Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2010: Kandydaci do Rady Miasta Lublin (oficjalna lista)

Utworzony przez Max, 23 października 2010 r. o 20:43
Pani Wac powinna już chyba posprzątać po sobie na Czechowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to nie wiem co powiedziec nie tylko na podaną kolejnosc ale przede wszytkim na fakt opublikowania list przed DW przed zamieszeniem ich na stronach Komisarza Wyborczego. Co na ten temat sądzisz Ty czytelniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest pani Wac? Pani Wac po prostu umie liczyć, wie że nie miałaby szans dostać się do Rady Miasta przy dwóch lewicowych listach(SLD i Lista Sierakowskiej). Ot i cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jake 2 lewicowe listy? Jest tylko Lista Sierakowskiej. Bo to drugie to lista obecności na oddziale geriatrycznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z Panią Wac? Czemu się tak boicie dziewczyny? Czujcie ze dostaniecie w dupę cooooo ...... bo dostaniecie che che che.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony życzę tylko komfortowej i spokojnej pracy miejskim i wojewódzkim komisjom wyborczym, bo ludzie Ci - na których barkach opiera się demokracja mają teraz niezły kociokwik. A redakcja DW nieco się pośpieszyła bowiem prace cały czas trwają i jeszcze trochę do opublikowania pełnych oficjalnych informacji zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem olbrzymio zdziwiony, że wrzucili takie dane do serwisu. Według moich danych są mocno wybrakowane. Brakuje m.in. Komitetu Wyborczego Wyborców Nowoczesny Lublin Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to Monisia Wac nie startuje??! A przecież miała zostać posłanką! A nie będzie nawet radną?! No coż to się na tym świecie porobiło?? Bua cha cha cha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konrad napisał:
Jestem olbrzymio zdziwiony, że wrzucili takie dane do serwisu. Według moich danych są mocno wybrakowane. Brakuje m.in. Komitetu Wyborczego Wyborców Nowoczesny Lublin Pozdrawiam.
Gdyby coś takiego zrobił na ten przykład Nasz Dziennik to by to manipulacją nazwano i napiętnowane by to zostało przez Radę Etyki Mediów. Szanowny Dzienniku Wschodni, mało, że promujesz na pierwszym miejscu głównego swojego kandydata to próbujesz również innym poza wymienionymi komitetami odebrać bierne prawa wyborcze. Przyrzekam uroczyście, że tej sprawy tak nie zostawię, a szczególnie wtedy gdy opublikowany zostanie przez Komisarza Wyborczego oficjalny wykaz KW i ich kandydatów. W tym pośpiechu zapomnieliście chyba o logice faktów, a podważając rzetelność biura Komisarza Wyborczego w Lublinie dajecie tym samym argument do zaskarżenia wyborów bez względu na to, który z podanych w waszej publikacji kandydatów by ich nie wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Ja ze swojej strony życzę tylko komfortowej i spokojnej pracy miejskim i wojewódzkim komisjom wyborczym, bo ludzie Ci - na których barkach opiera się demokracja mają teraz niezły kociokwik. A redakcja DW nieco się pośpieszyła bowiem prace cały czas trwają i jeszcze trochę do opublikowania pełnych oficjalnych informacji zostało.
Właśnie widzimy tę "demokrację". Ciekawe, które to rozgłośnie radiowe i inne media za "Dziennikiem Wschodnim" podały już listy(OFICJALNE!!!) Komitetów i ich kandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy od 1990 r nie pójdę na wybory!! Mam to oraz ich wszystkich tam skąd kurze jajo wypada!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkański Krzychu sobie zrobił reklamę przed wyborami buhahahaha. Dla tych co nie wiedzą to informuję, że zawiesili go w ARiMR za przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci są tak pewni siebie,że nawet spotkań przedwyborczych nie organizują.Te nazwiska nic mi nie mówią,nie znam ludzi więc nie pójdę na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lista Sierakowskiej - Lewica Sukcesywnie pojawiają się kolejne, ale nadal nie jest to oficjalny komunikat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno znaleźć o tym informację-jutro odbędzie się kolejna debata prezydencka na Wydziale Politologii,o 17ej,plac Litewski 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni manipuluje. Komitet Sierakowskiej zarejestrował listy we wszystkich okręgach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam ide na wybory. A co. Nie tylko pani Wac jest na Czechowie. Przeglądając listy kandydatów znalazłem kilka znanych mi ludzi. Mariusz Jęczała, Grzesio Matejak, Sławek Struski... Jako że ja z Czechowa głosuję na Jęczałę... jest 5 na lisie PSL. Lublin na 5-tkę. Tak trzymać Mariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam pójde na wybory, mieszkam na bronowicach i zagłosuje na SLD- ostatnią z listy w okręgu 6 -panią Anetę Rozwadowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym glosował na Struskiego , on to dużo dla ludzi robi pracując w marszałkowskim!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja też znam Sruskiego i Jęczałę. Głosuję na nich - to znaczy na Mariusza bo jest z Czechowa. Wykształcony, 34 lata - ni za młody ni za stary. Prace ma. Własne zdanie i nie jest układny - czytaj - nie zmienia chorągiewki i nie jest przekupny. jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...