Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory. Świnie i szczury zakryły plakaty lubelskich kandydatów

Utworzony przez krismiszcz, 18 listopada 2010 r. o 17:00
Wydaje mi się, że plakaty pokazują prawdziwą osobowość zaklejonej osoby. Politycy nie ukrywają się za ludzką maską, a doklejona "świnka" czy "szczurek" ukazuje prawdziwe oblicze kandydata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze tak nalezy się zastanowić czy owe plakaty wyborcze było powieszone zgodnie z prawem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja przyznaje, że w ten sposób jest łamane prawo. - Zgodnie z przepisami, każdy, kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny – mówi Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie." "Art. 2 kodeksu karnego stanowi, że odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi." Ja obywatel miasta Lublin pytam kto dopuścił i dopuszcza do niezgodnego z prawem zasłaniania przejść dla pieszych, skrzyżowań, rond oraz ciągów jezdnych i pieszych? Zaniechanie policji doprowadziło do kontrakcji społeczeństwa. Gdyby plaktów nie było na słupach na których być nie powinny to i "świń", "szczurów" i innych takich by nie było. Odpowiedzialność za to wszystko spada na policję i straż miejską. To tyle. Koniec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, ze ktoś taka akcję podjąl. W kazdym cywilizowanym mieście kampania prowadzona jest w cywilizowany sposób w miejscach do tego przeznaczonych jak billboardy, slupy ogloszeniowe i tablice ogloszem. To co się dzieje w Lublinie nie sposób opisać. Jest to kolejny zarzut pod adresem wladz miasta. To wladzom miasta bezposrednio podlega straż miejska, a ona rie reaguje, bo widocznie nie ma na to presii z góry. Najwięcej kandydatów promuje się w taki dziki sposób na slupach ulicznych wlasnie z platformy. To w koncu koledzy i koleżanki obecnego prezydenta wasyla i wiceprezydenta żuka. Sam zwrócilem uwagę straży miejskiej na fakt, iż wiele plakatów umieszczonych jest w miejscach do tego nieprzeznaczonych i znajdują sie tam nieleglnie, ale straz miejska interwencji nie podjęla choć ma do dyspozycji art 63a kodeksu wykroczen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.in Piotr Drehrer umieszcza swoje plakaty w miejscach niedozwolonych przy skrzyżowaniach, na barierkach wdluż ulic, na slupach na których są znaki wiec nie wiem po co teraz policja i dziennikarze dw rozdzierają szaty. Powiem więcej, plakaty powieszone dzisiaj przedstawiają o wiele większą wartość niż te promujące powców, pisowców, sldowców. Bowiem one wlasnie osmieszając wizerunki kandydatów próbują ucywilizować Lublin, bo SLUPY WZDLUZ ULIC TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE PLAKATY WYBORCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja przyznaje, że w ten sposób jest łamane prawo. - Zgodnie z przepisami, każdy, kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny – mówi Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. A ja sie pytam a kto zasmieca miasto plakatami ktore czesto wieszane sa w miejscach niedozwolonych to jakiej karze podlega?? Podobno jest na to przepis i czemu policja i straz wiejska nic nie robi?? Czyzby bali sie podpasc przyszlym radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna inicjatywa! Jestem pełen podziwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ODWAŻNY OBYWATELU, DOBRE NAPRAWDĘ!!, A POLICJA TO POWINNA, ZAMYKAC DO ARESZTU TYCH RADNYCH DO SAMORZĄDÓW WIELU,CO OSZPECILI SWYMI RYJAMI CAŁE MIASTO,bo wiele z tych plakatów WISI BEZPRAWNIE...NO ALE POLICJA I STRAŻ MIEJSKA,BOJĄC SIĘ SWYCH PRACODAWCÓW,NIE TYKA SIĘ TEMATU,JAK TO W POLSCE="PAŃSTWIE PRAWA"DLA WYBRANYCH!!...TAKIEGO SYFU Z PLAKATAMI, BANERAMI, OBWIESZONYMI KAROTONOWYMI PODOBIZNAMI TFUU KANDYDATÓW:LAMP, BARIEREK, MURÓW,TO JESZCZE NIE BYŁO...ALE JAKIE MIASTO TACY KANDYDACI!!!JESZCZE RAZ BRAWO DLA ODWAŻNEGO LUB ODWAŻNYCH!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro chcą ścigać tych co świnie powiesili to powinni i tych co deb***i mających rządzić tym miastem na slupach wieszali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Brawo jeszcze raz brawo cała prawda o kandydatach pchających się do koryta i ja kto nienaklejć na takim świni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za poprawienie mi humoru! popieram Powyższe wypowiedzi- świetna inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się to podoba! nawet bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel RP napisał:
"Policja przyznaje, że w ten sposób jest łamane prawo. - Zgodnie z przepisami, każdy, kto umyślnie uszkadza lub usuwa ogłoszenie wystawione publicznie przez instytucję państwową, samorządową albo organizację społeczną lub też w inny sposób umyślnie uniemożliwia zaznajomienie się z takim ogłoszeniem, podlega karze aresztu albo grzywny – mówi Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie." "Art. 2 kodeksu karnego stanowi, że odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi." Ja obywatel miasta Lublin pytam kto dopuścił i dopuszcza do niezgodnego z prawem zasłaniania przejść dla pieszych, skrzyżowań, rond oraz ciągów jezdnych i pieszych? Zaniechanie policji doprowadziło do kontrakcji społeczeństwa. Gdyby plaktów nie było na słupach na których być nie powinny to i "świń", "szczurów" i innych takich by nie było. Odpowiedzialność za to wszystko spada na policję i straż miejską. To tyle. Koniec .
