Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystąpił na plakacie "Solidarności", dziś ma firmę na Hawajach

Utworzony przez ~chełmianin~, 4 czerwca 2009 o 08:04
Ale nie w Polsce tylko w USA:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PROPAGANDA SUKCESU,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To po to to wszystko było? Po to? Normalne zycie tylko za granicą? Symbol wolnego kraju za granicą...Smutne Dziekujemy ci wszelkiej masci wladzo, czy czerwona, czy czarna za taki stan rzeczy!!!! Szlag z wami!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za Socjalizmu kazano wynosić się z kraju niewygodnym krzykaczom i cwaniaczkom.Teraz pozwolono cwaniaczkom zostać a każdy porządny jak chce robić biznes musi go robić za granicą.Ze skrajności w skrajność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak może wszystko niech cofnie czas biedaczysko
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE JEDEN POZAZDROŚCI, ZEBY KAŻDEMY Z NAS TAK SIE UDAŁO JAK JEMU, TO WSZYCSY BYLIBY SZCZĘSLIWI, A NIE ZFRUSTROWANI I KĄSAJĄCY TYCH CO IM LEPIEJ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
acek C., priedsjedatjeu Wolandas z „Mistrza i Małgorzaty” na obszar „Najklechniejszej” z położeniem szczególnego nacisku na obserwację dóbr martwej ręki LUDŻMI Z PLAKATU „SOLIDARMOŚCI” WIELU OD DAWNA RZYGA INNI MAJĄ MDŁOŚCI WOLANDA I JACKA C. AŻ BOLA KOŚCI, A ZACNA MAŁGORZATA PO PIEKLA NA MIOTLE LATA OD LUDZI Z PLAKATU „SOLIDARNOŚCI”, CO SĄ Z AMERYKAŃSKIEJ GUMY DO ŻUCIA, JEDNORAZOWEFO UŻYCIA I WYPLUCIA WOLAND NIC MIE MA TU DO UKRYCIA I SKAZAU JACKOWI C., ŻE TACY, CO Z GUMY , TO JĘDRKI MĘDRKI, CO ZJADŁY WSZYSTKIE Z TEJ GUMY ROZUMY @ TYMCZASEM JANKESI SRUUU @ ICH CIUPASEM, WRACAJ TA DO POLSKI POLEM, MIEDZĄ, LASEM, ZWŁASZCZA WRACAJ TA MIEDZĄ, NIECH ZWYKLI ROBOTNICY PRAWDY SIĘ O WAS WSZARZACH DOWIEDZĄ BO WNIOSEK MĘDRKÓW BYŁ NAZBYT PRĘDKI, JANKESI DŁUGICH DZYSKUSJI NIE WIEDLI I SRUUU! JĘDRKÓW DO POLSKI: BYWAJ TA MĘDRKI BO Z WAS SĄ WUJE SAMY I JEDNODNIÓWKI JĘTKI @@ TĘ PRAWDĘ JUŻ OD DAWNA ZNAJĄ BISKUPY, BO TO TAKŻE ICH PRAWDA ZAPLUTA: „INNYM MOŻE BYĆ DO DU - HM – ZUPY, GRUNT - BY ŻYŁA I TYŁA, UTYTŁANA W BŁOCIE W ZŁOCIE I TYTUŁACH DU – HM – ZUPA BISKUPA” @@@ ALE ANDRE WAJDA Z DAWNYCH KRESÓW ŁAJDAK, CO STUDIOWAŁ ASP W POKRAKOWIE ORAZ „FILMÓWKĘ” W MIEŚCIE ŁODZI, ZA OD PEEREL STYPENDIA BOSY I NAGI NIE CHODZIŁ POTEM W FILMACH NA PEEREL PLUŁ, BO TEN WSZARZ JUŻ WTEDY JANKESKĄ ŻUMĘ GUŁ...TEN WÓŁ I MUŁ @@ O TYM ZNAJDZIE MOŻNA ŚPIEWAĆ PIOSENKĘ: „PODŁY TO PIES, CO KĄSA KARMIĄCĄ GO RĘKĘ” TYMCZASEM WAJDA HASAŁ OD LASA DO SASA WOLAND DOTĄD NIE ZNAŁ TAKIEGO KUT - HM - LASA WAJDA ŁAJDAK ZROBIŁ „CZŁOWIEKA Z MARMIRU”, JUŻ TYM FILMEM PRZYPARŁ PEEREL DO MURU A W KOŃCÓWCE PEERELU WYDARL Z BIDNEJ KASY, JESZCZE TEN WAJDAK NA KASĘ I NA SŁAWĘ ŁASY. ZDĄŻYŁ ZEOBIĆ „CZŁOWIEKA Z ŻELAZA” ZAŚ TEN FILM I TEN CZŁOWIEK – TO ZŻARTA DZIŚ RDZĄ... ZARAZA ZA TO JANKESI ZA TEN NA PEERELU GIEWAŁT DAKI WAJDZIE ZNAJDZIE OSKARA . ZA TAK ZWANY „CAŁOKSZTAŁT” A ZA „CAŁOKSZTAŁ” - STARYM JANKESÓW ZWYCZAJEM - DAJE SIĘ OSKARA, GDY CHOĆ JURY SIĘ STARA, NIE BARDZO MU WIADOMO, ZA CO I KOMU GO DAJE @@ NIESTETY „CZŁOWIEK ZARAZA HARASZO SJA CZUJE OSTATNIO ZA KASĘ W LIBRTASIE OBERTASA TAŃCUJE I SJEGODNIA PRAZDNIKUJE – ZNACZIT SJA „FETUJE” @ Z JACKA C. NIE JEST ŻADEN TAM MENTOR, ALE FETUJE ZARAZA ASWÓJ WŁASNY... FETOR !!! Jacek C., dokopał powyższym tekstem komu trzeba i jak trzeba leą nogą w biegu i w onucy 04.06.2009 w Dniu Hioba 21:44 A Imię Jego Czterdzieści i Cztery lubo taxej Cztery Litery
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co mają Hawaje do Polski???? wystaczy popatrzeć za okno jakby tu mu się udało, syf i bieda i becikowe i tyle, niech spada skąd przyjechał prawiczek z umcsiku który kończy listę wrankingach uczelni;-)))
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: