Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do senatu - okręg nr 6 lubelski

Utworzony przez Taki jeden z Lublina, 22 października 2007 o 21:59
Wyjeżdżam z lublina, to jest nienormalny region normalnie wstyd na cały kraj
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyjeżdżam z lublina, to jest nienormalny region wstyd, co sobie pomyśli reszta kraju
0
Cos mi się wydaje, że na tych senatorów w lublinie głosy oddała Moskwa i Nowy Jork, ponieważ w Lublinie nie ma tyle ludzi!
0
Mnie rodzice nauczyli, że wstyd to kraść.
0
0
można było głosować jednocześnie na 3 osoby, a głosy są z całego regionu od janowa lubelskiego po annopol i sieldce
0
0
W Lublinie każdy mógł oddać głos na 3 kandydatów. Gdyby wszyscy głosujący z tego skorzystali, czego nie wiemy, wystarczyłoby sumę głosów podzielić przez 3 i wyszłaby liczba głosujących. A więc: dodaj wszystkie głosy, co już zrobiłeś, podziel przez 3 i dodaj trochę dla tych, którzy głosowali na jednego albo na dwóch kandydatów. Proste
0
coś Ci popsuli
0
A ja zostaję w Lublinie. 41% myślących ludzi - to fantastyczne
0
jedź ino szybko to wybory będą za rok bo obiecanki cacanki wywalą koalicję pslidpo na księżyc a my nie będziemy zmartwieni oczywiście ci co zostaną
0
i znowu PiS? lubelskie to najbiedniejsze wojewodztwo i PiS z tym dobrze nie zrobi..;/ bez kituu..:(
0
Jak chcesz to sie wieszaj, ale myślę, że powinnas zobaczyć czy to własnie przez PiS. Poczekaj a przekonasz sie kim sa ludzie z PO. Według mnie ktoś kto odcina sie od swioch korzeni jest po prostu zerem. mam na mysli Donalda
0
Szerokiej drogi będzie o jednego barana mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
To jak chcesz sie powiesić to idź to zrób a nie robisz nadzieję uczciwym ludziom. Ja tam się cieszę że chociaż w naszym okręgu PIS Wygrał. A im mniej takich "mundrych" ludzi którzy chcą się dowartościować głosując na Platformę bo podobno PO popierają inteligentni i wykształceni tym lepiej :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: