Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory: Wyniki głosowania w miastach woj. lubelskiego

Utworzony przez kleksik, 22 listopada 2010 r. o 07:20
Co? W Swidniku znowu Jakson ...??? Wstyd mi za to miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleksik napisał:
Co? W Swidniku znowu Jakson ...??? Wstyd mi za to miasto!
A ja się cieszę. Białowąs nie byłby wcale lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Kraśniku Czubinski ma juz chyba pełne gacie!! haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się bardzo cieszę, że na ośmiu podanych burmistrzów czterech jest bezpartyjnych. Tak trzymać wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierali ludzie.Burmistrzem ma być gospodarz.Nie polityk. W Świdniku za kadencji Pana Jaksona zrobiło się dużo dla miasta mało dla mieszkańców. Miasta nie zmieni się za jednej kadencji nawet dwu tu musi być stabilniść i konsekwencja ,a tą daje wybór P.Jaksona. Przeniesienie polityki do samorządów to dyspozycyjność wobec partii a nie praca na rzecz mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a burmistrza Bełżyc??? też jesteśmy ciekawi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
A ja się bardzo cieszę, że na ośmiu podanych burmistrzów czterech jest bezpartyjnych. Tak trzymać wyborcy.
Taaa, oni są bezpartyjni ale tylko na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie o wszystkich miastach a moje pytanie jest takie;kto wygrał w Poniatowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrzem Bełżyc został Ryszard Góra na nasze szczęście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Wybierali ludzie.Burmistrzem ma być gospodarz.Nie polityk. W Świdniku za kadencji Pana Jaksona zrobiło się dużo dla miasta mało dla mieszkańców. Miasta nie zmieni się za jednej kadencji nawet dwu tu musi być stabilniść i konsekwencja ,a tą daje wybór P.Jaksona. Przeniesienie polityki do samorządów to dyspozycyjność wobec partii a nie praca na rzecz mieszkańców.
Myślę,że Świdnik sporo zaoszczędzi czasu i pieniędzy na przedłużeniu kadencji burmistrza. Plany są (obietnice)teraz trzeba je konsekwentnie realizować. Także konkurencji nie zostają skreśleni Pan Białowons myślę, że zajmie się dalej lotniskiem i nie tylko. Pozdrawiam i życzę konsekwencji w realizowaniu zamierzeń wszystkim tym którzy pracują dla dobra Naszego Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierają "bezpartyjnego" Jaksona a rządzi polityczny - chociaż aktualnie też "bezpartyjny" - Soboń. Stara piosnka. Przy tych ludziach zawsze Świdnik będzie wiochą i zaściankiem czarnej mafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, Pan Jakson musi się teraz bardziej postarać. Nie tylko dbać o wygląd miasta.A rzeczywiście w tym temacie dużo zrobił. Wygląd miasta nie jest wizerunkiem zamożności jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław Włodarczyk 43.74 proc. (bezpartyjny) od kiedy ten pan jest bezpartyjny - to kandydat PIS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo czy Włodawa nie należy już do woj. lubelskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Mirosław Włodarczyk 43.74 proc. (bezpartyjny) od kiedy ten pan jest bezpartyjny - to kandydat PIS-u.
Lepiej się orientuj!!! Mirosław Włodarczyk nie należy do żadnej partii - tylko jest popierany przez PIS, tak jak Piotr Czubiński nie należy do PO ale jest przez tą partię popierany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...