Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do senatu - okręg nr 6 lubelski

Utworzony przez Taki jeden z Lublina, 22 października 2007 r. o 21:59
Wyjeżdżam z lublina, to jest nienormalny region normalnie wstyd na cały kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjeżdżam z lublina, to jest nienormalny region wstyd, co sobie pomyśli reszta kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi się wydaje, że na tych senatorów w lublinie głosy oddała Moskwa i Nowy Jork, ponieważ w Lublinie nie ma tyle ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie rodzice nauczyli, że wstyd to kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można było głosować jednocześnie na 3 osoby, a głosy są z całego regionu od janowa lubelskiego po annopol i sieldce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie każdy mógł oddać głos na 3 kandydatów. Gdyby wszyscy głosujący z tego skorzystali, czego nie wiemy, wystarczyłoby sumę głosów podzielić przez 3 i wyszłaby liczba głosujących. A więc: dodaj wszystkie głosy, co już zrobiłeś, podziel przez 3 i dodaj trochę dla tych, którzy głosowali na jednego albo na dwóch kandydatów. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś Ci popsuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zostaję w Lublinie. 41% myślących ludzi - to fantastyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedź ino szybko to wybory będą za rok bo obiecanki cacanki wywalą koalicję pslidpo na księżyc a my nie będziemy zmartwieni oczywiście ci co zostaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu PiS? lubelskie to najbiedniejsze wojewodztwo i PiS z tym dobrze nie zrobi..;/ bez kituu..:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz to sie wieszaj, ale myślę, że powinnas zobaczyć czy to własnie przez PiS. Poczekaj a przekonasz sie kim sa ludzie z PO. Według mnie ktoś kto odcina sie od swioch korzeni jest po prostu zerem. mam na mysli Donalda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szerokiej drogi będzie o jednego barana mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak chcesz sie powiesić to idź to zrób a nie robisz nadzieję uczciwym ludziom. Ja tam się cieszę że chociaż w naszym okręgu PIS Wygrał. A im mniej takich "mundrych" ludzi którzy chcą się dowartościować głosując na Platformę bo podobno PO popierają inteligentni i wykształceni tym lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...