Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenta Lublina (wyniki PKW): Sprawka 31,93 proc., Żuk 30,82 proc.

Utworzony przez LBN, 22 listopada 2010 r. o 06:39
Na druga turę nie idę, bo nie ma na kogo głosować. Jeden gorszy od drugiego. Czas uciekać z tej dziury, zanim zamurują mnie żywcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa jak mamusia da na mieszkanie w innym mieście, gadać to sobie możesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lublinianka: Dutkiewicz wcale nie rządzi Wrocławiem lepiej niż Wasilewski rządził w Lublinie, może z tą różnicą że Wasilewski lekko już podstarzały i czasem mu się po prostu nie chce ale we Wrocławiu Dutkiewicz ma zupełnie inne możliwości, po pierwsze jednak po Niemcach tam dużo więcej infrastruktury zostało, po drugie po 89 roku Polska otworzyła się na Zachód właśnie zachodnią granicą, a po trzecie - inna mentalność Gdyby Dutkiewicz rządził Lublinem, to nie osiągnąłby nawet tyle co Wasilewski (np. ESK, Wrocław mocno się promuje ale jednak Expo nie zdobyli, EIT też nie choć to już nie ich wina, ale widać po ich kompletnie chaotycznych przygotowaniach do ESK że nie jest to przypadek). Sam jeżdżę między Lublinem a Wrocławiem, w jedym i drugim mieście mam kontakt z ludźmi bezpośrednio zorientowanymi w działaniach władz miasta i w rzeczywistości wcale Wasilewski nie był tragiczny ani nawet wiele gorszy od Dutkiewicza, tylko po prostu w tych miastach są zupełnie inne możliwości. W Lublinie trzeba budować od fundamentów, tutaj nie ma infrastruktury, słabo zorganizowane i negatywnie nastawione społeczeństwo, mało który biznes się miastem na wschodzie interesuje, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sytuacji jaką mamy w Radzie Miasta, choć bliżej mi do PO myślę że powinien wygrać Sprawka. Inaczej dojdzie do wzajemnego paraliżu pomiędzy Radą i Prezydentem który nic dobrego nie przyniesie. A tak, niech rządzą, może komuś wreszcie wyjdzie, bo po tym co pokazał Wasilewski już gorzej chyba nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani już dziękujemy i temu Panu, który stał na konferencjach prasowych za jej plecami i przytakiwał udając, że zna się na wszystkim i wszystko rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_CzarnyZajaczek napisał:
@lublinianka: Dutkiewicz wcale nie rządzi Wrocławiem lepiej niż Wasilewski rządził w Lublinie, może z tą różnicą że Wasilewski lekko już podstarzały i czasem mu się po prostu nie chceale we Wrocławiu Dutkiewicz ma zupełnie inne możliwości, po pierwsze jednak po Niemcach tam dużo więcej infrastruktury zostało, po drugie po 89 roku Polska otworzyła się na Zachód właśnie zachodnią granicą, a po trzecie - inna mentalnośćGdyby Dutkiewicz rządził Lublinem, to nie osiągnąłby nawet tyle co Wasilewski (np. ESK, Wrocław mocno się promuje ale jednak Expo nie zdobyli, EIT też nie choć to już nie ich wina, ale widać po ich kompletnie chaotycznych przygotowaniach do ESK że nie jest to przypadek). Sam jeżdżę między Lublinem a Wrocławiem, w jedym i drugim mieście mam kontakt z ludźmi bezpośrednio zorientowanymi w działaniach władz miasta i w rzeczywistości wcale Wasilewski nie był tragiczny ani nawet wiele gorszy od Dutkiewicza, tylko po prostu w tych miastach są zupełnie inne możliwości.W Lublinie trzeba budować od fundamentów, tutaj nie ma infrastruktury, słabo zorganizowane i negatywnie nastawione społeczeństwo, mało który biznes się miastem na wschodzie interesuje, itd.
"...W Lublinie trzeba budować od fundamentów..." - no to niech budują, kto im zabrania? Skoro Dutkiewicz jest takim złym prezydentem, to dlaczego wygrał w I turze i miał do tego ponad 70% poparcia? Czyżby Wrocławianie byli tacy nierozgarnięci, że wybierają 'drugiego Wasilewskiego' na prezydenta? Sorry, ale mnie nie przekonałeś... Natomiast o tym, że mamy najgorszego włodarza miasta, może świadczyć to, że panuje tu marazm, miasto tonie w długach i mamy najgorsze wykorzystanie środkó unijnych... PS. Sama miałam do czynienia z UM, kiedy starałam się o dotacje na otwarcie przedszkola; informowano mnie (delikatnie) żebym zrezygnowała z pomysłu, bo 'przedszkola będą padać' po czym ta sama osoba w wywiadzie mówiła, że w Lublinie przedszkoli brakuje!!! --> Po prostu nie chcieli 'konkurencji' No i dzięki takim pseudo-urzędnikom to miasto wygląda, jak wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...