasi światlo lublin się dusi i umiera od tej watachy PIS-u
jak to śpiewał VOX "... szcześliwej drogi już czas..." ty lepsza częscio lublina pożal sie boże. papatrz na rozwój tego miasta pod rzadami PO a potem puknij sie w pusty łeb i wyp..laj bo tępaków to mamy pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
bojówki pisu...a ty widze etatowy platformers. Powiem Ci w ten sposób, Ty patrzysz poprzez barwy partyjne. A mnie to w ogóle nie interesuje jeśli chodzi o samorządy i osobę prezydenta. Widzę co prezentuje żuk - że chce budowac stadion i przebudowywac plac litewski na co pójdzie mnóstwo kasy, a realne problemy dotyczące glównie infrastruktury, obwodnicy lublina, sieci dróg w miescie, nowych inwestycji nie jest przez tego kandydata poruszana. Natomiast Sprawka proponuje inny budżet niz obecny (te żukowe 6 mln zl na drogi w 2011 TO SĄ ISTNE KPINY), partnerstwo publiczno prywatne przy inwestycjach, rewitalizacje okolicy dworca pks(żuk tego nie zrobi, sam powiedzial)remonty dróg w mieście poprawka, barwy partyjne nie interesowaly by mnie w ogóle, gdyby poprzedni - moim zdaniem FATALNY prezydent nie byl z tej samej partii. Uwazam ze rządy wasyla nalezy rozliczyc, a żuk - partyjny kolega wasyla tego napewno nie zrobi
Prezydent miasta nie będzie budował obwodnicy. Obwodnice buduje GDDKiA. Pozatym prezydenta z PiSu mieliśmy przez 8 lat i nic po sobie nie zostawił. A Radzie Miejskiej w ostatniej kadencji rządził PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo dziennikarze. Odpuśćcie sobie, proszę, wdrukowywanie nam zmanipulowanych informacji. Powiedzenie, że Panu Żukowi zabrakło tylko iluś tam set głosów do Pana Sprawki,to brzydka gierka? Ta nikła porażka, nikomu nieznanego, apolitycznego ausidera w Waszej dzisiejszej zabawie z nami - to sukces wielki, a i niespodzianka dla wygłodniałych sensacji czytelników ogromna? No, kurde, bez żartów. Jeszcze tydzień temu Pan Żuk z PO był liderem, wielkim vice-prezydentem, "metropoli" - finalisty wyścigu o miano Europejskiej Stolicy Kultury. Chowaj się Panie Sprawka, wstydź się za swoje zacofane poglądy, odpuść sobie te wygłupy. Nawet nie myśl o drugiej turze - przegrańcu! A dziś, co? No właśnie. Zejdź nam z oczu, nie masz szans, wygrałeś tyyylko ilomaś tam set głosami... No trochę przyzwoitości, z tym wdrukowywaniem nam głupoty. Człowiek, nawet otumaniony przez cwaniaków, zawsze jest jednak homo-sapiens. I podpisujcie, proszę, swoje artykuły i komentarze dotyczące naszej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...