Obywatelu kandyduj w przyszłych wyborach, zrobię Ci kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro ide na psy i złoże doniesienie na te plakaty. wczoraj prawie z przejścia zdjołem młodą laske. szkoda auta i dupecz...ki ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO napisał:
BRAWO ODWAŻNY OBYWATELU, DOBRE NAPRAWDĘ!!, A POLICJA TO POWINNA, ZAMYKAC DO ARESZTU TYCH RADNYCH DO SAMORZĄDÓW WIELU,CO OSZPECILI SWYMI RYJAMI CAŁE MIASTO,bo wiele z tych plakatów WISI BEZPRAWNIE...NO ALE POLICJA I STRAŻ MIEJSKA,BOJĄC SIĘ SWYCH PRACODAWCÓW,NIE TYKA SIĘ TEMATU,JAK TO W POLSCE="PAŃSTWIE PRAWA"DLA WYBRANYCH!!...TAKIEGO SYFU Z PLAKATAMI, BANERAMI, OBWIESZONYMI KAROTONOWYMI PODOBIZNAMI TFUU KANDYDATÓW:LAMP, BARIEREK, MURÓW,TO JESZCZE NIE BYŁO...ALE JAKIE MIASTO TACY KANDYDACI!!!JESZCZE RAZ BRAWO DLA ODWAŻNEGO LUB ODWAŻNYCH!!
KONSTYTUCJA RP Art. 2. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Nikt nie pisze, że RP jest państwem prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dzis w skrzynce dostałem materiał propagandowy, jak to województwo lubelskiego genialnie pozyskuje srodki z UE i na co je wydaje (hehehehe koń by sie usmiał) a na drugiej stronie jest zdjecie i partyjniacka nowomowa marsząłka województwa lubelskiego - przeciez ten człóeniu startuje w wyborach do sejmiku, wiec ów propagandówke wydana z publicznych środków (Urzad Marszałkowski) uważam ze w zwiazku ze została rozsyłana w trakcie kampanii należy uznać za element kampanii wyborczej platformy obywatelskiej Stanisław Ziemnicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z prawem, policja lub Straż Miejska mają obowiązek usuwać plakaty, które umieszczone są w sposób zagrażający życiu i zdrowiu ludzi czy też bezpieczeństwu w ruchu drogowym." Jak widać z publikacji policja i straż miejska zamierza nakładać sankcje na tycxh, którzy postanowili zaoszczędzic ich własne budżety. I po co Ci to było patriotyczny mieszkańcu Lublina - z dobroczyńcy przestępcą się stałeś, a Ty tylko policji i strazy miejskiej czasu i pieniedzy zaoszczędzic chciałeś. Tak na wszelki wypadek wydrukuj sobie te moje obywatelskie oświadczenie żebyś miał dla sądu gotowe poręczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziennik wschodni juz straszy ich aresztem. Jakby znaleźli tych ziomków i policja grozila by im aresztem albo grzywną PIERWSZY BĘDĘ ICH BRONIĆ, bo winę ponoszą Ci, którzy umieszczali swoje plakaty w niedozwolonym miejscu. TO KANDYDACI W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH PIERWSI ZLAMALI PRAWO a ten happening mial tylko zwrócic uwagę na bezprawie i balagan, także brak estetyki panujący w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz całkowicie od siebie: Tego mi było dziś potrzeba, najlepsza inicjatywa jaką mógł ostatnio ktokolwiek wymyslić, treśc plakatów patrząc na wszystkich polityko-urzędników z prawdą się nie mija. DZIĘKI WIELKIE ZA POPRAWIENIE HUMORU i pozdrowionka dla pomysłodawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było genialne w swojej prostocie, gratulacje za pomysł mam nadzieję, że akcja przyniesie pożądany efekt i ludzie zastanowią się, co kryje się za frazesami głoszonymi przez poszczególnych kandydatów i wybór będzie wreszcie właściwy... czego z całego serca życzę Lublinowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...