Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe: Żuk chce zbudować komisariat na Wyżynnej

Utworzony przez marka, 20 października 2010 r. o 09:20
ehhh... jak co wybory jest poruszany temat tunelu tudzież wiaduktu wiodącego przez al.Racławickie... chciałabym dożyć takiej chwili jak to zrobią wolałabym aby nic nie obiecywali a zamieniali zamiary w czyny tego życzę sobie i wszyski! miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w połowie filaretów - na moście jeszcze jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej pomysłów na: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa komisariatu-to poprawa bezpieczeństwa mieszkańców dzielnicy?Mimo tej wpadki -pewnie Pan Żuk jest całkiem sensownym kandydatem, jednak ja obstaję za rządami komisarycznymi ,bo gdyby nie rok 1984 i gen.Jaruzelski do dziś nie byłoby metra w stolicy...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze taka sugestia-SKUTECZNA POLICJA TO TAKA,KTÓRA MA WŁAŚCIWIE ZBUDOWANĄ SIEĆ INFORMATORÓW.Bez tego musiłby przypadać jeden policjant na jednego mieszkańca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZCIE MNIE NA PREZYDENTA A WSZYSTKO WAM OBIECAM BUCHACHA ,POWIEDZCIE KONCERT ŻYCZEŃ TRWA ,PRZECIEŻ TA BANDA CHCE SIĘ TYLKO DO KORYTA ZAŁAPAĆ ,LUDZIE PRZESTAŃCIE GŁOSOWAĆ NA WSZELKICH PARTYJNIAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi się wydaje, czy straszny tłum na zdjęciu widzę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie nowe.Do tej pory katosamorządowcy chcieli budować kościoły. Och normalności, dodaj mi skrzydeł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko komisariat? tunel na racławickich za bardzo oklepany ?? a moze by tak disneyland na górkach czechowskich, stadion o pojemności 80tys widzów koło zalewu , na każdym osiedlu lądowiska dla heliopterów miejskich zastąpiłyby one trolejbusy. SK...SYNY JE..NE RZĄDZIŁY OD 5 LAT I CO GÓWNO STAJEMY SIE SKANSENEM POLSKI. wioska gdzie co roku konczy studia 20 tys. niedouczonych pętaków z perspektywą albo pracy za najniższą krajową albo wyjazdu gdziekolwiek. WON z urzędu miejskiego wam platwusy juz dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuk dosyć tego pierdzenia. Ziemie możesz sobie przekazać ale jest kryzys w kraju i Policja nie dostanie pieniędzy na budowę komisariatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
tylko komisariat? tunel na racławickich za bardzo oklepany ?? a moze by tak disneyland na górkach czechowskich, stadion o pojemności 80tys widzów koło zalewu , na każdym osiedlu lądowiska dla heliopterów miejskich zastąpiłyby one trolejbusy. SK...SYNY JE..NE RZĄDZIŁY OD 5 LAT I CO GÓWNO STAJEMY SIE SKANSENEM POLSKI. wioska gdzie co roku konczy studia 20 tys. niedouczonych pętaków z perspektywą albo pracy za najniższą krajową albo wyjazdu gdziekolwiek. WON z urzędu miejskiego wam platwusy juz dziekujemy
a ja daję każdemu kilo boczku, worek kartofli i litr czystego spirytusu i wybory mam w kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komisariat, izba wytrzeźwień, "getta" to są wszystko już skutki. Trzeba myśleć o przyczynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jeden doktor rządził miastem, więc myślę że teraz trzeba dać szansę komuś innemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk chce zbudować komisariat Za czyje pieniądze?Jeśli nie za swoje,to tytuł artykułu jest nieco dwuznaczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kandydacie prosze sie zdecydować odnośnie al racławickich.To ma być tunel czy wiadukt.Bełkot od samego początku. A co na końcu.W 2014 roku to Pana już nie będzie. Lepiej zaproponuj Pan Inflanty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON! Nie będziecie dłużej niszczyć miasta! Nie wygrasz tych wyborów doktorku, nie oszukacie już po raz drugi mieszkańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wszystkich funkcjonariuszy partyjnych PiS o zaprzestanie używania języka agresji i nienawiści. Zwalacie winę na PO a sami jesteście prowodyrami tych wszystkich wydarzeń. Jarosław Kaczyński regularnie używa języka ośmieszania, wykluczania i deprecjonowania innych a następnie obłudnie oskarża o to Tuska. Więcej odpowiedzialności!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...